Пишаюсь, що маю можливість працювати саме тут. Із гордістю констатую, що наша область за багатьма напрямками займає лідируючі позиції в Україні. І ми з командою продовжуємо докладати всіх зусиль для її розвитку.
Комфорт, безпека та покращення інвестиційного клімату Київщини були, є і будуть залишатись пріоритетними напрямками роботи облдержадміністрації.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ми розбудовуємо регіон і вдосконалюємо соціальну інфраструктру в рамках президентської програми
Велике будівництво
.Ми вдосконалюємо сфери освіти та медицини, щоб наші жителі отримували якісні послуги.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Тож вітаю всіх жителів із 89-річчям із дня утворення Київської області! А ми з командою, тим часом, продовжимо роботу над розвитком регіону” – допис із мережі Фейсбук голови КОДА Василя Володіна.