![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/175592990_4031805893531728_6982444736704407487_n-300x225.jpg)
Команда в складі: Окуненко Артур, Займидорога Сергій – з Вовчкова, Кравченко Дмитро – з Пристрім, Тихонов Влад, Танащук Віктор – Переяслав. На дистанції – спринт в катамарані четвірці зайняли 1 місце, в катамарані двійці 3 місце.
На дистанції – слалом в катамарані четвірці – 3 місце. Рятувальні роботи в катамарані четвірці – 1 місце.
ПІДСУМОК:
1 загальнокомандне місце в катамарані четвірці! (Золота четвірка)
3 загальнокомандне місце в катамарані двійці! (Бронзова двійка)
Подяка тренеру Віктору Танащуку за підготовку чемпіонів, батькам юнаків-спортсменів, а також ГО “Переяславський Клуб Джура” в особі голови Влада Юденка за сприяння в організації поїздки на змагання!