Київська область зайняла друге місце у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/161131630_2489887464652720_2349205259162360453_o-300x186.jpg)
Київська область зайняла друге місце у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів, що склало Мінітерство розвитку громад і територій України за підсумками 4 кварталу 2020 року. Випереджає Київщину, як і за підсумками останнього кварталу 2019 р., лише столиця.
![🟥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f7e5.png)
Як свідчать дані, наведені у рейтингу, одні з кращих показників наприкінці минулого року Київська область продемонструвала у залученні інвестицій. Це стосується як капітальних вкладень, так і обсягу прямих іноземних інвестицій.
![🟥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f7e5.png)
Київщина виявилася найкращою за динамікою зростання доходів місцевих бюджетів, та посіла друге місце за рівнем доходів бюджетів на одного мешканця громад.
![🟥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f7e5.png)
Також значних успіхів області вдалося досягти в будівництві, зокрема за обсягом виконання будівельних робіт та прийнятого в експлуатацію житла.
«Приємно, що на загально-державному рівні область стає кращою за інші регіони саме за тими напрямами, які ми визначили для себе як пріоритетні. Це стосується роботи з інвесторами, формування самодостатніх та успішних громад в рамках реформи децентралізації, розвитку інфраструктури за рахунок масштабних будівельних робіт», – прокоментував результат області у рейтингу голова Київської ОДА Василь Володін.
З рейтингом можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3vIpvdt.