До кінця 2020 року заплановано завершити будівельні роботи в 12 оновлених приймальних відділеннях в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах Київської області. Здійснюється реконструкція, капітальний ремонт приймальних відділень за проєктом «Emergency» в рамках національної програми «Велике будівництво».
Про це 12 листопада повідомив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик.
На нараді з головами Броварської, Іванківської, Макарівської, Миронівської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Тетіївської, Фастівської райдержадміністрацій та представниками міст Біла Церква та Ірпінь обговорили стан реалізації кожного проєкту та супутні проблемні питання. Участь в обговоренні також взяли головні лікарі та представники підрядних організацій.
З метою завершення реалізації проєктів відповідно до запланованих термінів, вирішили вжити невідкладних заходів щодо пришвидшення проведення будівельних робіт на всіх об’єктах.
«На сьогодні ступінь будівельної готовності з реконструкції та капітального ремонту цих 12 приймальних відділень становить 39 %. Тому нам потрібно вжити невідкладних заходів, щоб виконати усі роботи вчасно. Від цього залежить якість надання медичних послуг, а отже – і здоров’я людей», – наголосив Андрій Лісовик.
Варто зазначити, що по Київській області Мінрегіоном затверджено перелік з 12 проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах на загальну суму 138,4 млн грн. З них 104,0 млн грн за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, 34,4 млн грн – кошти співфінансування з місцевих бюджетів.
На сьогодні в області завершено роботи з капітального ремонту приймальних відділень по 2 проєктам: Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування та Вишгородська центральна районна лікарня.
![Світлина від Київська обласна державна адміністрація.](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p235x350/125174994_2406125669695567_6688833627697359365_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=110474&_nc_ohc=eXf0xfsn6_wAX-ApiBM&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&tp=6&oh=83181b7780c7bce3ca266e8902971248&oe=5FD357A5)
![Світлина від Київська обласна державна адміністрація.](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/125212943_2406125676362233_7655857836285156975_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=110474&_nc_ohc=cmNleNO0njcAX_rfFF7&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&tp=6&oh=6c6a9e916bd1a9bef6031bb1294b4f77&oe=5FD2EAD7)