Гра СОКІЛ “Джура” виховує справжніх патріотів!

Актуальність національно-патріотичного виховання громадян зумовлюється необхідністю консолідації та розвитку суспільства, сучасними викликами, що стоять перед Україною і вимагають постійного вдосконалення цього процесу

Так впродовж трьох днів в рамках проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в м. Переяславі на території спортивної бази провели наметове таборування роїв джур Щасливського НВК Бориспільського району «Смерть ворогам» (виховник Ющенко Людмила), «Адреналін» (виховник Шелудченко Сергій), «Борови» (виховник Сердюк Вікторія).

 9 червня голова ГО «Корінь нації» Микола Богатир провів з джурами цікавий екскурс містом Переяслав.  Не можна  не відзначити затишність атмосфери та спілкування, захоплення мальовничими краєвидами Переяслава, історичними місцями та пізнавальними екскурсіями.

10 червня, з метою обміном досвіду роботи в напрямку національно-патріотичного виховання учнівської молоді, педагогічні працівники Переяславської станції юних туристів ділилися з виховниками , джурами із Щасливого досвідом організації та  проведенням І етапу гри «Сокіл» («Джура») із роями закладів загальної середньої освіти м. Переяслав. Також протягом дня було організовано і проведено у відповідності до діючих Правил та Умов проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») туристсько-спортивний комплекс «Козацькими стежками» (з виду «Туристсько-спортивна смуга перешкод») та військово-спортивний комплекс «Козацька звитяга» (з виду «Стрільба з пневматичної гвинтівки»).

 Це  був вдалий вибір часу, тематики і складу учасників. З точки зору змісту цей захід відрізнявся виключно широким колом питань і високим професійним рівнем організаторів. Всі дискусії, були цікавими і динамічними. Крім того, захід був прекрасно організовано і підготовлено, як з боку організаторів, так і з боку гостей  з Щасливого.

Шановні організатори – туристи  у вас відмінна команда, всі співробітники були дуже доброзичливі і завжди готові допомогти.

Станція юних туристів! І надалі залишайтеся острівцем творчості, винахідливості, оригінальності та таланту!

Центр професійного розвитку

педогогічних працівників

Додати коментар