Переяславська міська рада та виконавчий комітет щиро вітають із ювілеєм спеціаліста ІІ категорії-землевпорядника відділу земельних ресурсів управління містобудування, архітектури та використання земель Переяславської міської ради
РОЗОВИКА Бориса Івановича!
Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажані радість та задоволення!!!
З повагою голова
Переяславської міської громади Вячеслав САУЛКО