13 листопада 2020 року працівниками Переяславського РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено інструктаж із працівниками Переяслав-Хмельницького МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області. Рятувальники наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки у побуті, на робочому місці, розповіли правила дій в разі виявлення пожежі, вибухонебезпечних предметів та правильної евакуації. По завершенні заходу керівник місцевої ланки подякував працівникам ДСНС за надання важливої інформації, яка допоможе забезпечити безпеку в повсякденному житті.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів