У відкритому чемпіонаті Київської області з сумо переяславці в числі переможців та призерів

11 березня 2023 року в смт Святопетрівське проходив відкритий чемпіонат Київської області з сумо серед молоді до 21-23 років. Команда Переяславської міської територіальної громади взяла участь у цих змаганнях.  Приємно, що спортсмени нашої громади стали переможцями та призерами змагань. Перші місця в своїй ваговій категорії вибороли: Михайло Смаль, Олександр Репа, Тетяна Соха, Владислав Романенко. Срібними призерами стали: Дмитро Озманян та Едуард Кузьмич.

Слід відміти, що всі спортсмени відібрались  до команди Київської області,  які будуть виступати на чемпіонаті України в місті Ужгороді.

Вітаємо переможців та призерів відкритого чемпіонату Київської області, а також їхнього тренера Заслуженого тренера України Сергія Безкоровайного та бажаємо успішних стартів на  чемпіонаті України.