15 січня у залі засідань Переяславської міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю, фізкультури та спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я, яке провела депутат міської ради Ірина Слюсар. У засіданні взяли участь 7 депутатів із 7, секретар ради Лідія Оверчук, заступник міського голови Оксана Степаненко, керівники структурних підрозділів виконкому та міської ради, які доповідали з профільних питань. Присутні члени комісії розглянули питання, що відноситься до її компетенції та рекомендували їх до розгляду на засіданні чергової 6 сесії міської ради.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів