Першою на Київщині щеплення проти коронавірусу отримала лікарка Тетяна Шульженко
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/154170628_2476080062700127_5149127302250952063_o-300x200.jpg)
Першою на Київщині щеплення проти коронавірусу отримала лікарка Тетяна Шульженко, яка працює завідувачкою дорослого інфекційного відділення у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
«Перебіг коронавірусної хвороби може бути дуже важким і навіть призвести до смерті пацієнта. Ми, медичні працівники, кожного дня бачимо наслідки COVID-19. Вакцинування формує імунітет до вірусу та допомагає попередити інфікування. Проте навіть, якщо ви й захворієте, то перенесете хворобу значно легше. Саме тому я прийняла для себе рішення отримати щеплення і навіть встигла зробити це на самому початку вакцинальної кампанії в області», – зазначила Тетяна Шульженко.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Заступниця голови Київської облдержадміністрації Тетяна Щербак резюмувала, що першу хвилю вакцинації у регіоні планують завершити вже через два-три тижні.