Увага! Оголошується збір інформацій для “стипендій спортсменам і тренерам” Київщини

Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оголошує збір інформації для визначення кандидатів на отримання «Стипендії видатним, молодим та перспективним спортсменам, їх тренерам».

У зв’язку з необхідністю обробки та перевірки даних, з метою визначення попереднього списку кандидатів на стипендію видатним, молодим та перспективним спортсменам, їх тренерам, які досягли високих спортивних результатів та посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, Всесвітніх та Європейських іграх з неолімпійських видів спорту, а також на офіційних міжнародних змаганнях серед всіх вікових категорій, просимо надати до Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації дані для отримання стипендій.

ПРО СТИПЕНДІЮ

Термін подачі документів:

до 01.08.2020 (за період з 01.09.2019 по 01.08.2020)

Перелік документів для надання стипендії:

  1. Інформація згідно з таблицею (формат WORD) ЗАВАНТАЖИТИ ТАБЛИЦЮ
  2. Лист-клопотання про висунення кандидата на призначення Стипендії в довільній формі (із зазначенням  прізвища, імені, по батькові,  дати  народження,  місця проживання  і навчання, його спортивних заслуг)
  3. Копії протоколів (формат PDF), дипломів, грамот, подяк, свідоцтв та іншого, завірених мокрою печаткою Всеукраїнських федерацій з видів спорту
  4. Копія сторінок паспорта громадянина України;
  5. Копія  виписки  реєстраційного  номера   облікової  картки платника податків (винятком є особи, які через свої релігійні переконання відмовились від отримання реєстраційного  номера   облікової  картки   платника податків, про що надається копія відповідної відмітки в паспорті громадянина України)
  6. Копії документів, що підтверджують  роботу тренера зі спортсменами (для тренерів)
  7. Заява кандидата на здобуття Стипендії про надання згоди на збір та обробку своїх персональних даних.

Надсилати інформацію в електронному вигляді на електронну адресу: fkskoda@ukr.net, оригінали документів подавати до приймальні Управління фізичної культури і спорту КОДА (каб.536, площа Лесі Українки, 1, місто Київ)

Збір інформації відбувається відповідно до наказу управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації „Про затвердження Положення про стипендію видатним, молодим та перспективним спортсменам, їх тренерам” від 14 серпня 2017 року № 54, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 07 вересня 2017 року за № 66/972.

Інформація публікується до уваги керівників Київського обласного відділення Комітету фізичного виховання і спорту, КЗКОР «КОЦОП», «КОШВСМ», «БВУФК», «КОЛІФКС», «Інваспорт», ДЮСШ обласного підпорядкування, КОВ НОК України в Київській області, КОО фізкультурно – спортивних товариств. А також райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення), об’єднаних територіальних громад, федерацій з видів спорту.

Питання за телефоном: (044) 286 83 97 – Олександр Леонідович Моспан

Додати коментар