З метою детінізації відносин у сфері зайнятості населення09 вересня 2020 року фахівцем Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з інспектором праці відділу з питань охорони праці Управління соціального захисту населення Переяславської міської ради та представниками Переяславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області, було проведеновідвідування 22 суб’єктів господарювання. В ході відвідувань була проведена інформаційно-роз’яснювальна роботапро неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів