Національна Гвардія України запрошує безробітних Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії на службу за контрактом

11 серпня 2021 року у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, який проходив у форматі онлайн, за участі  Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України у м. Києві та Київській області  для безробітних та шукачів роботи.

Старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України – Олександр Шинкаренко зазначив, що триває набір претендентів на військову службу за контрактом громадян, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Також ознайомив присутніх з переліком вакантних посад та специфікою роботи, особливостями прийому на службу, умовами праці та розміром грошового забезпечення, знаннями та навичками, які необхідні для служби у Національній Гвардії України.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: м. Переяслав, вул. Шевченка, 23, каб.№14, 11, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-17-54.

Додати коментар