Міні-ярмарок вакансій за участі ТОВ «Головна мануфактура»

21 вересня 2021 року у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ за участі ТОВ «Головна мануфактура», був проведений міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи. Роботодавець займається пошиттям спецодягу, захисного, одноразового та багаторазового вжитку.

Мета заходу – ознайомити присутніх громадян, які проживають на території Переяславщини з актуальними вакансіями які потребують укомплектування, такі як: швачка та обробник матеріалів та готових виробів.

Керівник відділу по роботі з персоналом ТОВ «Головна мануфактура»  Вікторія Лакиза продемонструвала відеопрезентацію діяльності товариства та детально ознайомила присутніх з умовами  та специфікою праці, з рівнем заробітної плати та з соціальним пакетом яке надає підприємство. 

Захід пройшов плідно та інформативно, безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. 

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, каб.14,11; телефони для довідок: (04567)51682, (04567)51754.

Додати коментар