Збірна Київщини здобула третє місце на чемпіонаті України з легкої атлетики
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/151734306_2472152373092896_132646845549750738_o-300x201.jpg)
Збірна Київщини здобула третє місце на чемпіонаті України з легкої атлетики.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Ольга Голодна підтвердила безперечний статус лідерки та виборола золото у штовханні ядра. Ще дві представниці команди Київщини Тетяна Кравченко та Анна Самолюк отримали срібло та бронзу.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Анна Плотіцина стала вже 18-ти разовою чемпіонкою України з бар’єрного бігу на 60 м. Олег Каяфа здобув золото з бігу на 1500 м. А Вікторія Шкурко у бігу на 3000 м – срібло.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Натомість Владислав Малихін та Аліна Шух стали другими зі стрибків з жердиною та п’ятиборстві. Зі свого боку Ілля Кравченко, Віктор Самолюк, Дарина Вдовиченко та Дмитро Іванов отримали бронзові нагороди.
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Вітаємо наших спортсменів!