Відбувся звіт міського голови Тараса Костіна на відкритих зустрічах перед жителями мікрорайону Карань

19 лютого в клубі мікрорайону «Карань» міста Переяслава-Хмельницького відбувся звіт міського голови Тараса Костіна на відкритих зустрічах перед жителями мікрорайону У заході взяли участь міський голова Тарас Костін, депутати міської ради, керуюча справами Ольга Гребенщикова, керівники управлінь, відділів та служб виконавчого комітету та міської ради, керівники установ, організацій та підприємств міста, представники інститутів громадянського суспільства та жителі міста

Міський голова Тарас Костін звiтував про свою роботу за 2018 рік перед громадою міста та відповів на запитання присутніх. Основні теми, якими цікавились учасники зустрічі: ремонт дорожнього полотна, вивезення сміття, вуличне освітлення мікрорайону, будівництво ТЕС, несанкціоноване відключення світла у нічний час, будівництво тротуару від газового господарства до мікрорайону. Жителі мікрорайону цікавились станом питної води в місті та просили побудувати огорожу біля водонапірної башні.

На деякі питання відразу було надано конструктивні відповіді міським головою або профільними заступниками, а деякі питання взято на контроль.

Наступний звіт  відбудеться в мікрорайоні Борисівка 20 лютого 2019 року о 16.00 годині у приміщенні клубу

Під час засідання трубайлівці одноголосно вирішили, аби парафія храму великомученика Георгія Побідоносця із УПЦ Московського патріархату перейшла до новоствореної Православної церкви України. Тож це перша і поки що єдина парафія на Переяславщині, яка здійснила такий перехід. Настоятелем храму в Трубайлівці буде Іван Бобітко..

 

Додати коментар