Переяславці гідно виступили на обласних змаганнях

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту виконкому міської ради Валерій Мільгевський повідомив редакцію, що 15 листопада в легкоатлетичному манежі Броварів пройшли змагання на кубок Київської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху та зору. На змагання приїхало близько 130 учасників із різних районів Київщини. Тренер з інваспорту Володимир Михайловський привіз на змагання від Переяславщини 15 спортсменів міста та району.

В бігу на 60 метрів перші місця у своїх категоріях здобули наші земляки Юля Верезуб, Михайло Чупрун та Даніела Чуєва, дівчина також виграла забіг на дистанцію в 200 метрів. Юрій Воленюк посів друге місце в бігу на 400 метрів. Непогано виступили і штовхачі ядра. Віталіна Сироїд посіла перше місце, В’ячеслав Ігнатенко, Владислав Блінов, Володимир Євтушенко вибороли другі місця у своїх категоріях, а Олександр Книш посів третю сходинку. У стрибках у довжину перше місце виграла Віталіна Сироїд. Друге місце у своїй категорії здобув Михайло Чупрун.

Усі переможці та призери були нагороджені дипломами Київського обласного центру Інваспорт.

Поїздка на змагання відбулась за підтримки міського та районного комітетів з питань молоді та спорту.

Володимир Набок (“Вісник Переяславщини”)