Голова КОДА Василь Володін пояснив, як працюватимуть навчальні заклади регіону в разі посилення карантинних норм
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241533861_2603983703243095_4194868122986223761_n-300x195.jpg)
![‼](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Голова Київської облдержадміністрації
Василь Володін пояснив, як працюватимуть навчальні заклади регіону в разі посилення карантинних норм.
![‼](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
На цій темі він зупинився сьогодні, 7 вересня, під час брифінгу.
![‼](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
«В умовах «жовтої» чи «помаранчевої» зони епіднебезпеки дозволено буде працювати тільки тим закладам освіти, де вакциновано 80% працівників. Саме тому зараз ми формуємо графік вакцинації наших педагогів. Ключове завдання – досягнути 80% щеплених освітян у всіх навчальних закладах регіону. Якщо цього не буде зроблено, нам доведеться приймати рішення про переведення тих шкіл, де відсоток менший, на дистанційну форму навчання. Тож закликаю наших освітян: вакцинуйтесь. Так ви зможете не лише забезпечувати роботу шкіл у нашій області, а й найголовніше – вберегти себе та своїх рідних від ризику інфікуватись», – зауважив Василь Володін.
![‼](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Він деталізував, що серед освітян Київщини провели 55 733 щеплення. Дві дози отримали вже 25 023 людей.
![‼](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
А загалом у Київській області функціонують 1179 закладів освіти. Із цієї кількості поки що лише 201 заклад досяг показника у 80% працівників, які пройшли повний курс вакцинації.