Оголошення про вакантні посади

Оголошення 09.03.2017
Виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економіки та зовнішніх зв’язків управління економіки виконкому міської ради.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

  • картку форми П-2ДС;
  • автобіографію;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію паспорта;
  • електронну декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Вимоги до претендентів: освіта вища економічна,  стаж роботи за фахом або на державній службі не менше 1-го року, або  стаж роботи в інших сферах діяльності не менше 3-х  років, навички роботи на ПК.

Заяви приймаються протягом 30 к/днів з дня оголошення,                                            вул. Б. Хмельницького, 27/25.

Довідки за телефоном 5-19-04.

Керуюча справами виконкому В.І.Гринець

 

Оголошення 07.02.2017

Виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
начальника управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю виконкому міської ради;
головного спеціаліста відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю виконкому міської ради;
інспектора державного архітектурно-будівельного контролю управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю виконкому міської ради.
Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:
– картку форми П-2ДС;
– автобіографію;
– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
– копію паспорта;
– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік в електронному вигляді;
– копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
– копію трудової книжки;
– дві фотокартки розміром 4х6 см.
Вимоги до претендентів на посаду:
– начальника управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю виконкому міської ради – освіта вища за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво, архітектура, земельний кадастр), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі на керівних посадах не менше як 3 роки, або на керівних посадах в іншій сфері не менше 5 років, навички роботи на ПК та робота в програмі «AutoCad»;
– головного спеціаліста відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю виконкому міської ради – освіта вища за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі на керівних посадах не менше 1-го року, або в іншій сфері не менше 3-х років, навички роботи на ПК та робота в програмі «AutoCad»;
– інспектора державного архітектурно-будівельного контролю – освіта вища за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво та архітектура), стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років, навички роботи на ПК.
Заяви приймаються протягом 30 к/днів з дня оголошення, вул. Б. Хмельницького, 27/25 (головний спеціаліст роботи з кадрами виконкому міської ради, кабінет №110).
Довідки за телефоном: (04567) 5-19-04.
Керуюча справами виконкому В.І. Гринець