Минуло шість років з дня смерті Станіслава Зінчика – героя АТО
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/191758254_2997315710592872_6041363827930231877_n.jpg)
Сьогодні минуло шість років з дня смерті Зінчика Станіслава Михайловича. Його подвиг завжди буде прикладом для всіх нас. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким героя. Світлий добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів, земляків!
У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного захисника України!
Герої не вмирають! Вічна і світла пам’ять Станіславу Зінчику! Слава Україні! Героям слава!