23-24 лютого в місті Харкові відбувся 6 тур Чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2002-03 р.н.

Першим суперником на майданчику стала команда дівчат з Дніпра. На початку гри наші дівчата впевнено заволоділи ініціативою і повели в рахунку 12:4, але серія персональних фолів (а їх в першій четверті було 8), змусила більш обачно грати в захисті. Це привело до того, що суперник зміг більш агресивно грати в нападі і виграти другу десятихвилинку. В третій чверті, після перерви, переяславки знову ж таки почали відриватися від суперника, і закінчили чверть з рахунком 25:10. Заключна десятихвилинка розпочалася з серії фолів, і через три хвилини, заробивши п’ятий фол, сіла на лавку запасних одна із лідерів команди Каріна Панчук, яка уже мала в арсеналі 22 очка, а ще через 3 хвилини, команда залишилася без свого плеймекера – Лілі Зайнчуківської, і відповідно, без сильної передньої ланки захисників. Цим скористалися дніпрянки, буквально розстрілявши нашу команду дальніми кидками. В підсумку, прикра поразка 90:92.
Наступний день з перших хвилин приніс несподіваний для нас спурт харківської команди. Майже з стовідсотковим влучанням, дівчата раз за разом атакували наше кільце, і ніяк не вдавалося построїти захист, щоб протистояти такому напору і в першій чверті поступилися з рахунком 13:24. Наступну чверть, запропонувавши супернику високий темп гри і весь час, міняючи дії в захисті, нашій команді вдалося переломити гру і скоротити рахунок (33:38). Третя чверть також залишилася за переяславськими дівчатами, в кошик харків’янок залетіло 7 триочкових м’ячів, що зовсім морально зламало суперника. В підсумку перемога 88:73.
Ліля Зайнчуківська 7 очок, 9 підбирань, 3 перехоплення,14 результативних передач, Віра Черкаська 23-15-1, Дарина Коваль 0-4-0, Дарина Руденко 55-14-7, Влада Лисенко 1-1-1, Валерія Закірова 1-0-2, Каріна Панчук 53-15-6, Анна Клименко 2-2-0, Анна Синиця 38-13-11.