Відома у Переяславі художниця проводить виставку картин у Верховній Раді

23 квітня у парламенті відкрито експозицію “Тiнi предкiв. Корiння” художниці Олександри Федорук

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на прес-службу Верховної Ради України.

В кулуарах першого поверху будинку Верховної Ради України за підтримки народного депутата України Ігоря Котвіцького представлено експозицію “Тiнi предкiв. Корiння” художниці Олександри Федорук. Участь у відкритті виставки взяла і генеральний директор Національного заповідника “Софія Київська” Неля Куковальська.

Художник-реставратор монументального живопису у Софiї Київській Олександра Федорук через низку асоціативних уявлень створює прадавні  жіночі образи, що споглядають з минулого і ніби передають своїм нащадкам мудрість предків.

 

Художниця працювала викладачем живопису в Дитячій художній школі міста Переяслав-Хмельницький, а також арт-терапевтом в Центрi соціального захисту iнвалiдiв. У 2017 роцi долучилась до команди художників-реставраторів живопису та поліхромної скульптури у Національному художньому музеї України.

 

 

За останні 6 років Олександра Федорук, як головний художник, розписала більше десяти храмів в містах Києві і Переяслав-Хмельницькому, а також в Переяслав-Хмельницькому районі.

Ознайомитися з експозицією можна протягом пленарного тижня з 23 до 26 квітня 2019 року  в кулуарах І поверху будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5). Вхід за картками акредитації.

Додати коментар