Відбулася чергова 10 сесія Переяславської міської ради восьмого скликання

20 травня у сесійній залі міської ради (вул. Б. Хмельницького, 53), міський голова Переяславської громади Вячеслав Саулко провів засідання чергової 10 сесії Переяславської міської ради восьмого скликання. У роботі взяли участь 25 депутатів міської ради з 26. У засіданні також взяли участь: перший заступник міського голови Анатолій Фесенко, секретар ради Лідія Оверчук, заступники міського голови Оксана Степаненко та Ольга Огієвич, керуюча справами Тетяна Гич, старости сіл, керівники структурних підрозділів виконкому, міської ради та представники ЗМІ. Перед початком засідання присутніх із Днем вишиванки творчими номерами привітали: переможниця конкурсу TOP FACE PEREIASLAV Ліза Маслюкова та колектив “Вербиченька”. Присутні народні обранці розглянули та прийняли відповідні рішення по таких питаннях порядку денного:

  1. Про внесення змін до Програми благоустрою м. Переяслава-Хмельницького на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Переяслав-Хмельницької міської ради від 29.11.2018 №10-61-VІІ (із змінами).
  2. Про внесення змін до Комплексної Програми «Надія і добро» на 2018-2022 роки у м. Переяславі затвердженої рішенням міської ради від 30.11.2017 №13-45-VII (зі змінами).
  3. Про внесення змін до Міської комплексної програми підтримки та розвитку молоді «Молодь Переяславщини» на 2021-2025 роки
  4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Переяславської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
  5. Про внесення змін до рішення Переяславської міської ради від 24.12.2020 року №12-05-VІІI «Про бюджет Переяславської міської територіальної громади на 2021 рік».
  6. Про затвердження акту обстеження залишків будівлі №12 колишньої військової частини розташованої в центральній частині міста Переяслава.
  7. Про реорганізацію комунального підприємства «Комунальне господарство Переяславської міської ради» шляхом приєднання до комунального підприємства Переяславське виробниче управління комунального господарства.
  8. Про затвердження Положення про звання «Почесний житель Переяславської громади».
  9. Про затвердження в новому складі експертної ради з присвоєння звання «Почесний житель Переяславської громади».
  10. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та діяльності Комунального некомерційного підприємства «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Переяслав-Хмельницької районної ради, сільських рад Переяслав-Хмельницького району та Переяславської міської ради за І квартал 2021 року.
  11. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та діяльності Комунального некомерційного підприємства «Переяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Переяславської міської ради та Циблівської сільської ради за І квартал 2021 року.
  12. Про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати  за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, затвердженої рішенням міської ради від 06.04.2017 №116-33- VІІ
  13. Земельні питання.
  14. Архітектурні питання.
  15. Різне.
  16. Інформації, оголошення

Про  останні зміни в пенсійному законодавстві та про переваги онлайн сервісів Пенсійного фонду: вебпортал електронних послуг Фонду, мобільний додаток, призначення пенсії «в один дотик» присутнім детально розповіла начальник Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян Тетяна Бугай.

Результат поіменного голосування (10 сесія)

 

 

Додати коментар