У командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 р. н. і молодші

22-24 травня вперше за останні роки Львів приймав легкоатлетичні змагання національного рівня – командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 р. н. і молодші. Вихованці Переяславської ДЮСШ в складі збірної команди Київської області показали високі результати.
Так, Карина Тищенко стала чемпіонкою України в складі естафетної команди Київської області, а в бігу на 400 м (1.01.50) показала свій кращий результат.
Станіслав Коноваленко в попередньому кваліфікаційному забігу на 100 м показав свій кращий результат (11,17). Таким результатом спортсмен забезпечив собі місце у фіналі.
Максим Зубко та Ярослав Черниш в бігу на 200 м та 400 м показали кращі особисті результати. Вітаємо наших легкоатлетів і їх тренера Миколу Мальченка із досягненнями!