Шановні мешканці м. Переяслава, доводимо до Вашого відома, що 24.06.2021 р. всі бажаючі зможуть пройти спеціалізований огляд, що буде проведений лікарями- дерматовенерологами «Київського обласного шкірно-венерологічного диспансеру» на базі КНП «Переяславський ЦПМСД». Консультація розпочнеться о 10 год 30 хв.
Спеціалізований огляд, дерматоскопія всіх новоутворень шкіри та, за необхідності, зішкріб на паразитарні гриби (мікроскопія та висів) буде здійснюватись безкоштовно за наявності електронного направлення .
Додатково всім бажаючим будуть запропоновані платні лікувально-косметологічні послуги, визначені переліком Кабміну України (Постанова КМУ 648 від 22.09.2016 р. та затвердженого КОР 2020 р.):
-електровидалення доброякісних новоутворень (контагіозний молюск, ангіоми, родимки, тощо) з патогістологічним дослідженням
-лазерне видалення папілом, кератом
-кріодеструкція
Попередній запис здійснюйте у свого сімейного лікаря або в реєстратурі за тел. 7-38-05!
Також буде надана консультація для дітей лікарем-дерматовенерологом ДИТЯЧИМ!
Попередній запис для дітей здійснюйте у свого педіатра або в реєстратурі за тел.: 5-18-66!
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/199531596_265991845323193_2616091376669814088_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=HdluO_izhEoAX8EYqS_&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=01f7fdb7ed6910a91f397b14c697da43&oe=60E91B56)