Відбулося засідання виконкому
23 липня відбулося позачергове 15 засідання виконавчого комітету Переяславської міської ради, яке провів міський голова Вячеслав Саулко. У роботі засідання взяли участь: заступники міського голови Тетяна Кондратенко, Ольга Огієвич, керівники…















