Комунальним закладом «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 12 листопада був проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти.
Від педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти на конкурс було подано 30 робіт у різних напрямках.
Ніна Іванівна Товкун, директор Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді презентувала на конкурс матеріали методичного супроводу педагогічного
еколого-естетичного проєкту БХТДЮМ «Green generation». В цьому проєкті визначено вектор освітньої роботи закладу на екологізацію освітнього середовища, описано шляхи розвитку екологічної свідомості та компетентності усіх учасників освітнього процесу та надано методичні рекомендації для організації системної роботи в цьому напрямку.
Оцінювання науково-методичних розробок, представлених на конкурс, здійснювалося за багатьма критеріями: відповідність сучасному рівню розвитку суспільства і науки; актуальність і перспективність; достатній теоретичний рівень та дослідницький характер; новизна та прогресивність; відповідність віковим особливостям вихованців; результативність і дієвість; практична спрямованість навчального матеріалу. Згідно цих вимог методичний доробок Ніни Іванівни Товкун посів І місце і буде представляти Київщину на Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.
Вітаємо, Ніну Іванівну з перемогою! Бажаємо нових ідей та успіхів у їх втіленні!
![Світлина від Бхтдюм Джерело.](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/125926686_704488950175670_7727379186467488359_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=8NH-6uLjL_AAX91ib6m&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=0ec6028fb266d21d37b5f8bfe07a10cf&oe=5FDD30EF)