Склад ГР

СКЛАД
громадської ради при виконавчому комітеті
Переяслав-Хмельницької міської ради

№ п\п

Назва ІГС

ПІП представника

1.      

Міжнародне товариство прав людини – українська секція

Глазунова Наталія  Іванівна

2.      

ГО «Старий Дніпро» Іващенко Віталій Павлович

3.      

ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив»

Коломієць Світлана Григорівна

4.      

ГО «Наш Переяслав» Якименко Олександр Іванович

5.      

ГО «Шевченківське товариство «Тарасовий заповіт»

Авраменко Юрій Володимирович

6.      

ГО «Переяславна»

Глазунов Євгеній Юрійович

7.      

Всеукраїнська ГО «Допомога дітям війни» Повченник Ольга Аврамівна

8.      

УПЦ КП Парафія святих апостолів Петра і Павла

Гречко Василь Васильович

9.      

Громадська культурно-просвітницька організація «Переяславський скарб» Нагайко Тарас Юрійович

10.      

Громадське формування «Самооборона Переяславщини»

Коцур Віталій Вікторович

11.      

ГО «Серця Переяславщини» Марченко Інна Олександрівна

12.       

Товариство «Просвіта»

Шевченко Світлана Володимирівна

13.     

ГО «Спортивний клуб теквондо «Тайфун» Швиденко Микола Анатолійович

14.     

Всеукраїнська ГО «Духовні скарби України»

Яценко Світлана Миколаївна

15.     

Всеукраїнська ГО «Журналісти проти корупції»

Кот Сергій Іванович

16. 

ГО «Відродження Переяслава»

Якименко Іван Петрович

17.

Всеукраїнська громадська організація «Фронт змін»

Лесик Олександр Миколайович

18. 

ГО «За зміни Переяслава»

Михайловський Володимир Миколайович

19.   

ГО «Центр військово-патріотичного виховання «Сокіл»

Романенко Людмила Олександрівна

20.  

ГО «Клуб власників зброї «Гайдамаки» Пилипенко Артем Миколайович

21. 

ГО «Переяслававтотранс»

Пасічник Олександр Дмитрович

22.     

ГО «Майдан Переяславщини»

Ходаківський Юрій Іванович

23.    

ГО «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність»

Ковальська Анелія Віталіївна

24.    

ГО  інвалідів та молоді «Стара гребля»

Черновський Андрій Йосипович

25.     

ГО «Сімейний клуб «Інститут сім’ї»

Фурсенко Степан Васильович

26.   

Спілка об’єднань громадян

Черненький Михайло Васильович

27.     

ГО «Відродження покоління»

Базаврук Вадим Олександрович

28.   

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

Луцик Оксана Олександрівна

29.          ГО «Незалежна асоціація молоді»

Вдовиченко Олена Віталіївна