![](http://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/hands-of-man-people-fist-bump-teamwork-and-partnership-business_52253-2248-300x193.jpg)
При Київській обласній державній адміністрації сформована Координаційна рада з питань розвитку підприємництва під головування голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, основним заданням якої є сприяння створенню сприятливого середовища для розвитку бізнес-клімату в Київській області.
Запрошуємо зацікавлених представників малого та середнього бізнесу, громадських об’єднань та спілок малого та середнього бізнесу Київської області долучитися до роботи Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та спільно підготувати пропозицій вирішення проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу.
Взяти участь можна шляхом заповнення реєстраційної форми до 28.12.2020 за посиланням: http://bit.ly/KODARADA
Також задля врахування Вашої думки у формуванні плану дій та пропозицій щодо вирішення проблемних питань малого та середнього бізнесу надсилати свої пропозиції на електронну адресу департаменту економіки та цифровізації Київської облдержадміністрації biz@econkoda.gov.ua.
Сподіваємось на плідну співпрацю!