До уваги осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Переяславської міської ради!

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в УРСР» виконавчий комітет Переяславської міської ради повідомляє про проведення перереєстрації осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому  комітеті Переяславської міської ради та потребують поліпшення житлових умов, яка відбуватиметься з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року.

       Перереєстрація здійснюється на підставі поданих громадянами наступних документів:

       – довідка про реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини, якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання, за відповідною формою;

       – копії паспортів членів сім’ї, які перебувають  на квартирному обліку;

       – копії картки фізичної особи – платника податків всіх повнолітніх членів сім’ї;

       – копії свідоцтв про одруження, народження дітей, смерть та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;

       – копія технічного паспорта житлового приміщення;

       – копії документів, які дають право на включення заявника у пільгову чергу, завірені в установленому порядку.

       Прийом документів проводиться з  1 жовтня 2021 року: понеділок-четвер з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00, відділом комунального майна виконкому Переяславської міської ради.

       Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлює документи, у квартирних справах застарілі дані, відсутні копії документів, що не дає змоги внести відомості до Єдиного державного реєстру громадян України, які потребують поліпшення житлових умов. Громадяни, які не надали вищезазначені документи, не будуть внесені до Реєстру та не вважатимуться такими, що потребують надання житлових приміщень.

Додати коментар