Вища ліга Київщини з футболу – битва в Лютежі, скандал у Погребах

Одноосібний лідер обласних вищолігових перегонів утримав чільну позицію, хоча й зіткнувся з опором, що робить честь опоненту.

«Межигір’я» справді спромоглося на бій з «Авангардом» і навіть затисло фаворита на його половині поля наприкінці зустрічі, але все вирішила вища виконавська майстерність лідерів гостей. Найвищої похвали заслуговує Кондратюк, який був однозначно кращим на полі й відзначився винятково красивим голом, до слова — вирішальним у зустрічі.

Вищий клас «Десни» дався взнаки і в протистоянні з «Монолітом». Спочатку Крохмаль обманув усіх: навішуючи м’яча на Воробея, оборонець номінальних гостей насправді поцілив у ворота. А потім спритний Бафталовський увінчав точним ударом зразково-показову триходівку — 2:0. На жаль, у другому таймі невиправдана грубість юного киянина спричинила брутальні розбірки, котрі завершилися трьома вилученнями з поля. «Десна» втратила головного стража воріт, гості — стрижневого футболіста захисту, глядачі — очікувану насолоду від яскравого видовища, а служителі футбольної Феміди — спокій, бо пристрасті вирували й після фінального свистка. Очевидно, що в Контрольно-дисциплінарного комітету примножиться роботи одразу після вихідних…

Важким став і матч для чемпіонської дружини, бо нинішній «Кристал» здатний протистояти будь-кому з опонентів, а на регалії та клас суперника він і раніше не вельми зважав. До перерви гості з Козина вистояли, але залишилися без вилученого з технічної зони тренера Кобченка, по перерві – змагалися на рівних, однак лідери «Джуніорса» подбали про підсумковий результат. Кривошеєнко здолав опір аж двох опікунів і рикошетом од стійки започаткував лік голам. Потім Маринчук, перехопивши м’яча після обрізки суперників у центрі поля, подвоїв результат, а Ординський довів його до розгромного, замкнувши простріл Скорохода. Фахівці стверджують, що це був найкращий матч «Джуніорса» після літньої перерви.

А з-поміж інших подій звітного туру виокремлю бойову нічию в Баришівці, результативний далекобійний удар переяславця Лисенка та рідкісної краси гол граючого тренера бориспільців Курилка, а також стрілецький покер нестримного бомбардира Дороганя на бориспільському стадіоні «Колос».

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. 23 ТУР. 30 вересня, субота

ПАТРІОТ (Баришівський район) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:1 (Килипенко, 19 — Окодува, 55, пн).

БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — ФК ОБУХІВ — 7:1 (Дорогань, 25, 42, 69, 85, пн, Смарж, 27, Козубський, 34, Курилко, 44 — М.Бойко, 17).

МОНОЛІТ (Київ) — ДЕСНА (Погреби) — 0:3 (Крохмаль, 16, Бафталовський, 17, Є.Воробей, 73). Вилучення: Хурулаходжаєв, 57, Шевченко, 63, Пасічнюк, 63 — Чангелія, 63.

ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — ФК БРОВАРИ — 0:3 (технічний результат).

ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 1:4 (Лисенко, 35 — Трофименко, 20, 80, Шульга, 34, 74).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — КРИСТАЛ (Козин) — 3:0 (Кривошеєнко, 65, Маринчук, 80, Ординський, 87).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — АВАНГАРД (Бзів) — 2:3 (Грачов, 14, Труський, 44 — Сомов, 11, Шваб, 34, Кондратюк, 57). Вилучення: Таран (Авангард, 89).

15. МОНОЛІТ (Київ) 22 1 4 17 12-63 7

Снайпери: Євген Воробей (Десна), Петро Кондратюк (Авангард) — по 17 м’ячів, Емануель Окодува (Сокіл)  — 16, Андрій Воробей (Десна) — 15, Сергій Зелді (Авангард) — 14.

Штрафники: Олександр Бабаєв (Кристал), Володимир Верхов (Джуніорс), Сергій Зелді (Авангард), Іван Капішон (ФК Обухів), Олександр Левенець (Джуніорс), Володимир Пасічнюк (Моноліт), Анатолій Таран (Авангард), Садорбек Хурулаходжаєв (Моноліт), Владислав Чангелія (Десна), Максим Шевченко (Моноліт)  — 7 жовтня, субота.

Наступні матчі. 7 жовтня, субота: ФК Обухів — Патріот, Сокіл — Десна, ФК Бровари — Бориспіль-Фаворит, Любомир — Моноліт, Кристал — Оболонь-Бровар-2 — 3:0 (технічний результат), Авангард — Переяславщина, Зоря — Джуніорс.