Найкращий снайпер Першої ліги Київщини минулого сезону Євген Левченко відзначився прем’єрним вищоліговим м’ячем у ворота суперника

«Десна» без травмованого Коновалова і з проблемним Коростишевським у воротах обіграла «Авангард», який ледь не весь другий тайм провисів на чужих воротах. До перерви, за свідченням очевидців, ефективніше діяли господарі поля. Воробей-молодший, вискочивши з-за спин оборонців, обернув на гол зручний простріл з лівого флангу, іншого разу гостей врятувала стійка. Хлопці зі Бзова мали хіба що напівмоменти, як-от у Зелді, котрому перешкодив забити голкіпер. А по перерві перевага «Авангарда» набула тотальної форми, проте важке і залите водою поле та віртуозний Коростишевський, який принаймні чотири рази виграв дуель у нападників, не дали ситуативному лідеру матеріалізувати чисельні нагоди в реальні голи. Більше того, під завісу безкомпромісної зустрічі Тітов зрізав м’яча в свої ворота і «Десна», усупереч прогнозам, виграла і повернулася на позицію лідера.

А тіньовим лідером обласного чемпіонату залишився «Джуніорс», який другий матч поспіль розчарував ігровою поставою в другому таймі. Хоча київський «Моноліт» варто похвалити ще й за початок зустрічі, коли настрахані господарі покладалися не стільки на захист і воротаря, скільки на каркас воріт. Юнаки Ігоря Єрмакова, як стверджують фахівці, зіграли сьогодні на гостинах у Вишневому найкращий поєдинок у сезоні.

Важливі перемоги з мінімальним рахунком здобули «Патріот» і ФК «Бровари». Баришівці після невиразного першого тайму переграли непоступливий «Любомир» у другому, хоча й забили переможний м’яч з очевидною допомогою фортуни. Яременко промчав флангом, ударив, голкіпер м’яча парирував, але той рикошетом од Гаврилова таки залетів до сітки. А в Козині броварським муніципалам допомогли господарі: неузгодженість дій стража воріт і захисника дали Гунікову змогу розстріляти ціль безперешкодно та ще й з кількох метрів.

Курйозний гол відбувся і позначився не лише на перебігу подій, а й на результаті і в Переяславі-Хмельницькому. Невтомний Гамула знову забив із штрафного, але на цей раз — ефективно скориставшись очевидною помилкою досвідченого воротаря Галайтати. Класний гол — ударом у дотик, вискочивши на подачу партнера з-за спин опонентів — провів яскравий Литченко, лідер атак «Оболоні-Бровар-2». А гол престижу переяславців став одночасно і прем’єрним вищоліговим для Левченка.

А тим часом у Лютежі та Обухові глядачі стали свідками фестивалю результативної гри. «Зоря» розтрощила деморалізованих обухівських муніципалів, які, здається, взагалі опустили руки з огляду на внутрішні негаразди, а «Межигір’я» помстилося бориспільцям за передматчеву незговірливість. До того ж хлопці з Нових Петрівців ознаменували звітний матч одразу двома хет-триками.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. 12 ТУР. 17 червня, субота

ПАТРІОТ (Баришівський район) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 1:0 (Гаврилов, 67, у свої ворота).

КРИСТАЛ (Козин) — ФК БРОВАРИ — 0:1 (Гуніков, 29).

ДЕСНА (Погреби) — АВАНГАРД (Бзів) — 2:1 (Є.Воробей, 28, Тітов, 90, у свої ворота — Кондратюк, 53). Вилучення: Агбо, 69 — Леонідов, 80.

ФК ОБУХІВ — ЗОРЯ (Владиславка) — 1:4 (Мандровський, 5, пн — Харченко, 7, 53, Мар’євич, 56, Голубєв, 90).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — 7:0 (Козін, 8, 41, 48, Колодяжний, 67, пн, Калінкін, 80, 82, 88). Вилучення: Романюк (Бориспіль, 66).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — МОНОЛІТ (Київ) — 3:1 (Байдачний, 23, 38, Курята, 35 — Віслевський, 70).

ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — 1:2 (Левченко, 79 — Гамула, 47, Литченко, 74).

15. МОНОЛІТ (Київ) 11 0 1 10 6-37 1

Снайпери: Андрій Байдачний (Джуніорс), Андрій Воробей (Десна) — по 9 м’ячів, Петро Кондратюк (Авангард) — 8, Євген Воробей (Десна), Сергій Зелді (Авангард), Владислав Коба (Сокіл), Дмитро Кульгук (Кристал)  — по 7.

Штрафники: Патрик Агбо (Десна) — 28 червня; Юрій Андрощук (Бориспіль-Фаворит), Ярослав Важкий (Кристал), Олег Леонідов (Авангард), Донхо Мергю (ФК Обухів), Сергій Романюк (Бориспіль-Фаворит), Юрій Сапоненко (Сокіл) — 24 червня, субота; Анатолій Фурсенко (Десна) — 28 червня, середа.

Наступні матчі. 24 червня, субота: Патріот — Кристал, Любомир — Авангард, Зоря — ФК Бровари, Межигір’я — ФК Обухів, Сокіл — Джуніорс, Бориспіль-Фаворит — Переяславщина, Моноліт — Оболонь-Бровар-2.