На Київщині відбулись змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді та педагогічних працівників

22 вересня 2017р., напередодні Всесвітнього дня туризму, в урочищі «Германський ліс», що в місті Переяславі-Хмельницькому, відбулись змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді та педагогічних працівників відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради. Змагання проводились на особисто-командній дистанції з пішохідного туризму «Смуга перешкод».

В особистому заліку серед учнівської молоді середньої вікової групи переможцями змагань стали Коркач В’ячеслав (ЗОШ № 4) та Лисенко Карина (ЗОШ № 3), друге місце вибороли Горденко Артем (ЗОШ № 3) і Ярема Валерія (ЗОШ № 4), бронзові нагороди здобули Горденко Артур (ЗОШ № 3) та Кіскіна Олександра (ЗОШ № 4).

У старшій віковій групі перше місце вибороли Микитенко Максим (ЗОШ № 5) та Соболь Олександра (ЗОШ № 7), друге місце – Лазоренко Олег (ЗОШ № 5) і Вознюк Яна (ЗОШ № 3), третіми стали Кобзар Олег (ЗОШ № 7) та Палатна Карина (ЗОШ № 3).

За сумою результатів чотирьох учасників перше загальнокомандне місце здобули учні ЗОШ І-ІІІст. № 3, срібними призерами стала команда учнів ЗОШ І-ІІІст. № 7 і третє місце посіла команда ЗОШ І-ІІІст. № 5

Традиційно змагання серед педагогічних працівників відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради проведені за сприянням міської організації профспілки працівників освіти. Серед педагогічних працівників в особистому заліку серед жінок І місце посіла Клименко Вікторія (СЮТур.), друге і третє місце посіли педагоги ЗОШ І-ІІІст. № 2 Олійник Катерина та Васько Лілія. Серед чоловіків переможцем змагань став Бондарєв Дмитро (ЗОШ № 5), друге місце здобув Близнюк Анатолій (СЮТур.), третє місце виборов Тюра Володимир (ЗОШ № 7).

У командному ж заліку (за результатами двох учасників) переможцем змагань стали педагоги Станції юних туристів, ІІ місце посіли педагогічні працівники ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, ІІІ місце – ЗОШ № 2.

Вітали та нагороджували учасників змагань подарунками, грамотами і дипломами начальник міського відділу освіти Ярмоленко П.М., голова міської організації профспілки працівників освіти Ковальська А.В., начальник відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради Мільгевський В.М.