![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/143463605_1568193193569147_2111305375132372614_o-300x187.jpg)
Проєкт складається з підготовки й створення виставки на території освітнього закладу, а також освітнього онлайн-курсу з організації виставок у публічних просторах. У межах заходу буде розроблено унікальні конструкції, які школа зможе використовувати й надалі.
Наш заклад , як учасник проєкту має створити виставку у дворі своєї школи разом з українськими митцями . І звичайно, наша виставка буде екологічного спрямування. Вже відбулися 2 зустрічі нашої шкільної команди з куратором проєкту , відомою українською художницею, просто неординарною особистістю, АЛЕВТИНОЮ КАХІДЗЕ. Сподіваюся, що в травні, кожен житель громади, матиме нагоду долучитись до цікавої мистецької АРТ-ТУСИ на нашому шкільному подвір”ї . Велике бажання в мене, щоби про наше місто почули багато українців, а також іноземних митців. Чекаємо на зустріч!” – допис із соцмереж директора ЗОШ №3 Володимир Кондусь.