Сьогодні, з нагоди відзначення в Україні Дня художника заступник міського голови Валенитна Губенко та начальник відділу культури і туризму Переяславської міської ради Антоніна Курченко завітали до місцевої дитячої художньої школи. Валентина Губенко привітала представників творчого колективу художньої школи зі святом та вручила почесні грамоти і подарунки педагогам Тетяні Трухан та Юлії Курінній. Присутніх митців – художників також привітала Антоніна Курченко, вона вручила педагогам грамоти та пам’ятні сувеніри. Антоніна Миколаївна передала для використання у навчальному процесі тридцять мольбертів для майбутніх художників, які можуть бути використані не тільки у класі, а й під час пленерів на природі. Зі словами вітання та вдячності до присутніх звернулася виконуюча обов’язки директора художньої школи Ірина Кузьмицька. Вона також передала вітання коллективу від профспілки працівників культури.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів