Відбувся звіт міського голови Тараса Костіна на відкритих зустрічах перед жителями мікрорайону Спаська Левада

13 лютого у ЗОШ І-ІІІ ст. №7 відбувся звіт міського голови Тараса Костіна на відкритих зустрічах перед жителями мікрорайону Спаська ЛевадаУ заході взяли участь міський голова Тарас Костін, депутати міської ради, керуюча справами Ольга Гребенщикова, керівники управлінь, відділів та служб виконавчого комітету та міської ради, керівники установ, організацій та підприємств міста, представники інститутів громадянського суспільства та жителі міста.

Міський голова Тарас Костін звiтував про свою роботу за 2018 рік перед громадою міста та відповів на запитання присутніх. Основні теми, якими цікавились учасники зустрічі: благоустрій міжквартальних роз’їздів та прибудинкових територій, влаштування тротуарів, температурний режим у квартирах, монетизація субсидій, благоустрій дитмайданчиків, доля автостоянки, яка функціонує у мікрорайоні, ціноутворення на послуги газового господарства,  ремонт дорожнього полотна, ремонт сміттєвих контейнерів та ін. 

На деякі питання відразу було надано конструктивні відповіді міським головою або профільними заступниками, а деякі питання взято на контроль.

Наступний звіт  відбудеться в мікрорайоні Андруші 14 лютого 2019 року о 16.00 годині у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

Додати коментар