Переяслав-Хмельницьке об’єднане УПФУ інформує

Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Адреса: 08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 28
тел.: (04567) 51418, факс: (04567) 51996
E-mail: 10385@ko.pfu.gov.ua
Начальник управління Шмигановський Василь Степанович

НОВИНИ

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

З 29 листопада в селі Дівички (центр Дівичківської сільської об’єднаної територіальної громади) в приміщенні сільської ради працює пункт обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

         Прийом громадян з питань пенсійного забезпечення проводиться спеціалістом управління щосереди з 8.00 до 11.30 год.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

 Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 08.12.2017 року профінансовано 32,0 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 24 448,1 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 10 грудня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 11 грудня повністю, 12 грудня частково.

ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

7 грудня 2017 року  начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницького відділення Броварської ОДПІ.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні засади пенсійної реформи, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та роз’яснення щодо правильності надання звітності по ЄСВ з метою попередження порушення вимог законодавства про оплату праці.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

06 грудня 2017 року головний спеціаліст  Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Здор  провела виїзний прийом громадян у Малоберезанській сільській раді.

По питаннях пенсійного забезпечення (порядок проведення перерахунку пенсій з 01.10.2017, перерахунок пенсії державним службовцям, виплати допомоги на поховання,  донарахування стажу) звернулось 12 громадян. На всі питання надано вичерпні відповіді.

В управлінні Пенсійного фонду відбулася зустріч з учасником АТО

З нагоди Дня Збройних Сил України в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України 6 грудня відбулася зустріч з членом асоціації учасників бойових дій та учасників АТО Переяславщини Глушенком Владиславом Васильовичем.

          В ході зустрічі перший заступник начальника управління Бугай Т.О. привітала Владислава Васильовича та в його особі всіх учасників бойових дій з Днем Збройних Сил України.

          Між управлінням Пенсійного фонду та асоціацією учасників бойових дій підписано угоду про співпрацю, тому в роботі управління акцентується особлива увага на питаннях допомоги учасникам та сім’ям загиблих учасників АТО, їх завжди вислухають та допоможуть у вирішенні наболілих питань.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Пунктом 2.1 розділу XV Прикінцевих положеньЗакону України від 09.07.2003 p. № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон № 1058) збережено право на пенсію за вислугу років за умови, якщо на день набрання чинності Законом України від 03.10.2017 p. № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі — Закон № 2148) мають вислугу років, передбачену ст. 55 Закону України від 05.11.1991 р. № 1788 «Про пенсій­не забезпечення» (далі — Закон № 1788).

         Право на призначення пенсії за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров’я та соціального за­безпечення за наявності віку та спеціального стажу, ви­значеного п. «е» ст. 55 Закону № 1788, за Переліком за­кладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за ви­слугу років, затвердженим постановою Кабінету Мініс­трів України від 04.11.1993 р. № 909 (із змінами).

         При цьому право виходу на пенсію за вислугу років не­залежно від віку мають особи, які мали вислугу років на відповідних посадах, не меншу від такої тривалості:

на 1 квітня 2015 р. — 25 років;

на 31 грудня 2015 р. — 25 років 6 місяців.

          У разі відсутності на ці дати 25 років чи 25 років 6 місяців стажу роботи за спеціальністю, пенсію за вислугу років буде призначено за наявності на дату набрання чинності Законом № 2148 — 26 років 6 місяців стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років, та за досягнення пенсійного віку — від 50 до 55 років (залежно від дати народження особи).

         Згідно зі ст. 114 Закону № 1058 пенсія за вислугу років призначається та виплачується в разі звільнення з робо­ти, яка дає право на таку пенсію.

 

У ДІВИЧКАХ ВІДКРИВСЯ  ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

29 листопада 2017 року в селі Дівички (центр Дівичківської сільської об’єднаної територіальної громади) в приміщенні сільської ради відбулось відкриття  пункту обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.          Відкрили пункт обслуговування громадян перший заступник начальника  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Бугай за участю секретаря Дівичківської об’єднаної громади Ніни Степової. Пункт обслуговування працюватиме щосереди з 8.00 до 12.00 год.

         Після  відкриття пункту головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Людмила Петровець провела прийом громадян (8 осіб). Під час прийому порушувались питання пенсійного забезпечення, здійснення перерахунків пенсій відповідно до змін чинного законодавства.

         Це вже третій пункт обслуговування громадян у Переяслав – Хмельницькому районі. Пенсійні послуги стали ближчими ще для 5308 жителів громади, 1367 з яких –  пенсіонери.

         Звернутись до пенсійників, окрім жителів села Дівички, відтепер можуть іще жителі Єрківець, Ковалина та Стовп’яг.

Важливі новації в нарахуванні єдиного внеску

Законом України від 03.10.2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі – Закон №2148) унесено зміни до законів України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та від 23.09.1999 р. №1105-ХIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Унесеними змінами запроваджено такі новації:

 • максимальна база нарахування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) з 1 січня 2018 року становитиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати замість 25 розмірів прожиткового мінімуму;
 • з 1 січня 2018 року платниками єдиного внеску також будуть і члени фермерського господарства (якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах);
 • якщо фізичні особи — підприємці (далі — ФОП) і члени фермерського господарства одержують пенсію або соціальну допомогу, вони звільняються від сплати єдиного внеску за себе;
 • ФОП — платники єдиного податку першої групи втрачають право на сплату половинної (0,5) ставки мінімального страхового внеску: з 1 січня 2018 р. вони будуть сплачувати єдиний внесок у повному мінімальному розмірі, як і інші ФОП;
 • фізичні особи, які виконують роботи на підставі договору цивільно-правового характеру, ФОП, а також особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства з 1 січня сплачуватимуть єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який він сплачується.

Закон № 2148 набрав чинності з 11 жовтня 2017 року (опублікований у газеті «Голос України 10 жовтня 2017 року)

У Госпіталі відкрився пункт обслуговування громадян Пенсійного фонду України    

28 листопада 2017 року в Українському державному медико – соціальному центрі ветеранів війни (УДМСЦВВ) відбулось відкриття  пункту обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. УДМСЦВВ – одна з найпотужніших лікарень, яка щорічно приймає понад 9 тис. ветеранів війни з усіх регіонів України. З листопада 2014 року на базі закладу сформовано головний центр реабілітації демобілізованих бійців антитерористичної операції.

Відкрили пункт обслуговування громадян начальник УДМСЦВВ Юрій Гріненко та начальник  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський за участю заступника голови Переяслав – Хмельницької районної державної адміністрації Любові Онопрієнко.    Пункт обслуговування працюватиме в останній вівторок місяця з 8.00 до 13.00 год. Відвідувачам нададуть консультацію, довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК – 5 (ОК – 2, ОК – 7), приймуть документи для призначення та перерахунку пенсії, видадуть пенсійні посвідчення, а за потреби, з’ясують питання із соціальними партнерами.

Після  відкриття пункту головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Ольга Огієвич провела прийом громадян (6 осіб). Під час прийому порушувались питання пенсійного забезпечення військовослужбовців та учасників АТО, здійснення перерахунків пенсій відповідно до змін чинного законодавства.

Робота пункту стане в нагоді і працівникам госпіталю. Вони зможуть отримати необхідну інформацію щодо пенсійного забезпечення безпосередньо на робочому місці.

У Войтовому відкрився пункт обслуговування громадян

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672 – р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року» з метою покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду України шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача, 24 листопада 2017 року в приміщенні Войтівської сільської ради розпочав роботу пункт обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
Відкрили пункт обслуговування громадян начальник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський за участю сільського голови Івана Семенця та секретаря Войтівської сільської ради Оксани Скрипки.
Пункт обслуговування працюватиме щосереди з 8.30. до 12.00 год. Відвідувачам нададуть консультацію, довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК – 5 (ОК – 2, ОК – 7), приймуть документи для призначення та перерахунку пенсії, видадуть пенсійні посвідчення, а за потреби, з’ясують питання із соціальними партнерами.
Після відкриття пункту головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Галина Абдула провела прийом громадян. По питаннях пенсійного забезпечення звернулося 9 жителів села, на які надано вичерпні відповіді та консультації.
Робоче місце працівника, який обслуговує громадян, створене за принципом відкритості та прозорості, обладнане оргтехнікою. Необхідна інформація та матеріали розміщені на інформаційному стенді.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

29 листопада о 10.00 год. в селі Дівички (центр Дівичківської сільської об’єднаної територіальної громади) в приміщенні сільської ради відбудеться відкриття пункту обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Прийом громадян з питань пенсійного забезпечення буде проводитись спеціалістом управління щосереди з 8.00 до 12.00 год.

Виплати чітко за графіком

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 24.11.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському,  Згурівському районах.  У грошовому еквіваленті це становить 77 613,6 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

21 листопада 2017 року заступник начальника  Яготинського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Ярослава Андрусенко провела виїзний прийом громадян в Черняхівській сільській раді.

На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (призначення пенсії за вислугу років,  перерахунку пенсії з 01.10.2017, перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам) звернулось 4 особи. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Присутнім також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

22 листопада 2017 року начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Важка  провела виїзний прийом громадян у Середівській сільській раді.

По питаннях пенсійного забезпечення (порядок проведення перерахунку пенсій з 01.10.2017, порядок нарахування стажу та заробітку, призначення пенсій потерпілим та учасникам ЧАЕС, періоди зарахування до страхового стажу,  розмір мінімальної пенсії з 01.10.2017) звернулось 14 громадян. На всі питання надано вичерпні відповіді.

Цього ж дня головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Тамара Смолічева провела зустріч у трудовому колективі Аркадіївської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено основні засади пенсійної реформи з 01.10.2017, легалізацію заробітної плати, переваги реєстрації та надання послуг на веб – порталі Пенсійного фонду.

ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

23 листопада 2017 року  начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі ДП «Переяслав – Хмельницьке лісове господарство».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні засади пенсійної реформи, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Щодо надання інформаціїпро результати конкурсу

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 та змін до Порядку проведення конкурсу від 18.08.2017 № 648, Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, проведених відповідно до наказу управління від 01.11.2017 № 132 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

Порядковий

 номер

Найменування державного органу Вид посади
51380 Переяслав-Хмельницьке об’днане управління Пенсійного фонду України Київської області Головний спеціаліст

 

Посада Прізвище, ім’я та по батькові кандидата Результати (загальна сума балів) Примітка
Головний спеціаліст Переяслав-Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Отрошевська Наталія Миколаївна 16,5 Переможець конкурсу

 

Єдиний кандидат на посаду.

  

 Проведення зустрічі з учнівською молоддю

17 листопада 2017 року в рамках проекту «День відкритих дверей» в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбулася зустріч з учнями старших класів Переяслав – Хмельницької ЗОШ № 1.

Гості мали змогу ознайомитись із завданнями і функціями органів Пенсійного фонду України  і роботою об’єднаного управління. Фахівці продемонстрували молоді, як проводиться прийом громадян за принципом «єдиного вікна», розповіли про роль кожного громадянина у формуванні власного пенсійного майбутнього, вплив розміру заробітної плати і тривалості страхового стажу на розмір пенсії. Учні також дізнались про ресурсні можливості веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду.

Пенсійники побажали старшокласникам успіхів у здобутті знань, а в майбутньому – стати кваліфікованими спеціалістами.

Право громадян на добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні     

На сьогоднішній день згідно з Пенсійною реформою стало більш актуальним питання про набуття страхового стажу.

Відповідно до статті 24 Закону України № 1058 – ІV від 09.07.2003 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058 – ІV) до страхового стажу, що враховується при призначенні пенсії зараховується лише ті періоди, за які сплачено страхові внески  на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.        

 Особа, яка навчається,  тимчасово виїхала за кордон, чи не працює (або працює без оформлення своїх трудових відносин з роботодавцем належним чином та отримує заробітну плату в «конверті») –  не набуває страхового стажу, що в подальшому при призначенні пенсії вплине на її розмір, через що пенсійна виплата буде меншою, ніж могла б бути.

Закон України соціально захищає цю категорію людей. Статтею 12 Закону № 1058 – ІV  передбачено, що особи, які досягли 16 – річного віку та не належать до кола осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню відповідно до статті 11 цього Закону, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють на території України, громадяни України, які постійно проживають або працюють за межами України, якщо інше не встановлене міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, мають право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.   

Особа, якій не вистачає страхового стажу для призначення пенсії, може укласти договір про добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні (далі – договір про добровільну участь) згідно із Законом України від 08.10.2010 № 2464 – VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464–ІV), яким може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, тобто якщо не перебувала в трудових відносинах. При цьому сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок та більшою за суму єдиного внеску, встановлених на дату укладення договору (пункт 5 статті 10 Закону № 2464–ІV ).

    Тобто договором про добровільну участь може передбачатися одноразова сплата застрахованою особою страхових внесків за попередні періоди (роки) починаючи з 2004 року. З 01.01.2018 року  сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2 (ч.5 ст.10 Закону України № 2464 – VІ).

    Для укладення договору про добровільну участь зацікавлені особи подають до територіального  органу Держаної фіскальної служби України за місцем проживання відповідну заяву.    

     Договором визначаються розмір та порядок сплати страхових внесків, умови розірвання договору, права та обов’язки сторін, відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання умов цього договору.

Запровадження накопичувальної системи

Уряд запланував до кінця 2018 року розробити і внести до Парламенту ряд законопроектів про запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування.
Запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування передбачено пенсійною реформою.
Відповідно до Закону України № 2148 від 03.10.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» перерахування страхових внесків до накопичувальної системи пенсійного страхування запроваджується з 1 січня 2019 року.
Учасниками накопичувальної системи є особи, які станом на 1 січня 2019 року підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню згідно із Законом України № 1058 – ІV від 09.07.2003 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Особи, яким залишилося менше 10 років до досягнення пенсійного віку, мають право прийняти рішення не сплачувати страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування. Особи, які досягли пенсійного віку, не можуть бути платниками страхових внесків до накопичувального фонду.
Накопичувальний пенсійний фонд – цільовий позабюджетний фонд, який акумулює страхові внески застрахованих осіб, що обліковуються на накопичувальних пенсійних рахунках та інвестуються з метою отримання інвестиційного доходу на користь застрахованих осіб, пенсійні активи якого використовуються для оплати договорів страхування довічних пенсій або одноразових виплат застрахованим особам, а у випадках, передбачених цим Законом, членам їхніх сімей чи спадкоємцям та на інші цілі, передбачені цим Законом.
Застрахована особа, яка є учасником накопичувальної системи пенсійного страхування, має право на отримання довічної пенсії або одноразової виплати за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування, що обліковуються на її накопичувальному пенсійному рахунку в Накопичувальному фонді.
На сьогоднішній день база під накопичувальну систему практично сформована.
З 1 січня 2019 року буде старт повної пенсійної реформи і старт накопичувальної пенсійної системи.
Старт накопичувальної системи прогнозований від 2 % від заробітної плати. Це невеликі кошти і вони з часом зростуть до 5% заробітної плати особи, які будуть йти виключно в накопичувальну систему.
Одночасно накопичувальна система не передбачає збільшення податкового тиску на людину, роботодавця чи підприємця.
Запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування дасть змогу кожному громадянину формувати своє майбутнє. При цьому солідарна система збереже свою базову роль, як основа всієї пенсійної системи. Водночас людина отримає можливість зробити собі додаткові виплати до основної пенсії. Ці кошти будуть приватною власністю громадянина, зокрема, їх можна буде успадкувати.

Виплати чітко за графіком

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 17.11.2017 року профінансовано 67,1 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 52 440,1 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 19 листопада включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 20 листопада включно.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів

п/п

Дні тижня Прізвище, ім’я,
по батькові
Посада Години прийому
1. Понеділок  

Зарудний

Олексій Борисович

 

Голова правління 11.00-13.00
Усачова

Тетяна Миколаївна

Директор департаменту персоналу та адміністративного забезпечення 10.00-17.00
2.

 

Вівторок  

Машкін

Владислав Геннадійович

 

Заступник

Голови правління

10.00-13.00
 

Рябцева

Тетяна Борисівна

 

Директор юридичного департаменту 10.00-17.00
3. Середа  

Бричок

Любов Олександрівна

 

Заступник директора департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
Шуляк

Алла Павлівна

Директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю
4. Четвер Ковпашко

Ірина Василівна

Заступник

Голови правління

10.00-13.00
Охріменко

Олена Валентинівна

Директор департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
5. П’ятниця Король

Тетяна Іллівна

Директор фінансово-економічного департаменту 10.00-17.00
 

Малецький

Олександр Миколайович

 

Директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів
6. Субота  

Відповідно до графіку чергування

 

  10.00-13.00

 

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 10.11.2017 року профінансовано 41,15 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 31 549,47 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 12 листопада включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 13 листопада включно.

Зустріч у трудовому колективі

10 листопада 2017 року  начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Оксана Самійленко та головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Людмила Петровець  провели зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницької філії газового господарства.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні засади пенсійної реформи, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Спеціалісти управління відповіли на численні запитання присутніх.

ЗУСТРІЧ ІЗ СОЦІАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ 

09  листопада 2017 року в рамках заключеної угоди про співпрацю, в управлінні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду відбулася зустріч керівників управління з головою Переяслав – Хмельницького районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Тоцьким Сергієм Васильовичем.

В ході зустрічі учасники обговорили основні пріоритети діяльності Пенсійного фонду України та  завдання, які стоять перед управлінням у 2017 році відповідно до Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, подальше реформування пенсійної системи в Україні та окреслили шляхи  співпраці.

ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТСЬКОЮ МОЛОДДЮ

8 листопада 2017 року в ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбулася зустріч зі студентами філологічного факультету на тему: «Впровадження накопичувальної системи. Реєстрація на веб – порталі Пенсійного фонду».     Перший заступник начальника Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області  Тетяна Бугай розповіла студентам про перспективи впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та подальше реформування пенсійної системи в Україні.

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко  довела до відома присутніх  переваги  реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду. За допомогою слайдів продемонструвала, як правильно зареєструватися, яку інформацію можна отримати.

На зустрічі також піднімалося питання легалізації трудових відносин та заробітної плати, негативні наслідки в майбутньому отримання заробітної плати «в конвертах».

Студенти задавали безліч запитань, на які отримали змістовні відповіді.

Проведення зустрічей в трудових колективах

7 листопада 2017 року начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Галина Величко  провела зустріч у трудовому колективі Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування.

Цього ж дня головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Маргарита Федусенко провела зустріч у трудовому колективі Сотниківської НВК ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Присутнім на зустрічах (33 чол.) було роз’яснено основні засади пенсійної реформи з 01.10.2017,  залучення застрахованих осіб до реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду. Крім цього, піднімались питання виплати пенсій працюючим пенсіонерам та  призначення пенсій за вислугу років. На всі питання надано вичерпні відповіді.

Перерахунок пенсій, достроково призначених жінкам (при досягненні 55-річного віку) 

До 1 січня 2015 року згідно розді­лу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» право на достроковий вихід на пенсію за віком мали жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхово­го стажу не менше З0 років та за умови звільнення з роботи. У цьому випадку розмір їхньої пенсії, обчис­лений відповідно до статті 27 та з урахуванням статті 28 цього Закону, зменшується на 0,5% за кожний по­вний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.

Передбачалося, що зменшення розміру пенсії за віком застосовується протягом усього періоду отримання пенсії незалежно від її виду (крім випадків, коли жінка відмовилася від отримання дострокової пенсії та продовжувала працювати).

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» таку норму змінено. Передба­чено, що зменшення розміру пенсії за віком застосовується протягом періоду до досяг­нення віку, в якому жінка мала б право виходу на пенсію, передбаченого частиною першою статті 26 Закону 1058, та протягом періоду після досягнення встановленого віку виходу на пенсію, який дорівнює кількості повних та неповних місяців дострокового виходу на пенсію.

Після завершення цього періоду розмір пенсії пере­глядається без застосування зниження пенсії з дня, на­ступного за днем завершення цього періоду.

При цьому з 1 жовтня поточного року розмір таких пенсій не може бути меншим, ніж розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили пра­цездатність, встановлений Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» на 1 груд­ня 2017 року (1 373 грн.) та збільшений на 79 грн. – 1 452 гривні.

ПРИКЛАД:

Дострокова пенсія була призначена у 2014 році жінці, яка народилася 01.06.1959. Пенсійний вік, встановлений статтею 26 Закону 1058 для жінок, які народилися у період з 1 квітня 1959 року по З0 вересня 1959 року – 58 років. Тобто жінка вийшла на пенсію раніше на 36 місяців. Розмір її пенсії було зменшено на 18%. Свого пенсійного віку 58 років вона досягла 01.06.2017. На час введення в дію За­кону 2148 період, який дорівнює кількості повних та неповних місяців дострокового виходу на пен­сію після досягнення цією жінкою пенсійного віку 58 років ще не завершився.

Тож з 1 жовтня 2017 року відсоток, на який зменшу­ється розмір її пенсії, не змінився. Розмір її пенсії буде переглянуто без застосування відсотків зни­ження пенсії з дня, наступного за днем завершення цього періоду, тобто з 02.06.2020.

УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ

В першу неділю листопада працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято. 3 листопада 2017 року в Будинку вчителя та Будинку культури відбулись святкові заходи з нагоди Дня соціального працівника, в яких взяли участь представники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Подяки, подарунки та грошові премії від районної державної адміністрації та міської ради отримали начальник управління Василь Шмигановський, головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Олена Гріненко, начальник адміністративно – господарського відділу Тетяна Мовчан.

Сьогодні в управлінні працюють фахівці, які обрали своєю професією справу – служіння людям. Це непроста, але надзвичайно важлива для суспільства праця. Щоденну турботу, увагу, доброзичливість і професіоналізм відчувають люди, які звертаються за вирішенням своїх наболілих проблем  і питань.

Адміністрація управління, профспілковий комітет від щирого серця вітають всіх працівників управління з їх професійним святом, дякують за відданість своїй справі, почуття обов’язку, чуйність та людяність.            

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» Державної служби Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби Кінцевий термін прийняття докуметів Основні вимоги до кандидатів Контактний телефон
1 2 3 4 5 6
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний  спеціаліст Переяслав-Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

 

Категорія «В»

 

01.11.2017 15.11.2017 Молодший бакалавр або бакалавр 0959458096

Проведення підсумкової наради по результатах роботи управління пенсійного фонду за 9 місяців 2017 року

24 жовтня 2017 року в  Переяслав-Хмельницькому об’єднаному  управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбулася нарада по підсумках роботи  управління за 9 місяців  2017 року за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінова В.Г. та голови обкому профспілки працівників Пенсійного фонду України у Київській області Білоуса Л.В.

На нараду були запрошені: Онопрієнко Л.М. – заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації, Губенко В.В. – заступник міського голови, Бочарін П.П. – секретар Переяслав – Хмельницької міської ради,  Глушенко В.В. – член асоціації учасників бойових дій та учасників АТО Переяславщини. 

Про роботу  управління за 9 місяців доповів начальник управління Шмигановський В.С., про впровадження пенсійної реформи та роботи пунктів обслуговування громадян – заступник начальника управління Максимець Л.В. Про роботу відділів доповіли Самійленко О.В., Дзюба В.М., Гелевера В.В.

Робота Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  протягом звітного періоду була спрямована на наповнення бюджету фонду, співпраці з місцевими органами влади та роботодавцями, у визначені законодавством терміни проводилось призначення та перерахунки пенсій, здійснювався прийом громадян, проводилась роз’яснювальна робота серед пенсіонерів, громадян працездатного віку та  учнівської молоді  на виїзних прийомах, зустрічах за місцем проживання та у трудових колективах. Дуже велика увага приділяється роботі з учасниками АТО та членами сімей загиблих військовослужбовців.

Основна увага доповідачами та запрошеними гостями акцентувалась на інформаційно – роз’яснювальній роботі по пенсійній реформі,  накопичувальній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та роботі  пунктів обслуговування громадян.

Фатхутдінов В.Г. висловив прохання до міської та районної влади посприяти  встановленню біг – бордів про роботу пунктів обслуговування громадян.

По закінченню підсумкової наради  начальник головного управління та всі запрошені  подякували керівництву та колективу управління за плідну роботу та побажали подальших успіхів.                                 

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби Кінцевий термін прийняття докуметів Основні вимоги до кандидатів Контактний телефон
1 2 3 4 5 6
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний  спеціаліст-юрисконсульт,

 

Категорія «В»

 

23.10.2017 21.11.2017 Молодший бакалавр або бакалавр 0959458096

 

Результати конкурсу

Проведення виїзного прийому та зустрічі в трудовому колективі

20 жовтня 2017 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валентина Сябро  провела виїзний прийом громадян у Великокрупільській сільській раді.

По питаннях пенсійного забезпечення (розмір пенсії після перерахунку  з 01.10.2017, призначення пенсії за вислугу років, призначення пенсії учасникам АТО) звернулось 30 громадян. На всі питання надано вичерпні відповіді.

Цього ж дня головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Світлана Кондратенко провела зустріч у трудовому колективі Войтівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено основні засади пенсійної реформи з 01.10.2017, легалізацію заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

Перерахунок пенсій з 1 жовтня 2017 року в рамках пенсійної реформи 

У жовтні поточного року пенсіонери одержують  підвищений розмір пенсії. Це відбу­вається у зв’язку з ухваленням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підви­щення пенсій» (Закон № 2148 – VІІІ).       

Перерахунок пенсій проведено з кількох аспектів, а саме:

– із зміною показника середньої заробіт­ної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для об­числення пенсій (осучаснення пенсій);

– використанням нового розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

– переглядом відсотків зменшення розміру пенсій за достроковий вихід на пенсію жінок у 55-річному віці;

– виплати пенсій працюючим пенсіо­нерам незалежно від факту роботи.

З 1 жовтня 2017 р. перераховано пенсії, призначені до 1 жовтня поточного року. При цьому перерахунок проведено із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчисленої як середній показник за 2014, 2015 і 2016 р. (3764,40 грн.), та величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%. Це стосується пенсіонерів, які одержують пенсії за нормами Закону України від 09.07.2003 p. № 1058-IV «Про   загальнообов’язкове   державне пенсійне страхування», та військовослужбовців строко­вої служби — інвалідів унаслідок захво­рювання, пов’язаного з проходженням служби, в тому числі тих, які одержують пенсію за нормами Закону України від 09.04.92 р. № 2262-ХІІ «Про пенсійне за­безпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», оскільки заробіток для об­числення таких пенсій визначається від­повідно до ст. 40 Закону № 1058.

Не слід очікувати, що пенсії всіх пен­сіонерів зростуть однаково, збільшен­ня розміру пенсії у зв’язку з осучасненням заробітку в кожного пенсіонера своє, оскільки враховуються показни­ки коефіцієнта заробітку та тривалість страхового стажу кожного пенсіонера (індивідуальні показники особи).

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З РОБОТОЮ ПУНКТУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН В СЕЛІ ЦИБЛІ

19 жовтня 2017 року під час збору аудиторських доказів оцінки якості  організаційно-управлінського забезпечення  роботи  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області заступник начальника управління  внутрішнього аудиту та фінансового контролю – начальник відділу фінансового  аудиту головного управління Пенсійного фонду України  у Київській області Ірина Шинкарьова ознайомилась з роботою пункту обслуговування громадян у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району.

В ході  ознайомлення  Ірина Шинкарьова поспілкувалась з відвідувачами пункту обслуговування.

За період з 25 травня по 19 жовтня 2017 року  до пункту обслуговування звернулось, отримало консультації та роз’яснення  272 особи.

Прийом громадян у пункті обслуговування є одним з напрямків роботи Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України щодо реалізації  розпорядження Кабінету Міністрів України  від 14 вересня 2016 року № 672-р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України  на період до 2020 року», Доручення голови Київської обласної державної адміністрації  від 25 квітня 2017 року № 28-1 «Щодо функціонування  агентських пунктів органів Пенсійного фонду України у Київській області та з метою покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду України шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача.

На підсумкову нараду за результати роботи за 9 місяців 2017 року запрошувати керівників центрів 

№ з/п Повна назва центру допомоги учасникам антитерористичної операції Прізвище, імя, по батькові керівника
1. Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО Білоцерківської райдержадміністрації Савчук Юрій Степанович
2. Центр допомоги учасникам АТО членам їх сімей та членам сімей загиблих військово службовців, які брали участь у проведенні АТО Богуславської райдержадміністрації Салата Олександр Петрович
3. Броварський районний  центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали

участь у проведенні антитерористичної операції

Плакся Юрій Сергійович

 

4. Центру допомоги учасникам антитерористичної

операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Вишгородської райдержадміністрації

 

Савенок

Вячеслав Володимирович

 

5. Центр допомоги учасникам антитерористична операції, членам їх сімей та членам сімей  загиблих  військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Згурівської райдержадміністрації Малафій Юрій Борисович

 

6. Центр допомоги уч.АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в проведенні АТО Іванківської райдержадміністрації Коваль Ірина Анатолівна
7. Координаційний центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції у м. Кагарлик та Кагарлицькому районі Лисенко Михайло Іванович
8. Центр допомоги учасникам антитерористичної

операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Києво-Святошинської райдержадміністрації

Кошик Артем Леонідович

 

9. Спеціалізоване формування Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей» Яценко

Дмитро Олександрович

10. Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Бориспільської міської ради Пасенко Людмила Василівна

 

11. Центр допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Броварської міської ради Кузнєцов

Костянтин Валентинович

 

12. Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Бучанської міської ради Федорук Анатолій Петрович
13. Центр допомоги учасникам антитерористична операції та їх сім’ям та сім’ям загиблих учасників антитерористична операції Васильківської міської ради Майстер

Ірина Володимирівна

14. Переяслав-Хмельницький  міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Губенко

Валентина Валеріївна

15. Ржищівський центр допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в проведенні бойових дій Карпенко

Людмила Степанівна

16. Макарівський районний центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Семенова

Тетяна Миколаївна

17. Центр допомоги учасникам антитерористичної

операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Миронівської райдержадміністрації

Жданов

Костянтин Володимирович

 

18. Обухівський районний центр допомоги  учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Садовський

Руслан Миколайович

19. Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Онопрієнко

Любов Михайлівна

20. Рокитнянський районний центр допомоги учасникам антитерористичної операції, та членам сімей загиблих військовослужбовців,  які брали участь у проведенні антитерористичної операції Кононець Лариса Петрівна
21. Центр допомоги учасникам АТО- «Відділ соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Хронюк Ірина Євгеніївна
22. Славутицький міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні   антитерористичної  операції Линкевич

Олександр Бернатович

 

23. Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Ставищенської районної державної адміністрації Кошіль Сергій Петрович

 

24. Центр допомоги  учасникам антитерористичної  операції, членам   сімей загиблих  військовослужбовців, які  брали   участь  у   проведенні  антитерористичної  операції Таращанської райдержадміністарції Шостак

Юрій Вікторович

 

25. Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції Фастівської райдержадміністрації Волков Юрій  Віталійович

 

 

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області 

з/п

Прізвище, ім’я

по батькові

Посада День

прийому

Години

прийому

1. ФАТХУТДІНОВ

Василь Гайнулович

Начальник

головного управління

середа 08.00-12.00
2. ВЕРЕЩАК

Василь Миколайович

Перший заступник начальника головного управління понеділок 13.00-17-00
3. ЗОРКА

Олена Юріївна

Заступник начальника головного управління середа 08.00-17.00
4. ЛЕВАНДОВСЬКИЙ

Андрій Юрійович

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів понеділок 08.00-12.00
5. КРУТІЙ

Вадим Олександрович

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю вівторок 08.00-12.00
6. НАВРОЦЬКИЙ

Сергій Васильович

Начальник управління персоналу та організаційно-інформаційної роботи вівторок 13.00-17.00
7. САМУТІН

Любов Василівна

Начальник управління пенсійного забезпечення середа 08.00-17.00
8. ВАСИЛЬЄВА

Алла Віталіївна

Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян четвер 08.00-17.00
9. БУТОВИЧ

Світлана Сергіївна

Начальник юридичного управління четвер 08.00-12.00
10. ПРУДКА

Галина Володимирівна

Начальник фінансово-економічного управління – головний бухгалтер четвер 13.00-17.00
11. ЧОПИК

Галина  Степанівна

Начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю п’ятниця 08.00-12.00
12. БОРЕЦЬ

Юлія Тарасівна

Начальник управління адміністративно-господарського забезпечення п’ятниця 13.00-16.00
13. Згідно з графіком чергування   субота 09.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання «Мати героїня», інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

Графік прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

№№ Прізвище, імя, по-батькові Посада День прийому Години прийому
1. ШМИГАНОВСЬКИЙ

Василь

Степанович

Начальник управління Середа 8.00-17.00
2. БУГАЙ

Тетяна Олексіївна

Перший заступник начальника управління Вівторок 8.00-17.00
3. МАКСИМЕЦЬ

Любов Василівна

Заступник начальника управління Понеділок 8.00-17.00
4. БУРЧИК

Ніна Олександрівна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

5. КОНОНЕНКО

Віта Іванівна

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

6 ШИШКО

Валентина Борисівна

Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

7 ГРЕСЬ

Оксана Андріївна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

8 ВЕЛИЧКО

Галина Віталіївна

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

9 ВАЖКА

Світлана Миколаївна

Начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

10. ДЗЮБА

Валентина Миколаївна

Начальник фінансово – економічного відділу  – головний бухгалтер Понеділок 13.00-17.00
11 САМІЙЛЕНКО Оксана Вікторівна Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Вівторок 10.00-17.00
12 ОРЕЛ

Тетяна Олексіївна

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Четвер 8.00-12.00
13 ГЕЛЕВЕРА

 Вікторія Валеріївна

Начальник юридичного відділу Вівторок 8.00-12.00
14 МОВЧАН

Тетяна Миколаївна

Начальник адміністративно – господарського відділу Четвер 8.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО

Проведення анкетування відвідувачів відділу обслуговування громадян

18 жовтня 2017 року під час збору аудиторських доказів оцінки якості  організаційно-управлінського забезпечення  роботи  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області заступником начальника управління  внутрішнього аудиту та фінансового контролю – начальником відділу фінансового  аудиту головного управління Пенсійного фонду України  у Київській області Іриною Шинкарьовою проведено анкетування відвідувачів Згурівського відділу обслуговування  громадян.

Скарг та нарікань   на роботу спеціалістів  відділу в ході спілкування з  відвідувачами  під час анкетування  не надходило.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 17.10.2017 року профінансовано 57,4 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 43045,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 16 жовтня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 17 жовтня повністю, 18 жовтня частково.

ПРОВЕДЕНО АНКЕТУВАННЯ ВІДВІДУВАЧІВ ВІДДІЛУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

Під час проведення  аудиту оцінки якості  організаційно-управлінського забезпечення  роботи  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області заступником начальника управління  внутрішнього аудиту та фінансового контролю –начальником відділу фінансового  аудиту головного управління Пенсійного фонду України  у Київській області Іриною Шинкарьовою проведено анкетування відвідувачів відділу обслуговування  громадян    управління.

В ході анкетування  та спілкування з  відвідувачами   скарг та нарікань на роботу спеціалістів  відділу  не надходило.

Виплати підвищених розмірів пенсій

Органи Пенсійного фонду України розпочали виплати підвищених розмірів пенсій тим громадянам, пенсії яких збільшились в результаті проведених перерахунків.
Перш за все, станом на 11 жовтня на поштові відділення та банківські установи перераховано усі кошти, необхідні для здійснення доплат пенсіонерам з датою виплати з 4 по 10 жовтня.
Отже пенсіонерам, яким пенсія вже була виплачена на поштових відділеннях у період з 4 по 10 число місяця – відповідні підвищення будуть здійснюватись за додатковими відомостями у відділеннях поштового зв’язку у будь-який день, починаючи з 11 жовтня.
Тим пенсіонерам, яким пенсії були зараховані на банківські рахунки 4 – 10 жовтня, відповідні доплати будуть здійснені одноразово на їх рахунки 11 жовтня.
Варто зазначити, що пенсіонерам, розмір підвищення у яких склав менше 140 грн., отримають доплату у листопаді поточного року.
Пенсіонерам, яким дату виплати пенсій встановлено з 11 по 25 число, пенсії будуть виплачуватися у збільшених розмірах згідно встановлених дат. При цьому, у відділеннях поштового зв’язку виплати будуть проводитися одночасно за двома відомостями: основною і додатковою.

Пенсійне забезпечення в рамках реформи

8 жовтня 2017 року Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 року № 2148-VIII. На виконання цього Закону органами Пенсійного фонду України  проведено відповідний перерахунок пенсії.

В результаті такого перерахунку середній розмір пенсії збільшився майже на 500 грн. Реформи, які були запроваджені Урядом з початку року, зокрема, в частині встановлення мінімальної заробітної плати на рівні 3200 грн., дали можливості Пенсійному фонду позапланово збільшити надходження.

Починаючи з 11 жовтня 2017 року, пенсіонери  отримують перераховані кошти. Суттєве збільшення пенсійних виплат дає підстави стверджувати, що такий перерахунок наймасштабніший з часів незалежності України.

Пенсійна реформа з 01.10.2017 року передбачає такі основні зміни:  

 • мінімальна пенсія для осіб, які мають повний страховий стаж та інвалідам встановлена на рівні 1452 грн. Пенсіонерам, які не мають необхідного страхового стажу, розмір пенсійної виплати буде складати 1373 грн.
 • виплата пенсій працюючим пенсіонерам буде відновлена у повному розмірі (до цього пенсія виплачувалася в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність);
 • щороку буде здійснюватися перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та який враховується для обчислення пенсії. Для цього пенсіонеру немає необхідності особисто звертатися до органів Пенсійного фонду України;
 • перерахунок раніше призначених пенсій здійснюється за єдиним підходом для «старих» і «нових» пенсіонерів з врахуванням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн.;
 • особам, які одержують пенсію за «спеціальними» Законами і яким доцільно отримувати пенсію на загальних умовах, таке переведення буде проведено автоматично.

Пенсійний вік підвищуватися не буде, натомість змінюються вимоги до тривалості страхового стажу. До кінця 2017 року мінімальний страховий стаж для виходу на пенсію залишається незмінним – 15 років. З 1 січня 2018 року право на пенсію за віком в 60 років матимуть ті громадяни, у яких є 25 років страхового стажу. Мінімальний страховий стаж щорічно буде збільшуватися на 1 рік, поки не складе 35 років у 2028 році. У 63 роки на пенсію можуть виходити ті особи, які мають 15 років страхового стажу на 1 січня 2018 року, проте не мають 25 років (щороку протягом 10 років вимога до наявного страхового стажу буде збільшуватися на 1 рік).

З 2019 року в 65 років вийти на пенсію зможуть ті особи, які на 1 січня 2019 року матимуть від 15 до 16 років страхового стажу. Особам, у яких не буде 15 років страхового стажу, буде призначатися державна соціальна допомога після досягнення 65 років. 

Для певних категорій громадян збережено право дострокового виходу на пенсію. Зокрема, матері, які виховали п’ять дітей або інвалідів з дитинства, можуть виходити на пенсію у 50 років за наявності страхового стажу 15 років; військовослужбовці – учасники бойових дій зможуть виходити на пенсію у 55 років (чоловіки) та у 50 років (жінки) за наявності страхового стажу не менше 25 та 20 років відповідно. Для працівників освіти, медиків, соціальних працівників пенсія за вислугу років скасована, однак, за особами, які на 01.10.2017 року мали необхідний спеціальний стаж роботи, таке право збережено.

Виплати чітко за графіком

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 06.10.2017 року профінансовано 23,4 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 14 419,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 8 жовтня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 9 жовтня повністю, 10 жовтня частково.

ОГОЛОШЕННЯ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян в селі Велика Каратуль спеціалістами управління, який відбудеться 04.10.2017 року  з 9.00 до 10.00 год. в приміщенні сільської ради с. Велика Каратуль. 

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області 

з/п

Прізвище, ім’я

по батькові

Посада День

прийому

Години

прийому

1. ФАТХУТДІНОВ

Василь Гайнулович

Начальник

головного управління

середа 08.00-12.00
2. ВЕРЕЩАК

Василь Миколайович

Перший заступник начальника головного управління понеділок 13.00-17-00
3. ЗОРКА

Олена Юріївна

Заступник начальника головного управління середа 08.00-17.00
4. ЛЕВАНДОВСЬКИЙ

Андрій Юрійович

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів понеділок 08.00-12.00
5. КРУТІЙ

Вадим Олександрович

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю вівторок 08.00-12.00
6. НАВРОЦЬКИЙ

Сергій Васильович

Начальник управління персоналу та організаційно-інформаційної роботи вівторок 13.00-17.00
7.   Начальник управління пенсійного забезпечення середа 08.00-17.00
8. ВАСИЛЬЄВА

Алла Віталіївна

Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян четвер 08.00-17.00
9. БУТОВИЧ

Світлана Сергіївна

Начальник юридичного управління четвер 08.00-12.00
10. ПРУДКА

Галина Володимирівна

Начальник фінансово-економічного управління – головний бухгалтер четвер 13.00-17.00
11. ЧОПИК

Галина  Степанівна

Начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю п’ятниця 08.00-12.00
12. БОРЕЦЬ

Юлія Тарасівна

Начальник управління адміністративно-господарського забезпечення п’ятниця 13.00-16.00
13. Згідно з графіком чергування   субота 09.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання «Мати героїня», інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

Зустріч у трудовому колективі

28 вересня 2017 року  начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України  Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницького районного дорожного управління.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні засади пенсійної реформи, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Самійленко О.В. відповіла на запитання присутніх. Також було розповсюджено  буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати. 

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ  В СЕЛІ  ГОРБАНІ 

28 вересня 2017 року в селі Горбані  відбувся виїзний прийом громадян, який  провела заступник начальника  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець.

На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсії, вихід на пенсію по інвалідності, перерахунку пенсії з 01.10.2017) звернулось 5 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді. Також було проведено зустріч з населенням та опитування громадян щодо своєчасності отримання пенсій. Опитано 21 пенсіонера.

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

27 вересня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Ольга Колесник провела виїзний прийом громадян в Кулябівській сільській раді.

На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсії,  перерахунку пенсії з 01.10.2017) звернулось 3 особи. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Присутнім також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду.         .

Виплати чітко за графіком

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 22.09.2017 року профінансовано 95,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 58506,4 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 24 вересня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 25 число включно.

Проведення семінару з бухгалтерами установ та організацій 

21 – 22 вересня 2017 року заступник начальника управління Любов Максимець та начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко провели семінари з бухгалтерами установ та організацій. Семінари пройшли в залах засідань Переяслав – Хмельницької районної державної адміністрації та Яготинської міської ради. В роботі семінарів взяли участь понад 70 бухгалтерів підприємств та організацій.

Метою проведення семінарів є налагодження тісної, плідної співпраці з бухгалтерами установ, підприємств, організацій.    Серед питань, які розглядалися на семінарах, були:

– основні положення пенсійної реформи 2017 року;

– легалізація трудових відносин та детінізація заробітної плати;

– порядок реєстрації та послуги ВЕБ – порталу Пенсійного фонду;

– правила заповнення таблиць місячного звіту по єдиному соціальному внеску, виправлення помилок;

– популяризація відомчих видань Пенсійного фонду.

         Оксана Самійленко за допомогою проектора показала присутнім, як зареєструватись на WEB – порталі Пенсійного фонду.

            Працівники управління відповіли також на численні запитання присутніх.

Проведення виїзного прийому та зустрічі в трудовому колективі

20 вересня 2017 року в селі Єрковці  відбувся виїзний прийом громадян, який  провела начальник Переяслав – Хмельницького відділу  обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Ніна Бурчик.

На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсії,  перерахунку пенсії з 01.10.2017) звернулось 6 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Цього ж дня заступник начальника управління  Любов Максимець, начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі фермерського господарства «Геркулес», на якій роз’яснили присутнім переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду. Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та змін у пенсійному забезпеченні.

Проведення заняття в «Школі майбутнього пенсіонера»

19 вересня 2017 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

Тема заняття: «Перелік необхідних документів, які подаються при призначенні пенсії за віком».

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніна Бурчик розповіла присутнім, що особа, яка звертається за пенсією, повинна пред’явити паспорт (або інший документ, що засвідчує цю особу, місце її проживання (реєстрації) та вік).

До заяви про призначення пенсії за віком додаються такі документи:

 • довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • трудова книжка або інші документи про стаж;
 • довідка про заробітну плату за період страхового стажу до 01 липня 2000 року, (за бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 01 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв), а починаючи з 01 липня 2000 року – індивідуальні відомості про застраховану особу, що видаються відділом персоніфікованого обліку за формою;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • копія свідоцтва про укладення шлюбу (за зміни прізвища);
 • паспорт;
 • диплом про освіту;
 • довідка з податкових органів (для підприємців);
 • заява на виплату пенсії через банківську установу (майбутній пенсіонер зазначає, яким чином бажає отримувати пенсію: банківська установа чи пошта);
 • дві кольорові фотокартки розміром 4 х 6 для пенсійного посвідчення;
   документи, які надають особливий статус (посвідчення ветерана війни, чорнобильське посвідчення і т.д.).

Зустріч у трудовому колективі

19 вересня 2017 року  заступник начальника Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України  Любов Максимець,  начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко та  начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніна Бурчик провели зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницького ліцею «Патріот»

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні засади пенсійної реформи, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Працівники  управління відповіли на численні запитання присутніх. Також було розповсюджено  буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати.

Працівники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України приймали участь у святкових заходах, приурочених до Дня міста

15 – 16 вересня 2017 року працівники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України приймали участь у святкових заходах, приурочених до Дня міста, які проходили на центральній площі. Адже Переяслав цього року святкує ювілей – виповнюється 1110 років з часу першої літописної згадки про нього.

З нагоди свята міський голова нагородив  Почесною грамотою та цінним подарунком заступника начальника Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Наталію Заболотню.

Цими вихідними День міста святкував також Яготин. Грамотою міського голови та цінним подарунком була нагороджена начальник відділу персоналу та організаційно – інформаційної роботи  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду Тетяна Орел.

Було також проведено флешмоб – акцію на тему: « Зарплата в конверті – втрачена пенсія». Метою проведення акції є звернення громадськості на проблему легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування.

Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного

Одним із пріоритетних напрямків державної політики є детінізація заробітної плати. Негативні наслідки неукладання трудових відносин, виплати «заробітної плати в конвертах» відчувають як самі  працівники, так і члени територіальних громад та суспільство в цілому.

 Використання найманої праці без оформлення трудових відносин  призводить до позбавлення працівника:

– гарантованого розміру заробітної плати;

– права на матеріальне забезпечення в  старості;

– права на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами;    

– права на оплату лікарняного;

– права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці;

 • права на скорочений робочий день, тиждень, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці;

– права на допомогу по безробіттю;

– права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань.

Сьогодні існує багато випадків, коли працівники отримують офіційну зарплату на рівні або меншу за мінімальну, а решту зарплати – «у конверті». Це явна ознака прихованої зайнятості, коли людей оформлюють на роботу погодинно, проставляють їм у табелі робочого часу 2 або 4 години, тоді як вони працюють по 8 годин на день. Відповідно й показують зарплату за 2 або 4 години, а решту платять «у конвертах». У результаті людина втрачає велику частку майбутньої пенсії.

На сьогоднішній день автоматизована система персоніфікованого обліку надає можливість кожному працюючому особисто в управлінні Пенсійного фонду України одержати інформацію щодо його нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків до Пенсійного фонду України та страхового стажу. Тоді, при  виявленні порушення трудових прав, працівник зможе своєчасно звернутися з позовом  до суду щодо дій роботодавця, який позбавив його соціальних гарантій.

Виплати чітко за графіком

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 15.09.2017 року профінансовано 60,3 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 37080,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 17 вересня. Поштові відділення забезпечені коштами по 18 вересня.

Звіт по єдиному соціальному внеску за найманих працівників. Додаткова база нарахування 

Особливі випадки застосування вимоги щодо сплати єдиного внеску з мінімальної зарплати:

 • Сума єдиного внеску розраховується з фактично на­рахованої у поточному місяці заробітної плати незалежно від її розміру (у разі звільнення або прийняття працівника на основне місце роботи);
 • При оподаткуванні доходів внутрішніх сумісників; осіб, які отримують винагороди за договорами ЦПХ (до уваги береться загальна сума оподатковуваного доходу);
 • якщо відпустка припадає на майбутній місяць і сума відпускних нараховується не за повний місяць та після відпустки працівникові нараховуватиметься заробітна плата, то в поточному місяці єдиний внесок нараховується на суму фактичної оплати відпустки за майбутній період, оскільки загальна сума доходу ще не відома. Якщо у на­ступному місяці загальний дохід (заробітна плата та сума відпускних) за місяць менше мінімальної зарплати, єдиний внесок розраховуватиметься виходячи з мінімальної за­робітної плати;
 • якщо у працівника початок та закінчення лікарня­ного припадають на різні місяці, єдиний внесок у місяці початку лікарняного нараховується за фактично відпра­цьований час, оскільки загальна сума доходу ще не відо­ма (суму лікарняних буде визначено після надання листка непрацездатності). Якщо після розподілу лікарняного у на­ступному місяці загальний дохід за місяць становить мен­ше мінімального розміру, єдиний внесок нараховується виходячи з мінімальної заробітної плати.
 • На суму допомоги по вагітності та пологах за останні місяць, якщо ця її частина менше мінімальної зарплати, у місяці нарахування допомоги єдиний внесок нараховуєть­ся на фактичну суму допомоги, адже остаточний дохід за останній місяць ще не відомий.

Норма частини п’ятої ст. 8 Закону про ЄСВ не поширю­ється на заробітну плату інваліда, працевлаштованого за основним місцем роботи на підприємстві, де засто­совується ставка 8,41%, 5,5% або 5,3%. Для зазначе­них працівників сума єдиного внеску розраховується з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру.

Якщо у працівника в поточному місяці не­має заробітку, єдиний внесок не нараховується, оскільки відсутня база нарахування.

Коригування додаткової бази нарахування в табли­ці 6 звіту за формою № Д4 потрібно показувати у разі, якщо помилку допущено в місцях починаючи з травня 2015 р. До цього місяця форма № Д4 не припускала пока­зувати додаткову базу і нарахований на неї єдиний внесок в таблиці 6. Тому виправлення додаткової бази нараху­вання до травня 2015 р. показуємо тільки в таблиці 1. Таке можливо, якщо помилково визначено/не визначено суму додаткової бази нарахування. В такому разі визначаємо додаткову базу нарахування за минулий звітний період та донараховуємо єдиний внесок. Коригування відображає­мо в таблицях 1 і 6 звіту за формою № Д4. 

Якщо у звітному місяці виникає потреба нараховувати єдиний внесок з додаткової бази нарахування, щодо працівника в таблиці 6 звіту за формою № Д4 за­повнюватимуться два рядки:

 • у першому рядку вказується фактична база нараху­вання єдиного внеску;
 • у другому рядку вказується сума додаткової бази на­рахуваннярізниця між фактичною базою нарахування єдиного внеску і розміром мінімально/заробітної плати.

Наприклад, якщо працівник частину місяця у люто­му був у відпустці без збереження заробітної плати, то у звітності за лютий буде заповнено два рядки: основна заробітна плата і додаткова база нарахування. Якщо ж працівник у лютому частину місяця хворів, то за цей місяць буде заповнено рядок з інформацією про основну заробітну плату, а суму додаткової бази нарахування буде відображено у наступному місяці.

Сума додаткової бази нарахування відображається в таблиці 6 з кодом категорії застрахованої особи, що й основна база нарахування.

Але якщо йдеться, наприклад, про донарахування лише з лікарняних -«29», допомоги по вагітності та по­логах – «42» тощо. Решта реквізитів заповнюється так:

реквізит 10 – завжди код типу нарахування «13»;

реквізит 11 – місяць і рік, за який визначаємо суму додаткової бази нарахування;

реквізит 15 – не заповнюється, якщо дані вказано в рядку з основною базою оподаткування;

реквізит 19сума додаткової бази нарахування;
реквізит 21 – сума єдиного внеску, нарахована на суму додаткової бази нарахування;

реквізит 22 – відмітка «1»(«так»).

Інші реквізити в цьому рядку -13, 14, 16, 17, 18, 20 – не заповнюються.

У таблиці 1 звіту за формою № Д4 сума додаткової бази нарахування відображається в рядку 2.5 «Додат­кова база нарахування єдиного внеску (22,0%)», а сума нарахованого на неї єдиного внеску – у рядку 3.5 «На суми різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати роботодав­цями (22,0%)».

До рядка 1 «Загальна сума нарахованої заробітної плати, винагород за виконану роботу (надані послуги) за цивільно-правовими договорами, оплати допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, усього» сума додаткової бази на­рахування не включається, оскільки не нараховується на користь працівників.

Відображення сум нарахованої виключно заробітної плати 

Код типу нарахування 13 застосовується тільки в звітному місяці за звітний період. Уразі донарахування сум до мінімальної заробітної плати за минулий період донарахування відображається з кодом типу нарахування 2.

В таблиці 1 обовязково зазначити зміст помилки (донарахування сум до мінімальної заробітної плати). 

До уваги бухгалтерів установ та підприємств!                                    

Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області  запрошує на семінар, який відбудеться    21 вересня 2017 року  о 10 годині  в  актовій залі  Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.

Проведення зустрічі в трудовому колективі

11 вересня 2017 року заступник начальника Яготинського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Ярослава Андрусенко провела зустріч у трудовому колективі управління Державної казначейської служби в Яготинському районі.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: запровадження пенсійної реформи з 01.10.2017, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Спеціаліст управління відповіла на запитання працівників казначейства.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби Кінцевий термін прийняття докуметів Основні вимоги до кандидатів Контактний телефон
1 2 3 4 5 6
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний  спеціаліст  адміністративно-господарського відділу,

 

Категорія «В»

 

12.09.2017 26.09.2017 Вища освіта ступеня магістр

 

0959458096
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний  спеціаліст  Яготинського відділу обслуговування громадян

Категорія «В»

 

12.09.2017 26.09.2017 Вища освіта ступеня магістр

 

0959458096
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний  спеціаліст  Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

Категорія «В»

 

12.09.2017 26.09.2017 Вища освіта ступеня магістр

 

0959458096
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний  спеціаліст  Переяслав-Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

Категорія «В»

 

12.09.2017 26.09.2017 Вища освіта ступеня магістр

 

0959458096

Проведення зустрічей з учнівською молоддю

5 вересня 2017 року в рамках проекту «День відкритих дверей» в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області пройшли зустрічі з учнями старших класів Переяслав – Хмельницької ЗОШ № 2, Яготинського НВК № 3 та Згурівського НВК (ЗОШ гімназія).

Перший заступник начальника управління Тетяна Бугай, начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Віта Кононенко, начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світлана Важка провели для учнів екскурсії по управлінню, розповіли про роботу спеціалістів, окремих відділів управління, про переваги реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду, легалізації заробітної плати.

Учні та їх класні керівники подякували пенсійникам за цікаву, змістовну зустріч.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів

п/п

Дні тижня Прізвище, ім’я,
по батькові
Посада Години прийому
1. Понеділок Зарудний

Олексій Борисович

Голова правління 11.00-13.00
Усачова

Тетяна Миколаївна

Директор департаменту персоналу та адміністративного забезпечення 10.00-17.00
2.

 

Вівторок Машкін

Владислав Геннадійович

Заступник

Голови правління

10.00-13.00
Рябцева

Тетяна Борисівна

Директор юридичного департаменту 10.00-17.00
3. Середа Бричок

Любов Олександрівна

Заступник директора департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
Шуляк

Алла Павлівна

Директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю
4. Четвер Ковпашко

Ірина Василівна

Заступник

Голови правління

10.00-13.00
Охріменко

Олена Валентинівна

Заступник директора департаменту – начальник управління контролю та розгляду звернень громадян департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
5. П’ятниця Король

Тетяна Іллівна

Директор фінансово-економічного департаменту 10.00-17.00
Малецький

Олександр Миколайович

Директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів
6. Субота Відповідно до графіку чергування   10.00-13.00

Графік прийому громадян керівниками Міністерства соціальної політики України

   Посада, прізвище, ім’я, по батькові Адреса проведення прийому  День прийому      Часи прийому
Міністр

 РЕВА

Андрій Олексійович

 

 

пров. Музейний, 12

  

четвертий

понеділок

парного  місяця

 

з 15.00

до 17.00

 

Перший заступник Міністра

КРЕНТОВСЬКА

Ольга Петрівна

вул. Еспланадна, 8/10  

третій четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Державний секретар

 ІВАНКЕВИЧ

Віктор Вікторович

вул. Еспланадна, 8/10  

перший четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ФЕДОРОВИЧ

Наталія Володимирівна 

вул. Еспланадна, 8/10  

четвертий четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ШАМБІР

Микола Іванович 

вул. Еспланадна, 8/10  

другий четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ПРИВАЛОВ

Олександр Віталійович

вул. Еспланадна, 8/10  

перший вівторок

кожного місяця

 

з 11.00

до 13.00

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції

ЧУРКІНА

Олександра Ігорівна

вул. Еспланадна, 8/10 перший понеділок

кожного місяця

з 15.00

до 17.00

Примітка. Попередній запис на особистий прийом до керівників Міністерства проводиться не пізніше ніж за 3 робочих дні до дати проведення особистого прийому:

з понеділка по четвер – з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;

у п’ятницю – з 09.30 до 13.00 та 14.00 до 15.30.

Зворотній зв’язок

Зворотній звязок

Графік прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

№№ Прізвище, імя, по-батькові Посада День прийому Години прийому
1. ШМИГАНОВСЬКИЙ

Василь

Степанович

Начальник управління Середа 8.00-17.00
2. БУГАЙ

Тетяна Олексіївна

Перший заступник начальника управління Вівторок 8.00-17.00
3. МАКСИМЕЦЬ

Любов Василівна

Заступник начальника управління Понеділок 8.00-17.00
4. БУРЧИК

Ніна Олександрівна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

5. КОНОНЕНКО

Віта Іванівна

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

6 ШИШКО

Валентина Борисівна

Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

7 ГРЕСЬ

Оксана Андріївна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

8 ВЕЛИЧКО

Галина Віталіївна

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

9 ВАЖКА

Світлана Миколаївна

Начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

10. ДЗЮБА

Валентина Миколаївна

Начальник фінансово – економічного відділу  – головний бухгалтер Понеділок 13.00-17.00
11 САМІЙЛЕНКО Оксана Вікторівна Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Вівторок 10.00-17.00
12 ОРЕЛ

Тетяна Олексіївна

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Четвер 8.00-12.00
13 ГЕЛЕВЕРА

 Вікторія Валеріївна

Начальник юридичного відділу Вівторок 8.00-12.00
14   Начальник адміністративно – господарського відділу Четвер 8.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області 

з/п

Прізвище, ім’я

по батькові

Посада День

прийому

Години

прийому

1. ФАТХУТДІНОВ

Василь Гайнулович

Начальник

головного управління

середа 08.00-12.00
2. ВЕРЕЩАК

Василь Миколайович

Перший заступник начальника головного управління понеділок 13.00-17-00
3.   Заступник начальника головного управління середа 08.00-17.00
4. ЛЕВАНДОВСЬКИЙ

Андрій Юрійович

Начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів понеділок 08.00-12.00
5. КРУТІЙ

Вадим Олександрович

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю вівторок 08.00-12.00
6. НАВРОЦЬКИЙ

Сергій Васильович

Начальник управління персоналу та організаційно-інформаційної роботи вівторок 13.00-17.00
7. ЗОРКА

Олена Юріївна

Начальник управління пенсійного забезпечення середа 08.00-17.00
8. ВАСИЛЬЄВА

Алла Віталіївна

Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян четвер 08.00-17.00
9. БУТОВИЧ

Світлана Сергіївна

Начальник юридичного управління четвер 08.00-12.00
10. ПРУДКА

Галина Володимирівна

Начальник фінансово-економічного управління – головний бухгалтер четвер 13.00-17.00
11. ЧОПИК

Галина  Степанівна

Начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю п’ятниця 08.00-12.00
12. БОРЕЦЬ

Юлія Тарасівна

Начальник управління адміністративно – господарського забезпечення п’ятниця 13.00-16.00
13. Згідно з графіком чергування   субота 09.00-12.00

 

Жінки, яким присвоєно звання «Мати героїня», інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

Графік прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

№№ Прізвище, імя, по-батькові Посада День прийому Години прийому
1. ШМИГАНОВСЬКИЙ

Василь

Степанович

Начальник управління Середа 8.00-17.00
2. БУГАЙ

Тетяна Олексіївна

Перший заступник начальника управління Вівторок 8.00-17.00
3. МАКСИМЕЦЬ

Любов Василівна

Заступник начальника управління Понеділок 8.00-17.00
4. ЗАБОЛОТНЯ

Наталія Василівна

Заступник начальника Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

5. КОНОНЕНКО

Віта Іванівна

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

6 ШИШКО

Валентина Борисівна

Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

7 ГРЕСЬ

Оксана Андріївна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

8 ВЕЛИЧКО

Галина Віталіївна

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

9 ВАЖКА

Світлана Миколаївна

Начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

10. ДЗЮБА

Валентина Миколаївна

Начальник фінансово – економічного відділу  – головний бухгалтер Понеділок 13.00-17.00
11 САМІЙЛЕНКО Оксана Вікторівна Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Вівторок 10.00-17.00
12 ОРЕЛ

Тетяна Олексіївна

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Четвер 8.00-12.00
13 ГЕЛЕВЕРА

 Вікторія Валеріївна

Начальник юридичного відділу Вівторок 8.00-12.00
14   Начальник адміністративно – господарського відділу Четвер 8.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 23.08.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському,  Згурівському районах.  У грошовому еквіваленті це становить 61 217,70 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.

Виплати чітко за графіком

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 11.08.2017 року профінансовано 45,1 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 27 762,4 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 13 серпня. Поштові відділення забезпечені коштами по 14 серпня повністю, 15 серпня частково.

ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В СЕЛІ  СТРОКОВА 

10 серпня 2017 року в селі Строкова  відбувся виїзний прийом громадян, який  провела головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу  з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Ніна Бурчик.

На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсії, перерахунку пенсії з 01.05.2017, перерахунку пенсії з 01.10.2017) звернулось 7 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Ніна Олександрівна також провела зустріч з населенням та опитала пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.

З трудовим колективом сільської ради було проведено флешмоб – акцію по легалізації заробітної плати та трудових відносин.

Цього ж дня заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Олександр Касьян провів зустріч у трудовому колективі ПП «Строкова – Агро», на якій роз’яснив присутнім переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду. Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та змін у пенсійному забезпеченні.

ОГОЛОШЕННЯ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян в селі Строкова спеціалістами управління, який відбудеться 10.08.2017 року  о 10.00 год. в приміщенні Строківської сільської ради.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби Кінцевий термін прийняття докуметів Основні вимоги до кандидатів Контактний телефон
1 2 3 4 5 6
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний спеціаліст Яготинського відділу обслуговування громадян

 

Категорія «В»

09.08.2017 07.09.2017 Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

 

0959458096
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань пизначення, перерахунку та виплати пенсій,

 

Категорія «В»

 

09.08.2017 07.09.2017 Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

 

0959458096
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний спеціаліст адміністративно-господарського відділу,

 

Категорія «В»

 

09.08.2017 07.09.2017 Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

 

0959458096

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

7 серпня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Ольга Колесник провела зустріч у трудовому колективі Яготинського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено:

 • переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду;
 • основні засади пенсійної реформи в Україні з 01.10.2017;
 • основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій»;
 • легалізацію заробітної плати та трудових відносин;
 • популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

         Спеціаліст управління відповіла на запитання працівників відділу ДВС.

Проведено фінал конкурсу дитячих робіт

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

04.08.2017 в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні відбувся фінал конкурсу дитячих робіт у номінаціях: малюнок, вишивка, аплікація, ручні вироби. Переможцями конкурсу стали:

 1. Аплікація – Рожа Анастасія, 7 років (Переяслав – Хмельницький);
 2. Ручні вироби – Кондратенко Анастасія, 9 років (Згурівка);

    Тесленко Богдана, 9 років (Яготин).

Роботи переможців візьмуть участь у заключному етапі конкурсу дитячої творчості, який відбудеться в головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області з 8 по 21 серпня 2017 року.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 04.08.2017 року профінансовано 15,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 9 365,8 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 6 серпня. Поштові відділення забезпечені коштами по 7 серпня.

ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

3 серпня 2017 року перший заступник начальника Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України  Тетяна Бугай провела зустріч у трудовому колективі районного відділу культури.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні засади пенсійної реформи, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Перший заступник начальника управління відповіла на запитання працівників відділу культури. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

Виплати чітко за графіком

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 28.07.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському,  Згурівському районах.  У грошовому еквіваленті це становить 61 624,2 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.

Відбувся конкурс малюнків серед дітей працівників головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Київській області

З метою пропаганди та популяризації мистецтва різних напрямків серед підростаючого покоління, головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області та комітетом профспілки працівників Пенсійного фонду України було оголошено щорічний конкурс малюнків, вишивки  та аплікацій серед дітей  працівників головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Київській області.

 До 7 серпня в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні проходитиме конкурс дитячих робіт у номінаціях: малюнок, вишивка, аплікація, ручні вироби. Цікаві роботи на конкурс представили діти працівників управління Переяслава – Хмельницького, Яготина та Згурівки.

Роботи переможців візьмуть участь у фіналі конкурсу дитячої творчості, який відбудеться  в головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області.

Як застосовуються норми ч.5 ст. 8 Закону України «Про збір та облік єдино­го внеску на загально­обов’язкове державне соціальне страхування» 

Відносини, що виникають під час провадження діяльності, пов’язаної зі збором та веденням обліку єдиного внеску, регулюються ви­ключно Законом України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдино­го внеску на загально­обов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 2464).

Статтею 4 Закону № 2464 визначено ви­черпний перелік платни­ків єдиного внеску, а по­рядок нарахування, об­числення і сплати єдино­го внеску — ст. 7—9 роз­ділу III цього Закону.

Для працівника (за ос­новним місцем роботи), який відпрацював части­ну місяця, а іншу части­ну — хворів, якщо за­гальна сума нарахова­ного доходу (сума заро­бітної плати за відпра­цьований час та допомо­ги по тимчасовій непра­цездатності, далі — до­помога) не перевищує розміру мінімальної за­робітної плати, встанов­леної законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добу­ток розміру мінімальної заробітної плати, вста­новленої законом на мі­сяць, за який нараховується   заробітна   плата (дохід), та ставки єдино­го внеску (ст. 8 Закону № 2464), тобто виникає потреба донарахування до мінімальної заробіт­ної плати.

Для працівника (за ос­новним місцем роботи), в якого початок та закін­чення хвороби припада­ють на різні місяці, єди­ний внесок у місяці почат­ку хвороби нараховується за фактично відпрацьова­ний час, оскільки загаль­на сума доходу ще не є ві­домою (сума допомоги буде визначена після по­дання листка непраце­здатності).

Якщо після подання листка непрацездатності після розподілу допомо­ги (суми допомоги відно­сяться до того місяця, за який вони нараховані) загальний дохід за мі­сяць становить менш ніж мінімальний розмір, пи­тання донарахування сум єдиного внеску має роз­глядатися одночасно з нарахуванням суми допомоги.

Такі донарахування слід відобразити у Звіті про суми нарахованої заро­бітної плати (доходу, гро­шового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та су­ми нарахованого єдиного внеску на загальнообо­в’язкове державне соці­альне страхування до органів доходів і зборів згід­но з додатком 4 (далі — Звіт).

Нарахування до­помоги відображається у Звіті за місяць, у якому проведено таке нараху­вання.

У таблиці 6 Звіту перед­бачено реквізит 10 «Тип нарахувань», у якому за­значається код типу нарахувань «13» (сума різ­ниці між розміром міні­мальної заробітної плати (доходу) та фактично на­рахованою заробітною платою (доходом) за звіт­ний місяць).

Код типу нарахування «13» застосовується для сум різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нара­хованою заробітною платою (доходом), про­ведений у поточному звітному місяці, в тому числі за попередні, якщо сума заробітної плати менша за розмір міні­мальної заробітної пла­ти, встановленої зако­ном за місяць, за який нараховується заробітна плата.

Суму різниці між розмі­ром мінімальної заробіт­ної плати та фактично на­рахованою заробітною платою (доходом) у разі перехідної допомоги за­значаємо в реквізиті «19» окремим рядком, код ка­тегорії застрахованої особи — «29», код типу нарахувань — «13».

У разі перехідної допо­моги тип нарахувань «2» не застосовується, оскільки нарахування за фактично відпрацьований час, коли загальна сума доходу ще не є відомою (сума допомоги буде ви­значена після подання листка непрацездатності) не можна розцінювати як несвоєчасне нарахування додаткової бази єдиного внеску.

ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В СЕЛІ СОТНИКІВКА

19 липня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Маргарита Федусенко  провела День Пенсійного фонду в селі Сотниківка Яготинського району, зокрема виїзний прийом громадян та зустріч з населенням. По питаннях пенсійного забезпечення  (підвищення пенсії з 01.05.2017, призначення пенсії за вислугу років) звернулось 3 громадян, на які було  надано вичерпні відповіді.

На зустріч з населенням Федусенко М.М. довела до відома  присутніх  основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

 Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були:

– основні засади пенсійної реформи;

– залучення застрахованих осіб до реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду;

– легалізація заробітної плати;

– популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

         Також було проведено флешмоб – акцію на тему: «Наполягайте на легалізації Вашої заробітної плати – скористайтесь правом на гідну пенсію».

Реформування пенсійної системи України в сучасних умовах 

Одним із основних завдань соціально-економічної політики держави є забезпечення ефективного функціонування системи пенсійного забезпечення.

Оскільки проблеми пенсійної системи України потребують впровадження стратегічних, прагматично виважених і результативних змін для забезпечення її збалансованості, у поточному році громадян України чекає ряд змін, зокрема і пенсійна реформа.

У Верховній Раді України 22.06.2017 за № 6614 зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», основними положеннями з пенсійних питань якого є:

 1. Проведення перерахунків раніше призначених пенсій.

Проведення перерахунків раніше призначених пенсій за єдиним підходом  для «старих» і «нових» пенсіонерів із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн.

Зараз для пенсій, призначених до 2009 року, цей показник застосовується на рівні 1197, 91 грн., для пенсій, призначених після 2009 року – за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії.

Це ставило в нерівні умови осіб, які в різні роки виходили на пенсію при однакових показниках тривалості страхового стажу і заробітної плати.

Врахування всім показника у розмірі 3764,40 грн. усуне зазначений недолік і дасть можливість збільшити розмір заробітної плати, з якої обчислено пенсію.

Крім того, з 01.10.2017 планується застосування показника прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, встановленого на 01.12.2017 (1373,00 грн.), замість такого показника станом на 01.10.2017 (1312,00 грн.)

Однак, слушно зауважити, що при проведенні такого перерахунку буде змінено показник оцінки вартості одного року страхового стажу, що застосовується при обчисленні пенсії (він буде знижений з 1,35% до 1%).

Починаючи з 1 жовтня 2017 року виплата пенсій працюючим пенсіонерам відновиться в повному обсязі (буде скасовано обмеження 85% від розміру пенсії, але не менш 150% прожиткового мінімуму для  осіб, які втратили працездатність).

ПРИКЛАД:

 

З 01.11.2012 жінці була призначена пенсія за віком при страховому стажі 38 років 11 місяців 29 днів (коефіцієнт стажу з урахуванням кратності 1,35 – 0,52538) та заробітній платі 4371,40 грн. (індивідуальний коефіцієнт заробітної плати – 2,18439).
ПРАЦЮЮЧА ОСОБА НЕПРАЦЮЮЧА ОСОБА
РОЗМІР ПЕНСІЇ ПЕРЕРАХУНКУ до  01.10.2017
2382,57 грн., де:

2296,65 грн. – основний розмір пенсії (4371,40 грн. х 0,52538);

85,92 грн. – доплата за понаднормативний стаж (1074,00 грн. х 8%).

Зазначена особа працює, отже виплата пенсії проводиться у розмірі 85% призначеної пенсії: 2025,18 грн. (2382,57 грн. х 85%).

2401,61 грн., де:

2296,65 грн. – основний розмір пенсії (4371,40 грн. х 0,52538);

104,96 грн. – доплата за понаднормативний стаж (1312,00 грн. х 8%).

РОЗМІР ПЕНСІЇ ПІСЛЯ 01.10.2017

при коефіцієнті стажу – 0,38917 та заробітній платі – 8222,92 грн.

3286,03 грн., де:

3200,11 грн. – основний розмір пенсії (8222,92 грн. х 0,38917);

85,92 грн. – доплата за понаднормативний стаж (1074,00 грн. х 8%).

3309,95 грн., де:

3200,11 грн. – основний розмір пенсії (8222,92 грн. х 0,38917);

109,84 грн. – доплата за понаднормативний стаж (1373,00 грн. х 8%).

 

 1. Запровадження гнучкого «коридору» пенсійного віку (60-63-65 років) для призначення пенсії за віком.

Розробляючи пенсійну реформу, Уряду вдалося уникнути підвищення пенсійного віку.

Сьогодні право на пенсію за віком мають чоловіки, яким виповнилося 60 років, і жінки, яким виповнилося 58 років (60 років починаючи з 2021 року), за наявності страхового стажу не менше 15 років.

Починаючи з 01.01.2018 право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років матимуть тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися (щороку на один рік). У 2028 році право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років матимуть тільки ті особи, у яких буде не менше 35 років стажу.

Особи матимуть право на пенсію за віком у віці 63 років за наявності на 01.01.2018 стажу від 15 до 25 років. У наступні роки цей стаж щорічно буде відповідно збільшуватися на 12 місяців до досягнення діапазону від 25 до 35 років у 2028 році. Тобто, у 2028 році право на пенсію у віці 63 роки матимуть особи зі стажем роботи від 25 до 35 років.

Якщо особа станом на 01.01.2019 матиме стаж від 15 років, але меншої тривалості, ніж це необхідно для призначення пенсії у 63 роки, пенсія буде призначатись тільки при досягненні 65 роки. Мінімальний стаж, необхідний для отримання пенсії із солідарної системи, щорічно збільшуватиметься на 12 місяців. Тобто, у 2020 році мінімальний стаж складатиме від 15 до 17 років, у 2021 р. – від 15 до 18 років, у 2022 році – від 15 до 19 років і т.д. У 2028 році особи зі стажем від 15 до 25 років матимуть право на пенсію у 65 років.

При цьому передбачається надати можливість особі призначати пенсію   після допрацювання нею необхідної тривалості страхового стажу, який було визначено на дату досягнення пенсійного віку (60,63,65 років), тобто після того, як особа допрацює необхідну тривалість стажу.

Якщо страховий стаж становить менше ніж 15 років, людина зможе претендувати лише на отримання соціальної допомоги (її розмір залежить від сукупного доходу сім’ї).

 1. Подальші індексація та перерахунок пенсії

 

  До реформи Згідно з реформою Коментар
Індексація відповідно до зростання індексу споживчих цін (відповідно до законодавства про індексацію грошових доходів населення) 100% зростання індексу споживчих цін (при перевищенні порогу 103%) для пенсії в межах прожиткового мінімуму) За умови щорічного перерахунку пенсій Змінюються умови індексації пенсії шляхом об’єднання з щорічним перерахунком
Перерахунок пенсій шляхом збільшення середньої зарплати, з якої обчислено пенсію На коефіцієнт, що відповідає не менш як 20% зростання середньої зарплати, з якої сплачено страхові внески, порівняно з попереднім роком На коефіцієнт, що відповідає 50% зростання індексу споживчих цін та середньої зарплати, з якої сплачені страхові внески, за 3 попередні роки. Розмір, дата та порядок перерахунку визначається за рішенням Кабінету Міністрів України у межах бюджету ПФУ. При відсутності дефіциту ПФУ – в межах 100% зростання середньої зарплати Змінюються умови перерахунку пенсій. Одночасне використання індексу споживчих цін за попередній рік та зростання середньої заробітної плати за три попередні роки
Перерахунок пенсії через 2 роки після призначення пенсії З урахуванням 24 місяців стажу та із заробітку, який врахований для обчислення пенсії З урахуванням стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії – протягом 2 років з дня набрання чинності Законом. Щороку з 1 квітня – автоматичний перерахунок пенсії за найбільш вигідним варіантом без звернення особи. Змінюються умови подальшого перерахунку пенсії. перехід до автоматичного перерахунку в бік збільшення
 1. Інші запропоновані зміни:

– зберегти право на достроковий вихід на пенсію для: матерів, які виховали 5 дітей або інвалідів з дитинства (у 50 років); військових – учасників бойових дій (55 років); ліліпутів та диспропорційних карликів (40/45 років); чорнобильців (із зниженням пенсійного віку);

– зупинити зменшення розміру жінкам, що скористалися виходом на пенсію у 55 років, з моменту досягнення ними пенсійного віку, визначеного законом для відповідної вікової категорії;

– спеціальні пенсії автоматично переводити на пенсії, обчислені на загальних підставах, якщо розмір такої пенсії буде вищим. На перехідний період зберігати право на спеціальні пенсії для осіб, які набули необхідного стажу станом на 01.05.2016.

Слушно зауважити, що проблеми пенсійного забезпечення неможливо вирішити лише в рамках реформування солідарної системи – необхідно проводити більш активну політику в галузі зайнятості та ефективну економічну політику, яка дає швидке зростання ВВП. 

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

21 липня 2017 року начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Світлана Важка провела виїзний прийом громадян в Усівській сільській раді.

По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, зарахування страхового стажу) звернулось 2 громадян. Питання розглянуто та надано  відповіді.

24 липня 2017 року головний спеціаліст  Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Світлана Денисюк провела зустріч у трудовому колективі ТОВ «Яготинводексплуатація».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

 ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 21.07.2017 року профінансовано 90,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 55 656,4 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 23 липня. Поштові відділення забезпечені коштами по 25 липня.

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З метою захисту прав вразливих верств населення, покращення їхнього доступу до правосуддя шляхом надання безоплатної правової допомоги, Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України надає інформацію про роботу Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області
Адреса: вул. Гайок, 4а, м. Біла Церква, Київська область, 09104, Україна
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:        0-800-213103
Електронна адреса: office.kyivreg@kyiv.legalaid.gov.ua
Веб-сайт: http://kyivreg.legalaid.gov.ua/ua/
Директор: Кіккас Віктор Едгардович

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Броварський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Бровари, вул. Гагаріна, 16  
Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги

Яготинське бюро правової допомоги

Згурівське бюро правової допомоги

 

 • м. Переяслав-
 • Хмельницький, вул. Оболонна, 2в
 • м. Яготин, вул. Незалежності, 116
 • смт. Згурівка, вул. Українська, 19, 4 поверх
 

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної службови Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби Кінцевий термін прийняття докуметів Основні вимоги до кандидатів Контактний телефон
1 2 3 4 5 6
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Начальник Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян 20.07.2017 18.08.2017 Вища юридична, економічна освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

0959458096

 

Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів

20 липня 2017 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», очікувані зміни в пенсійному законодавстві, легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр». 

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА 

18 липня 2017 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

 Тема заняття: «Поняття страхового стажу».

Заступник начальника управління Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області

Любов Максимець розповіла присутнім, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Мінімальний страховий внесок – сума коштів, що визначається розрахунково як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, встановлених законом, на місяць, за який нараховується заробітна плата.

Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню або брала добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

У разі якщо зазначену доплату не було здійснено, до страхового стажу зараховується період, визначений за кожний місяць сплати страхових внесків за формулою: 

ТП = Св : В

де:

ТП – тривалість періоду, що зараховується до страхового стажу та визначається в місяцях;

Св – сума фактично сплачених страхових внесків за відповідний місяць;

В – мінімальний страховий внесок за відповідний місяць.

Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до 01 січня 2004 року, зараховуються до стажу на підставі записів трудової книжки та додаткових документів. Увесь трудовий стаж, який був у людини до 2004 року, автоматично перетворився у страховий стаж. Фактично за цей період трудовий стаж перейменували у страховий. Після 2004 року людина повинна заробляти саме страховий стаж і робити це в єдиний спосіб – сплачувати страхові внески.

З 2004 року трудова книжка не є підтвердження страхового стажу. Інформацію про трудову діяльність людини починаючи з 01 січня 2004 року надає відділ персоніфікованого обліку, спираючись на загальнодержавну базу.

Роботодавець може вас обманювати. Ваша трудова книжка може знаходитись в нього, він вносить відповідні записи про періоди вашої роботи, але страхові внески до Пенсійного фонду не сплачує. За таких обставин у вас немає страхового стажу, відповідно немає й права на пенсію. І тому в разі, якщо навіть в трудовій книжці є записи про роботу, а внески до Пенсійного фонду не сплачувалися, питання про обчислення страхового стажу поставати не може.

Отже, якщо за вас не сплачують страхові внески, ви одержуєте заробітну плату в «конверті», ні цей стаж, ні зарплата не будуть враховані для обчислення вашої пенсії.

Як же перевірити, чи сплачують за вас страхові внески і з якої заробітної плати? Це дуже просто зробити:

 • Прийти до будь-якого управління Пенсійного фонду України з паспортом та ідентифікаційним кодом, фахівці роздрукують вам дані з бази персоніфікованого обліку, згідно з ними ви зможете перевірити, яку вам нарахували заробітну плату, скільки за вас сплачували соціального внеску та скільки днів страхового стажу вам зараховано за той чи інший місяць.
 • Можна зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України і кожного місяця, не виходячи з дому, перевіряти чи зарахували вам страховий стаж. Для цього необхідно лише звернутися до управління Пенсійного фонду України з заявою, паспортом та ідентифікаційним кодом.

 

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Броварський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Бровари, вул. Гагаріна, 16
 • Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги
 •  
 • Яготинське бюро правової допомоги

 

 • Згурівське бюро правової допомоги
 • м. Переяслав-Хмельницький, вул. Оболонна, 2в
 • м. Яготин, вул. Незалежності, 116
 • смт. Згурівка, вул. Українська, 19, 4 поверх

 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області
Адреса: вул. Гайок, 4а, м. Біла Церква, Київська область, 09104, Україна
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:        0-800-213103
Електронна адреса: office.kyivreg@kyiv.legalaid.gov.ua
Веб-сайт: http://kyivreg.legalaid.gov.ua/ua/
Директор: Кіккас Віктор Едгардович

 

Проведення акції для воїнів АТО

Об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області  долучилось до акції збір кришечок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. В приміщенні управління встановлена на видному місці велика банка-контейнер, куди працівники управління, відвідувачі приносять пластикові кришечки. Всіх небайдужих просимо долучатись до акції, бо для протезу руки бійця АТО потрібно 500 000 кришечок, а 850 000 для протезу ноги.

,, Не викидай кришечку, а допоможи пораненому бійцю’’- ось воно, живе підтвердження того, як легко творити добро.

В селі Возненсенське відбувся виїзний прийом громадян

12.07.2017 року в селі Возненсенське відбувся виїзний прийом громадян, який провели  головний спеціаліст  Згурівського відділу обслуговування громадян об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Тетяна Здор.

На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (призначення пенсії особі ІІІ категорії потерпілої від Чорнобильської катастрофи, збільшення розміру пенсії, перерахунку пенсії через зміну надбавки, пенсії за вислугу років, перерахунок стажу) звернулось 6 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді. Крім того, було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.

Результати конкурсу

Графік прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

№№ Прізвище, імя, по-батькові Посада День прийому Години прийому
1. ШМИГАНОВСЬКИЙ

Василь

Степанович

Начальник управління Середа 8.00-17.00
2. БУГАЙ

Тетяна Олексіївна

Перший заступник начальника управління Вівторок 8.00-17.00
3. МАКСИМЕЦЬ

Любов Василівна

Заступник начальника управління Понеділок 8.00-17.00
4. ЗАБОЛОТНЯ

Наталія Василівна

Заступник начальника Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

5. КОНОНЕНКО

Віта Іванівна

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

6 ШИШКО

Валентина Борисівна

Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

7 ГРЕСЬ

Оксана Андріївна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

8 ВЕЛИЧКО

Галина Віталіївна

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

9 ВАЖКА

Світлана Миколаївна

Начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

10. ДЗЮБА

Валентина Миколаївна

Начальник фінансово – економічного відділу  – головний бухгалтер Понеділок 13.00-17.00
11 САМІЙЛЕНКО Оксана Вікторівна Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Вівторок 10.00-17.00
12 ОРЕЛ

Тетяна Олексіївна

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Четвер 8.00-12.00
13 ГЕЛЕВЕРА

 Вікторія Валеріївна

Начальник юридичного відділу Вівторок 8.00-12.00
14 ТІРБАХ

Юлія Юріївна

Начальник адміністративно – господарського відділу Четвер 8.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО

Оксана Самійленко та Тетяна Здор провели зустрічі у трудовому колективі

10 липня 2017 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі ТОВ ,,Саланг-Агро’’.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», очікувані зміни в пенсійному законодавстві, легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Цього ж дня головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяна Здор провела зустріч у трудовому колективі  ТЦ ,,Жовтневий’’. Присутнім надано відповіді з питань призначення пенсії та необхідного стажу, в тому числі  для призначення пенсії по інвалідності ІІ групи загального захворювання. Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: залучення застрахованих осіб до реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду, легалізація заробітної плати.

Відбулись змагання серед працівників управлінь Пенсійного фонду

Вже стало доброю  традицією на початку липня місяця проводити спортивні змагання серед працівників управлінь Пенсійного фонду України Київської області.
Так, 1 липня 2017 року в с. Шкарівка Білоцерківського району відбулася VI Літня Спартакіада, в якій взяли участь працівники Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
Зі словами підтримки та побажання нових спортивних звершень до учасників змагань звернувся начальник головного управління Пенсійного фонду України  у Київській області Фатхутдінов В.Г.
Всі види змагань проходили в атмосфері доброзичливості, душевного піднесення та спортивного азарту.

Команда управління виступила добре, всі спортсмени доклали максимум зусиль щоб виступити гідно. Дуже приємно, що є  призові місця:
 серед чоловіків зі стрибків у довжину  ІII місце виборов головний спеціаліст  відділу  адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Сергій Черняк;
серед жінок ІІІ місце зі стрибків у довжину виборола головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Анна Моспан.
Всі отримали масу позитиву, чудовий настрій та задоволення від участі у цьому спортивному дійстві.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 30.06.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському,  Згурівському районах.  У грошовому еквіваленті це становить 61 949,6 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З УЧАСНИКАМИ АТО

21 червня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницькогно об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Степанівна Здор провела зустріч з бійцем 44-ї бригади шостого батальйону ,,Збруч” Коломійцем Василем Петровичем, який приймав участь у проведенні антитерористичної операції визволяючи місто Маріуполь Донецької області та місто Щастя Луганської області.
Головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян проінформувала Коломійця В.П. про норми чинного законодавства щодо призначення пенсії учасникам бойових дій.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області завершило фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу – Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 23.06.2017 року профінансовано 100 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 61 749,6 тис. грн.

Начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Шмигановський Василь Степанович привітав працівників управління з Днем державної служби.
За високий професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків вручені подяки Абдулі Олені, Гелевері Вікторії, Гомольській Ларисі, Гріненко Олені, Гресь Оксані, Керечанину Василю, Коваленко Ларисі, Сябро Валентині, Федусенко Маргариті, Харлашкіній Людмилі, Харченку Вадиму.

 Пенсійна реформа 2017 року стосується кожного

Основна мета пенсійної реформи – відновлення соціальної справедливості пенсійного забезпечення та диференціація пенсії в прямій залежності  від тривалості стажу та рівня заробітку людини.

Основні засади урядової пенсійної реформи:

 • обов’язкове осучаснення пенсій, тобто їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати.  Уряд пропонує з 01.10.2017 перерахувати раніше призначені пенсії з використанням показника середньої заробітної плати -3764,40 грн.;
 • з 1 жовтня, а не з 1 грудня , як передбачає бюджетний закон, розмір мінімальної пенсії зросте  до 1373 грн;
 • з 1 жовтня уряд пропонує скасувати 15% зниження пенсій працюючим пенсіонерам;
 • пенсію за віком призначатимуть у 60 років за наявності 25 років страхового стажу. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу збільшуватиметься на один рік, отже, у 2028 році аби  отримати пенсію у 60 років потрібно мати 35 років страхового стажу;
 • у 63 роки пенсію за віком призначатимуть у разі наявності страхового стажу від 15 до 25 років. Кожні 12 місяців вимога до кількості страхового стажу збільшуватиметься на один рік, отже, у 2028 році  25-35 років страхового стажу ;
 • починаючи з 01.01.2019 особам, в яких страховий стаж становитиме 15 років, пенсію за віком призначатимуть у 65 років. Особи, страховий стаж яких буде менше 15 років, матимуть право на призначення державної соціальної допомоги після досягнення 65 років за сукупним доходом сім”ї.

Якщо у майбутнього пенсіонера на момент призначення пенсії не буде необхідного страхового стажу, він матиме право обрати: допрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну  тривалість страхового стажу (але не більше 5 років).

З 1 січня 2018 року  планується скасувати право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров”я, соціального захисту та інших.  Пенсії за вислугу років призначатимуться лише військовослужбовцям.

Основна ідея  запропонованої реформи – відновити соціальну справедливість, як по відношенню до тих, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, так і до  майбутніх пенсіонерів. Якщо людина чесно працювала все життя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію.

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Прізвище, ім’я

по батькові

Посада

День прийому

Години прийому
1 ФАТХУТДІНОВ

Василь Гайнулович

Начальник

головного управління

Середа
08.00-12.00
2 ВЕРЕЩАК

Василь Миколайович

Перший заступник

начальника головного управління

Понеділок
13.00-17.00
3   Заступник начальника

головного управління

Середа
08.00-17.00
4

ЛЕВАНДОВСЬКИЙ

Андрій Юрійович

Начальник управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів
Понеділок
08.00-12.00
5 КРУТІЙ

Вадим Олександрович

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту
Вівторок
08.00-12.00
6 НАВРОЦЬКИЙ

Сергій Васильович

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи
Вівторок
13.00-17.00
7

ЗОРКА

Олена Юріївна

Начальник управління

пенсійного забезпечення

Середа
08.00-17.00
8

ВАСИЛЬЄВА

Алла Віталіївна

Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян
Четвер
08.00-17.00
9 БУТОВИЧ

Світлана Сергіївна

Начальник

юридичного відділу

Четвер
08.00-17.00
10 ПРУДКА

Галина Володимирівна

Начальник бюджетно-фінансового управління
Понеділок
13.00-17.00
11 ЧОПИК Галина Степанівна Начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю

 

П’ятниця
08.00-12.00
12 БОРЕЦЬ

Юлія Тарасівна

Заступник начальника загального відділу та обробки звернень громадян

 

П’ятниця
13.00-16.00
13 Відповідно до графіка чергування  
Субота
09.00-12.00

 Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни,   Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

 ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 16.06.2017 року профінансовано 65,1 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 40 388,3 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 18 червня. Поштові відділення забезпечені коштами по 19 червня повністю, 20 червня  частково

До уваги фізичних осіб-підприємців!
Подбайте   про  майбутню  пенсію вже сьогодні

З 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок  за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску, що становить 352 грн. щомісяця ( 3200 х 22% х 0,5).

Звертаємо  увагу на те, що в разі сплати єдиного внеску в сумі 352 грн. за місяць, страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме півмісяця, що в подальшому  вплине на визначення права на пенсію за віком та її розмір.

Для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності  до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не  меншій, як мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

Пенсійна реформа, яку планується запровадити  з 01.10.2017 року, передбачає  залежність віку виходу на пенсію від  наявного страхового стажу.  Особам, в яких на момент призначення пенсії не буде необхідної кількості страхового стажу, прийдеться допрацьовувати або придбати необхідну кількість років ( але не більше п’яти).

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

13 червня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Жанна Нескорожена провела зустріч у трудовому колективі ТВБВ 10026-0594 АТ «Ощадбанк».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, зміни в пенсійному законодавстві, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати та трудових відносин, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

14 червня 2017 року начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Віта Кононенко провела виїзний прийом громадян в Супоївській сільській раді.

По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти) звернулось 2 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Затверджено стандарти надання адміністративних послуг Пенсійним фондом України

Відповідно до Положення  про  Пенсійний  фонд України, затвердженого  Указом  Президента  України від 06.04.2011р. N 384,   правлінням   Пенсійного   фонду України 29 листопада 2011року було прийнято постанову № 36-4 “Про затвердження стандартів надання  адміністративних  послуг, зареєстровану  в  Міністерстві юстиції України 20.12.2011р. за №1473/20211.

 Постановою затверджено:

– Стандарт надання  адміністративної  послуги   зі   здійснення видачі   свідоцтва   про  загальнообов’язкове  державне  соціальне страхування;

– Стандарт надання   адміністративної   послуги  зі  здійснення  видачі пенсійного посвідчення.

Таким чином, управлінням Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (далі – управління) надаються наступні адміністративні послуги:

 1. видача пенсійних посвідчень;
 2. видача свідоцтв на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .

Одержувачами адміністративної послуги (пенсійного посвідчення) є особи, які перебувають на обліку в управлінні як одержувачі пенсії (далі – пенсіонер).

Адміністративна послуга надається на підставі таких відомостей:

1) реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

2) прізвища, ім’я та по батькові;

3) дати народження;

4) статі;

5) номера особового рахунку;

6) виду пенсії: за віком, по інвалідності, у разі втрати годувальника, за вислугу років;

7) групи, причини інвалідності;

8) терміну дії посвідчення.

Відомості надаються управлінню відповідно до Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в Пенсійному фонді України та його органах, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.03.2004 N 4-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.04.2004 за N 427/9026 (далі – Порядок).

Управління після надходження зазначених відомостей від пенсіонера забезпечує виготовлення пенсійних посвідчень.

Термін виготовлення пенсійних посвідчень – один місяць.

Пенсійне посвідчення видається управлінням особисто пенсіонеру або іншій особі, яка представляє інтереси пенсіонера, на підставі нотаріально засвідченого доручення, а у разі, якщо пенсіонером є неповнолітня або недієздатна особа, – опікуну, піклувальнику, батькам при пред’явленні паспорта та відповідних підтверджувальних документів під підпис у журналі обліку пенсійних посвідчень.

У випадках неточного запису, виявлення помилки, у випадку смерті пенсіонера, якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості, та в інших випадках, передбачених законом, пенсійне посвідчення підлягає знищенню

У разі якщо пенсіонер виявив бажання отримувати інший вид пенсії, видається нове посвідчення, а у разі, якщо пенсійне посвідчення стало непридатним для користування або втрачено, за заявою особи, якій призначено пенсію, видається його дублікат.

У таких випадках робиться відповідна відмітка у пенсійній справі.

Старе пенсійне посвідчення або пенсійне посвідчення, яке стало непридатним для користування, підлягає знищенню.

Адміністративні послуги щодо видачі пенсійних посвідчень та страхових свідоцтв здійснюються безоплатно.

Вимоги до посадових осіб, які безпосередньо забезпечують надання адміністративних послуг, встановлені законодавством України про державну службу.

Надання адміністративних послуг здійснюється за адресами:

 1. Для жителів смт. Згурівки та Згурівського району: Київська обл., смт. Згурівка, вул. Українська, 19.
 2. Для жителів м. Яготина та Яготинського району: Київська область, м. Яготин, вул. Шевченка, 235.
 3. Для жителів м. Переяслава-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району: Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 28.

Одержувачі адміністративних послуг можуть отримати консультаційну допомогу з питань, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, за контактними телефонами:

 

 1. Для жителів смт. Згурівки та Згурівського району:                    04570-5-04-38, 04567-5-38-20
 2. Для жителів м. Яготина та Яготинського району: 04575-5-65-56,  04567-5-38-20
 3. Для жителів м. Переяслава-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району: 04567-5-38-20

Одержувачі адміністративної послуги можуть отримати консультаційну допомогу з питань, пов’язаних з наданням адміністративних послуг на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua.

Видача пенсійних посвідчень здійснюється відповідно до графіка роботи управління.

Послуги надаються у міру надходження відповідних документів у терміни, визначені законодавством.

Скарга на дії працівників органів Фонду щодо недотримання Стандарту розглядається управлінням, Пенсійним фондом України в установленому законодавством порядку.

У ЛЮБОМИРІВЦІ НА ЗГУРІВЩИНІ ВІДКРИВСЯ  ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління  Пенсійного фонду України Київської області продовжує відкривати  пункти обслуговування громадян, наближаючи надання послуг безпосередньо до отримувачів.

9 червня 2017 року в приміщенні Любомирівської сільської ради Згурівського району розпочав роботу   пункт обслуговування громадян, який відкрив начальник  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський та сільський голова Валентина Гуменюк за участю депутатів сільської ради та представників управління.

Пункт обслуговування працюватиме щовівторка.  Відвідувачам надаватимуть послуги:

 1. 1. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення.
 2. 2. Прийом замовлень на видачу довідок:

– про розмір пенсії;

– про перебування на обліку;

– про заробітну плату за формою ОК-5 (ОК-2, ОК-7).

 1. 3. Видача виготовлених довідок.
 2. 4. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
 3. 5. Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.
 4. Прийом заяв та документів щодо:

– переведення пенсії за новим місцем проживання;

– виплата пенсії за довіреністю;

– зміни способу виплати пенсії;

– поновлення виплати пенсії;

– перерахунку призначення пенсій;

– встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;

– виплати недоотриманої пенсії.

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

13 червня 2017 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулись зустрічі з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

Тема заняття: «Види пенсійних виплат і соціальних послуг».

Начальники Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського відділів обслуговування громадян Світлана Перескокова, Віта Кононенко та Валентина Шишко розповіли присутнім, що умови набуття права та порядок визначення розміру пенсійних виплат, пенсійний вік при досягненні якого особа має право на пенсію за віком, визначається Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що за рахунок коштів Пенсійного фонду України в солідарній системі призначаються такі пенсійні виплати:

 • пенсія за віком;
 • пенсія по інвалідності внаслідок загального захворювання (у тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства);
 • пенсія у зв’язку з втратою годувальника.

Особі, яка має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника), призначається один із цих видів пенсії за її вибором.

Особі, яка має право на довічну пенсію, призначається один з видів довічної пенсії за її вибором.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби Кінцевий термін прийняття докуметів Основні вимоги до кандидатів Контактний телефон
1 2 3 4 5 6
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань приз-начення, перерахунку та виплати пенсій

 

 Категорія – В

   12.06.2017 11.07.2017 Вища юридична

 

 

0959458096
           

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Переяслав-Хмельницького
об’єднаного управління
Пенсійного фонду України
Київської обалсті
від 12.06.2017 №78 

УМОВИ проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста Яготинського відділу з питань пизначення, перерахунку та виплати пенсій  

Переяслва-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 
Посадові обов’язки  Забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення  ведення, оформлення пенсійних справ, прийом документів на призначення та перерахунок пенсій.
Умови оплати праці  Визначаються, виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Строкова. (на період відпутки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років)
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1.       Копія паспорта громадянина України.

2.        Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається рєзюме у довільній формі.

3.       Письмова заява, в якій повідомляють, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ „Про очищення влади”, та надають згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно них відповідно до зазначеного Закону або копію довідки про результати такої перевірки.

4.        Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.        Заповнену особову картку встановленого зразка.

6.        Декларацію осіб  уповноважених на виконання функцій держави за минулий рік.

7.        Посвідчення атестації щодо вільного володіння державою мовою.

Строк подання документів: 30 календарних днів з дня об’яви оголошення (до 11.07.2017)

Дата, час і місце проведення конкурсу  14.07.2017, Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, м. Яготин вул.Шевченка буд.235
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Орел Тетяна Олексіївна

0959458096

Е-mail: 10245@ko.pfu.gov.ua 

                  10485@ ko.pfu..gov.ua

Загальні вимоги  
Освіта Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи Досвід роботи не обов’язковий
Володіння державною мовою Вільно
Спеціальні вимоги  
Освіта Юридична
Знання законодавства Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”;

ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про очищення влади», ЗУ «Про запобігання корупції»

Професійні чи технічні знання Вільне володіння   ПК
 Спеціальний  досвід роботи
Знання  сучасних інформаційних технологій Уміння збирати  та опрацьовувати інформацію за допомогою сучасних засобів інформаційного обміну
Особисті якості Мобільність, комунікабельність, відповідальність,  порядність

 

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 09.06.2017 року профінансовано 34,4 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 23 164,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 11 червня. Поштові відділення забезпечені коштами по 11 червня повністю, 12 червня  частково.

У ДВІРКІВЩИНІ ВІДКРИВСЯ  ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672 – р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року» з метою покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду України шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача, 9 червня 2017 року в приміщенні Двірківщинської сільської ради розпочав роботу  пункт обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Відкрили пункт обслуговування громадян начальник  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський та  секретар Двірківщинської сільської ради Наталія Мудракова .

Пункт обслуговування працюватиме щочетверга. Відвідувачам нададуть консультацію, довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК – 5 (ОК – 2, ОК – 7), приймуть документи для призначення та перерахунку пенсії, видадуть пенсійні посвідчення, а за потреби, з’ясують питання із соціальними партнерами.

Після  відкриття пункту начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Галина Величко провела прийом громадян.

Робоче місце працівника, який обслуговує громадян, створене за принципом відкритості та прозорості, обладнане оргтехнікою. Необхідна інформація та матеріали розміщені на інформаційному стенді.

Мовчан Євгеній  продемонстрував свій талант гри в шахи відстоюючи Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду

Майже 30 учасників від учнів молодших класів до «поважних» одинадцятикласників із різних куточків Київщини зібрав V Турнір із шахів і шашок серед дітей працівників управлінь Пенсійного фонду у Київській області, що відбувся 1 червня в м. Бровари. Турнір було приурочено до Міжнародного дня захисту дітей.

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області в шашковому турнірі представляв учень 6 класу ЗОШ №2 Мовчан Євгеній, який продемонстрував свій талант та волю до перемоги.

Почесну грамоту та грошову винагороду учаснику турніру вручив начальник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Василь Шмигановський, який  побажав  Євгенію успіхів у навчанні та майбутніх спортивних звитяг.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

30 травня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Світлана Кондратенко провела зустріч у трудовому колективі дитячого навчального закладу «Веселка».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

31 травня 2017 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Валентина Сябро провела виїзний прийом громадян в Любомирівській сільській раді.

По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, перерахунки пенсій з більшого заробітку) звернулось 4 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 26.05.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському,  Згурівському районах.  У грошовому еквіваленті це становить 61 379,9 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.

Застосування типу нарахування «13» при перехідних лікарняних

Відповідно до листа Державної фіскальної служби України від 02.02.17 №1925/6/09-99-13-02-01-15 щодо застосування норм частини 5 статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-УІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 2464) відносини, що виникають під час провадження діяльності, пов’язаної зі збором та веденням обліку єдиного внеску, регулюються виключно Законом № 2464.

Статтею 4 Закону № 2464 визначено вичерпний перелік платників єдиного внеску.

Порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску визначено статтями 7 — 9 розділу III Закону № 2464.

Для працівника (за основним місцем роботи), який відпрацював частину місяця, а іншу частину перебував на лікарняному, якщо загальна сума нарахованого доходу (сума заробітної плати за відпрацьований час та лікарняного) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску (стаття 8 Закону № 2464), тобто виникає необхідність донарахування до мінімальної заробітної плати.

Для працівника (за основним місцем роботи), у якого початок та закінчення лікарняного припадають на різні місяці, єдиний внесок, у місяці початку лікарняного, нараховується за фактично відпрацьований час, оскільки загальна сума доходу ще не є відомою (сума лікарняних буде визначена після надання листка непрацездатності).

Якщо після надання листка непрацездатності після розподілу лікарняного (суми допомоги з тимчасової непрацездатності відносяться до того місяця, за який вони нараховані) загальний дохід за місяць становить менше мінімального розміру, питання необхідності донарахування сум єдиного внеску має розглядатись одночасно з нарахуванням сум допомоги з тимчасової втрати працездатності.

Зазначені донарахування необхідно відобразити у Звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів згідно з додатком 4 (дані — Звіт).

Загальні правила формування та подання звіту з єдиного внеску встановлено розділом II Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04,2015 р. № 435 (далі — Порядок).

Обчислення єдиного внеску здійснюється на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до цього Закону нараховується єдиний внесок (частина друга статті 9 Закону № 2464).

Отже, нарахування лікарняних відображаються у Звіті за місяць, у якому проведено таке нарахування.

Таблиця 6 Звіту призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.

У таблиці 6 Звіту передбачено реквізит 10 «Тип нарахувань», у якому зазначається код типу нарахувань «13» (сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати (доходу) та фактично нарахованою заробітною платою (доходом) за звітний місяць).

Код типу нарахування «13» застосовується для сум різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою (доходом), які здійснені в поточному звітному місяці, у тому числі — за попередні, якщо сума заробітної плати менша ніж розмір мінімальної заробітної плати, установленої законом за місяць, за який нараховується заробітна плата.

Суму різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою (доходом) у випадку перехідних лікарняних зазначаємо в реквізиті «19», окремим рядком, код категорії застрахованої особи — «29», код типу нарахувань — «13».

У випадку перехідних лікарняних тип нарахувань «2» не застосовується, оскільки нарахування за фактично відпрацьований час, коли загальна сума доходу ще не є відомою (сума лікарняних буде визначена після надання листка непрацездатності), не можна розцінювати як несвоєчасне нарахування додаткової бази єдиного внеску.

Надання Пенсійним фондом консультацій та роз’яснень щодо єдиного соціального внеску

Відповідно до спільного листа Міністерства доходів і зборів України від 27.12.2013 №21052/5/99-99/17-03-01-16,  Пенсійного фонду України від 27.12.2013 №36398/05-10 та відповідно до ст.12, п.3 ч.1 ст. 131 ст.20 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (із змінами) Міністерство доходів і зборів України та Пенсійний фонд України повідомляють що консультації з питань ведення Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, включаючи питання заповнення таблиць 5-9 додатку 4, всіх таблиць додатку 5, додатку 6 та додатку 7 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України 09.09.2013 №454 «Про затвердження порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2013 за №1628/24160, надають органи Пенсійного фонду України.

Консультації щодо заповнення інших таблиць звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надаються органами доходів і зборів.

У ЦИБЛЯХ ВІДКРИВСЯ  ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672 – р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року» з метою покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду України шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача, 25 травня 2017 року в приміщенні Циблівської сільської ради розпочав роботу  пункт обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Відкрили пункт обслуговування громадян начальник та перший заступник начальника  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський та Тетяна Бугай за участю заступника голови Переяслав – Хмельницької районної державної адміністрації Любові Онопрієнко та секретаря Циблівської сільської ради Антоніни Єфіменко.

Пункт обслуговування працюватиме щочетверга. Відвідувачам нададуть консультацію, довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК – 5 (ОК – 2, ОК – 7), приймуть документи для призначення та перерахунку пенсії, видадуть пенсійні посвідчення, а за потреби, з’ясують питання із соціальними партнерами.

Після  відкриття пункту головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Олена Гріненко провела прийом громадян. По питаннях пенсійного забезпечення  звернулося 8 жителів села, на які надано вичерпні відповіді та  консультації.

Робоче місце працівника, який обслуговує громадян, створене за принципом відкритості та прозорості, обладнане оргтехнікою. Необхідна інформація та матеріали розміщені на інформаційному стенді.

Можливості веб-порталу електронних послуг

Заява на призначення пенсії

Для зручності засобами Веб-порталу надається можливість громадянам подати заяву на призначення пенсії. Сервіс надається для користувачів, які увійшли на ВЕБ-портал за ЕЦП.

Користувачу, що зареєструвався на Порталі ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису, надається можливість заповнити заяву на призначення пенсії, підписати її ЕЦП та надіслати її до органу ПФУ.

За результатами опрацювання даного звернення спеціалістами ПФУ користувач на ВЕБ-порталі отримує інформацію щодо стану обробки звернення та рішення щодо призначення пенсії за зверненням.

Для використання послуги необхідно зайти на Веб-портал ПФУ за посиланням«Вхід»

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

23 травня 2017 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко та головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Олена Гріненко провели зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницької тепломережі.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Спеціалісти управління відповіли на численні запитання працівників тепломережі.

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

17 травня 2017 року заступник начальника Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Вікторія Кобенко провела виїзний прийом громадян в Панфильській сільській раді.
По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, відрахування з пенсії згідно виконавчого листа, виплата пенсії та донарахування стажу працюючим пенсіонерам,) звернулось 6 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Присутнім на прийомі також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ!

25 травня 2017 року в с. Циблі Переяслав – Хмельницького району Київської області розпочне роботу агентський пункт з прийому громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Прийом громадян буде проводитись щочетверга з 9.00 до 13.00.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 19.05.2017 року профінансовано 78,4 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 48 350,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 21 травня. Поштові відділення забезпечені коштами по 21 травня повністю, 22 травня  частково.

В ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ ПРОВЕДЕНО «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ»

День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції та об’єднати  українців.

Основною метою заходу, який 18.05.2017 року провели працівники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишита сорочка, виступаючи оберегом, символом краси і молодості, вкотре «проголошує», що в серцях кожного з нас міцно вкоренилася любов до Батьківщини, українських традицій та української історії.
Різноманітні орнаменти вишиванок радували не тільки самих працівників, а й відвідувачів управління в Переяславі – Хмельницькому, Яготині та Згурівці

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

17 травня 2017 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Оформлення і розгляд документів для призначення пенсії».
Начальники Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського відділів обслуговування громадян Світлана Перескокова, Віта Кононенко та Валентина Шишко розповіли присутнім, що днем звернення за призначенням пенсії вважається день, коли управління Пенсійного фонду за місцем проживання (реєстрації) прийняло відповідну заяву.
Відповідно до норм чинного законодавства пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за пенсією відбулося за місяць до досягнення пенсійного віку або протягом трьох місяців з дня досягнення цього віку. Якщо особа звернулася пізніше трьох місяців від досягнення пенсійного віку, пенсія призначається з дня подання заяви.
За наявності всіх належних для призначення пенсії документів управління Пенсійного фонду України у районах, містах, а також об’єднане управління Пенсійного фонду України не пізніше 10 днів розглядає подані документи й виносить рішення щодо призначення або відмову у призначенні пенсії.
У разі, якщо до заяви про призначення пенсії додані не всі необхідні документи, орган, що призначає пенсію, повідомляє заявника про те, які документи необхідно подати додатково. Час для їх надання – до 3-х місяців.

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

16 травня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Наталія Герман провела зустріч у трудовому колективі Яготинського відділення Броварської ОДПІ.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

На Переяславщині в госпіталі  проведено «День Пенсійного фонду»

12 травня 2017 року працівники Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Бугай Тетяна Олексіївна – перший заступник начальника управління,  Максимець Любов Василівна – заступник начальника управління,  Гресь Оксана Андріївна  – начальник  Переяслав-Хмельницького  відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  провели «День Пенсійного фонду» в Українському  державному медико-соціальному центрі ветеранів війни (УДМСЦВВ) в с.Циблі.

Проведена  зустріч з трудовим  колективом   УДМСЦВВ,  надані роз’яснення  основних положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»,  якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, в т.ч.  щодо порядку виплати пенсій працюючим  пенсіонерам. Особливу увагу  приділено збільшенню з 1 травня 2017 року прожиткового мінімуму для  осіб, які втратили працездатність.

Фахівці  ОУПФУ довели до відома присутніх  інформацію про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування, про легалізацію зайнятості  та заробітної плати.

В ході зустрічі  надані детальні роз’яснення  щодо використання  інформації   з  ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України. Так як працівники  госпіталю  100% (849 осіб) залучені до реєстрації на ВЕБ- порталі, під час зустрічі заяви на реєстрацію  написали 6 осіб, що прийняті на роботу протягом останніх місяців поточного року.

Фахівці  управління ПФУ відповіли на питання присутніх, надали індивідуальні консультації щодо пенсійного забезпечення.

Працівники управління відвідали  ветеранів, що  перебувають на лікуванні в терапевтичному відділенні  УДМСЦВВ, розповіли їм про зміни в пенсійному забезпеченні, пов’язані з перерахунком пенсій з 1 травня 2017 року у зв’язку  із зміною  прожиткового мінімуму осіб, що втратили працездатність,  про   підвищення (осучаснення) пенсій з жовтня  місяця, як обіцяє Кабінет Міністрів України. Фахівці управління  відповіли на запитання ветеранів щодо їх  пенсійного  забезпечення.

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12 травня 2017 року головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Олена Гріненко провела виїзний прийом громадян в селі Гайшин.

На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсії з 01.05.2017, зміна адреси проживання ) звернулось 9 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Цього ж дня Олена Гріненко провела зустріч у трудовому колективі Гайшинської сільської ради та опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

З 1 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ЗРОСЛА ПЕНСІЯ

З 1 травня 2017 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, зросте з 1 247 грн. до 1 312 грн.

У зв’язку з цим з 1 травня органи Пенсійного фонду проводять перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму, а саме:

 1. мінімальних розмірів пенсії за віком (за наявності повного стажу) та пенсії у зв’язку з втратою годувальника, призначених відповідно доЗакону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», надбавки до пенсій за понаднормовий стаж, що обчислені виходячи з розміру прожиткового мінімуму, – непрацюючим пенсіонерам;
 2. мінімальних пенсій за віком шахтарям, на яких поширюється чинність Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», – непрацюючим пенсіонерам;
 3. мінімальних пенсійних виплат інвалідам війни, учасникам бойових дій та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
 4. мінімальних розмірів пенсій, обчислених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;
 5. надбавок, підвищень та інших виплат, розмір яких обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму (підвищення до пенсії ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, надбавки до пенсії донорам, пенсії за особливі заслуги та ін.).

Також нагадаємо, що протягом 2017 року виплату пенсії працюючим пенсіонерам здійснюють в особливому порядку, зокрема: пенсії, розмір яких перевищує 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачуються в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність:

з 01.01.2017 – 1 247,00 грн. х 150 % = 1 870,50 грн.;

з 01.05.2017 – 1 312,00 грн. х 150 % = 1 968,00 грн.

Перерахунок вищезазначених виплат проводиться в автоматизованому режимі та не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду.

Пенсіонери, які мають право на підвищення, пенсію в новому розмірі отримають у травні.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 05.05.2017 року профінансовано 28,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 17 368,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 травня. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 травня повністю, 11 травня  частково.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

4 травня 2017 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Валентина Сябро провела виїзний прийом громадян в Лизогубово – Слобідській сільській раді.
По питаннях пенсійного законодавства (перерахунок пенсії з 01.05.2017 року, зарахування стажу, перехід на інший вид пенсії) звернулось 7 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Присутнім на прийомі також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

04 травня 2017 року начальник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Шмигановський В.С.  провів виїзний прийом громадян в селі Ковалин.
На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсії, перелік документів, необхідних для оформлення пенсії, призначення пенсії по інвалідності ) звернулось 10 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Цього ж дня головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Олена Гріненко провела зустріч у трудовому колективі Ковалинської сільської ради та опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

Зворотній зв’язок

Г Р А Ф І К прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

№№ Прізвище, імя, по-батькові Посада День прийому Години прийому
1. ШМИГАНОВСЬКИЙ

Василь

Степанович

Начальник управління Середа 8.00-17.00
2. БУГАЙ

Тетяна Олексіївна

Перший заступник начальника управління Вівторок 8.00-17.00
3. МАКСИМЕЦЬ

Любов Василівна

Заступник начальника управління Понеділок 8.00-17.00
4. ПЕРЕСКОКОВА

Світлана Григорівна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

5. КОНОНЕНКО

Віта Іванівна

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

6 ШИШКО

Валентина Борисівна

Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

7 ГРЕСЬ

Оксана Андріївна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

8 ВЕЛИЧКО

Галина Віталіївна

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

9 ВАЖКА

Світлана Миколаївна

Начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

10. ДЗЮБА

Валентина Миколаївна

Начальник фінансово – економічного відділу  – головний бухгалтер Понеділок 13.00-17.00
11 САМІЙЛЕНКО Оксана Вікторівна Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Вівторок 10.00-17.00
12 ОРЕЛ

Тетяна Олексіївна

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Четвер 8.00-12.00
13 ГЕЛЕВЕРА

 Вікторія Валеріївна

Начальник юридичного відділу Вівторок 8.00-12.00
14 ТІРБАХ

Юлія Юріївна

Начальник адміністративно – господарського відділу Четвер 8.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

3 травня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тетяна Скринник провела зустріч у трудовому колективі ВПЗ Згурівка – 1 Яготинського ЦПЗ № 8.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

 

 

Щодо надання інформації про результати конкурсу

ОГОЛОШЕННЯ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян с. Ковалин спеціалістами управління, який відбудеться 04.04.2017 року  о 10.00 год. в приміщенні Ковалинської сільської ради.

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

20 квітня 2017 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницького виробничого управління комунального господарства.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 21.04.2017 року профінансовано 90,6 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 54 354,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 23 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 25 квітня повністю.

Пам’ятка для користувача Веб-порталу

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

18 квітня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управліннія Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Полікарпова  провела зустріч з трудовим колективом ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».         Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.

Г Р А Ф І К прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

12 квітня 2017 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

Тема заняття: «Види пенсії, що призначаються на умовах Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Наталія Заболотня розповіла присутнім, що особи офіцерського складу, прапорщики і мічмани, військовослужбовці надстрокової служби та військової служби за контрактом, особи, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» при наявності встановленої Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.

Військовослужбовці, особи, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», які стали інвалідами за умов, передбачених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», набувають право на пенсію по інвалідності.

Члени сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», які загинули чи померли або пропали безвісти, мають право на пенсію в разі втрати годувальника.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 14.04.2017 року профінансовано 60,7 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 36 431,6 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 17 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 18 квітня повністю.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служи категорії «Б» –  начальника Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян  Переяслав-Хмельницького  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської обалсті від 12.04.2017 № 51

Посадові обов’язки  Забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення  ведення електронних реєстрів, підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем
Умови оплати праці  Визначаються, виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстрокове
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1.       Копія паспорта громадянина України.

2.       Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається рєзюме у довільній формі.

3.       Письмова заява, в якій повідомляють, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ „Про очищення влади”, та надають згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно них відповідно до зазначеного Закону або копію довідки про результати такої перевірки.

4.       Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.       Заповнену особову картку встановленого зразка.

6.       Декларацію осіб  уповноважених на виконання функцій держави за минулий рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня об’яви оголошення (до 26.04.2017 )

Дата, час і місце проведення конкурсу 27.04.2017, Переяслвав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, м. Переяслав-Хмельницький  вул.  Богдана Хмельницького,28
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Орел Тетяна Олексіївна

0959458096,

Е-mail:  10385@ ko.pfu..gov.ua

Загальні вимоги  
Освіта Вища освіта магістр
Досвід роботи Досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Володіння державною мовою Вільно
Спеціальні вимоги  
Освіта Економічна , юридична.
Знання законодавства Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”;

ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”, ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про очищення влади», ЗУ «Про запобігання корупції»

Професійні чи технічні знання Вільне володіння   ПК
 Спеціальний  досвід роботи
Знання  сучасних інформаційних технологій Уміння збирати  та опрацьовувати інформацію за допомогою сучасних засобів інформаційного обміну
Особисті якості Мобільність, комунікабельність, відповідальність,  порядність

 

ГРАФІК проведення  виїзних прийомів  керівництвом Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області у населених пунктах Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського районів на ІІ квартал 2017 року

ГРАФІК проведення виступів у трудових колективах відповідальними працівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області на ІІ квартал 2017 року

 

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

11 квітня 2017 року заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко провели виїзний прийом та зустріч у трудовому колективі Соснівської сільської ради.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (призначення пенсії, виплата пенсій працюючим пенсіонерам, збільшення розміру пенсій, перерахунок пенсії, виплата пенсії по інвалідності) звернулось 9 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
   По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.
Звіт Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про проведення зустрічі у трудовому колективі

 

ЗМІНА АДРЕСИ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про зміну адреси: м. Київ, вул. Терьохіна, 8А. (попередня адреса: м. Київ,  вул. Костянтинівська, 9).

Прийом проводиться кожного четверга з 8.00 до 17.00 год.

Контактні телефони:

начальник управління                        453-75-17

заступник начальника управління     453-75-15

факс                                                      453-75-50


Інформація про оглошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Яготинського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області
Додаток pdf

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

4 квітня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тамара Смолічева провела зустріч у трудовому колективі Згурівської селищної ради.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
5 квітня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяна Здор провела виїзний прийом в Згурівській селищній раді. На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсій, отримання допомоги на поховання, призначення пенсії по віку, по інвалідності, за вислугу років) звернулося 7 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 07.04.2017 року профінансовано 27,9 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 16 710,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 квітня повністю.

Відповідно  до   Постанови  Кабінету Міністрів  України від 21 грудня 2016 року   № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація  шляхом приєднання Яготинського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду до Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області.
3 квітня 2017 року начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов Василь Гайнулович представив колективу Переяслав – Хмельницького  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області нового керівника –  Шмигановського Василя Степановича,  який призначений наказом  Пенсійного фонду України  від 29 березня 2017 року № 251-0. Керівник  обласного управління ПФУ висловив впевненість, що всі завдання, які ставляться  перед колективом, будуть  виконані вчасно та в повному обсязі.
На представленні були присутні голова Переяслав – Хмельницької районної державної адміністрації Пряхін Андрій Володимирович, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Качкалда Петро Григорович та колектив об’єднаного управління. Запрошені гості позитивно висловились про колектив та роботу управління. Очільники району  привітали начальника управління, побажали успіхів та нових здобутків у нелегкій, але дуже потрібній людям справі.


БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА 

ШМИГАНОВСЬКИЙ Василь Степанович

Працює Начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з 31.03.2017
Громадянство України з 24.08.1991
Число, місяць і рік народження 05.09.1960
Місце народження Україна, Київська область,  Поліський район, с.Дубова 
Освіта повна вища, Українська  академія внутрішніх справ України, 1992, юрист
Науковий ступінь, вчене звання не має
Володіння мовами українською, російською  – вільно
Нагороди, почесні звання Грамота ГУ ПФУ у Київській області (2012), Подяка Головного управління Служби безпеки України у м.Києві та Київській області (2016)
Прийняття Присяги державного службовця 13.12.2010
Ранг державного службовця 4 (01.04.2016)
Категорія посади державної служби Б
Загальний стаж роботи 36 років 11 міс.
Стаж державної служби 36 років 11 міс.
Стягнення Не має
   
Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь:
з 10.1978  по  10.1980 служба в Збройних Силах;
з 01.1981  по  04.2010 служба в органах МВС;
з 12.2010  по  01.2011 помічник консультанта народного депутата України;
з 11.2011  по  03.2015 начальник управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області;
з 03.2016  до 03.2017 начальник Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
З 03.2017 по цей час начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Додаткова інформація відсутня.
Начальник відділу персоналу
та організаційно-інформаційної роботи                       Т.О.Орел
24.01.2017


Інформація  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області
Відповідно  до   Постанови  Кабінету Міністрів  України від 21 грудня 2016 року   № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація  шляхом приєднання до Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду  Яготинського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду.
    Наказом  Пенсійного фонду України  від 29 березня 2017 року
№ 251-0  начальником Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області призначено Шмигановського Василя Степановича.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

30 березня 2017 року перший заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі ПП «Земля Переяславщини».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.
Цього ж дня головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Ніна Бурчик провела виїзний прийом в с. Виповзки та опитування жителів села  щодо своєчасності та повноти отримання пенсій.  На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсій, перерахунок пенсії непрацюючому, призначення пенсії по віку, перерахунок стажу) звернулося 11 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.


ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ
Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 31.03.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця. У грошовому еквіваленті це становить 31 432,36 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.


ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 березня 2017 року перший заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі ТОВ «Агрошляхбуд».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа  має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

 


ПРОВЕДЕННЯ ФЛЕШМОБУ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 березня 2017 року представники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області взяли участь у профорієнтаційному заході, організованому Переяслав – Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району.
За участю старшокласників було проведено флешмоб – акцію на тему: «Молодь – за легальний заробіток» з метою  звернення уваги громадськості до проблем легалізації заробітної плати та неофіційного працевлаштування.      Учням було надано інформаційні буклети, роз’яснено переваги офіційного працевлаштування та поінформовано про можливості реєстрації в майбутньому на веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду з метою одержання інформації про нараховану зарплату та самостійного контролю за сплатою роботодавцем єдиного соціального внеску.
Сподіваємося, цей захід приверне увагу громадян до таких актуальних на сьогодні питань, як зарплата у «конверті», яка позбавляє працівника отримати зароблену пенсію в майбутньому.

Графік прийому громадян керівниками Міністерства соціальної політики України

   Посада, прізвище, ім’я, по батькові Адреса проведення прийому  День прийому      Часи прийому
Міністр

РЕВА

Андрій Олексійович

 

 

 

пров. Музейний, 12

четвертий

понеділок

парного  місяця

 

з 15.00

до 17.00

Перший заступник Міністра

КРЕНТОВСЬКА

Ольга Петрівна

 

вул. Еспланадна, 8/10  

третій четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Державний секретар

ІВАНКЕВИЧ

Віктор Вікторович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ФЕДОРОВИЧ

Наталія Володимирівна

 

вул. Еспланадна, 8/10  

четвертий четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 

Заступник Міністра

ШАМБІР

Микола Іванович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

другий четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ПРИВАЛОВ

Олександр Віталійович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший вівторок

кожного місяця

 

з 11.00

до 13.00

 Заступник Міністра

з питань європейської інтеграції

УСТИМЕНКО

Сергій Олександрович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший понеділок

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

Примітка. Попередній запис на особистий прийом до керівників Міністерства проводиться не пізніше ніж за 3 робочих дні до дати проведення особистого прийому:
з понеділка по четвер – з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;
у п’ятницю – з 09.30 до 13.00 та 14.00 до 15.30.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів

п/п

Дні тижня Прізвище, ім’я,
по батькові
Посада Години прийому
1. Понеділок Зарудний

Олексій Борисович

Голова правління 11.00-13.00
Усачова

Тетяна Миколаївна

Директор департаменту персоналу та адміністративного забезпечення 10.00-17.00
2.

 

Вівторок  

Машкін

Владислав Геннадійович

Заступник

Голови правління

10.00-13.00
 

Рябцева

Тетяна Борисівна

Директор юридичного департаменту 10.00-17.00
3. Середа  

Ковпашко

Ірина Василівна

Директор департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
Шуляк

Алла Павлівна

Директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю
4. Четвер Охріменко

Олена Валентинівна

Заступник директора департаменту – начальник управління контролю та розгляду звернень громадян департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
5. П’ятниця Король

Тетяна Іллівна

Директор фінансово-економічного департаменту 10.00-17.00
Малецький

Олександр Миколайович

Директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів
6. Субота Відповідно до графіку чергування   10.00-13.00

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ
Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 24.03.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця. У грошовому еквіваленті це становить 31 274,96 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі. 

ЛЕГАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА — ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО

Розмір пенсії залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачений єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (до 1 січня 2011 року — страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування) у розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок. Використання роботодавцями праці найманих працівників без офіційного працевлаштування та виплата заробітної плати “в конверті” – важлива проблема, яка послаблює соціальний захист працівників та позбавляє їх страхового стажу, а отже і гідної пенсії в майбутньому. Значна частина роботодавців усвідомлюють її важливість і працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які намагаються отримати якомога більший прибуток, ухиляючись від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин. Тому звертаємось до найманих працівників про те, що отримуючи заробітну плату в конверті, ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім. Наполягайте на легалізації вашої заробітної плати — скористайтесь правом на гідну пенсію. Кожен має усвідомити, що заробітна плата — це не лише гарантія нинішнього безбідного існування, але й інвестиція в майбутнє, скажімо у власну пенсію. Відповідно до статті 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, застраховані особи мають право отримувати від страхувальника підтвердження про сплату страхових внесків і вимагати такої сплати, в тому числі у судовому порядку, а також вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. З 2012 року в Україні функціонує Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України — http://portal.pfu.gov.ua. Кожен працівник має змогу, зареєструвавшись на Веб-порталі, бачити і контролювати, як роботодавець сплачує за нього єдиний внесок. Для цього необхідно особисто відвідати управління Пенсійного фонду, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код, або за наявності електронного цифрового підпису самостійно зареєструватися на Веб-порталі. Вирішити проблему із легалізацією заробітної плати найманих працівників можна лише спільними зусиллями!
Додатково повідомляємо, що з 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати становить 3 200 гривень!

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

15 березня 2017 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Як розраховується розмір пенсії».
Начальник відділу обслуговування громадян Оксана Гресь розповіла присутнім, що на розмір пенсії в Україні впливають три показники:

 • тривалість страхового стажу пенсіонера;
 • індивідуальний коефіцієнт заробітної плани (відношення його заробітної плати в кожному місяці страхового стажу, що враховується для обчислення пенсії, до середньої заробітної плати по Україні в кожному з цих місяців);
 • середня зарплата в країні за останні три роки перед призначенням пенсії.

Розмір пенсії за віком визначається за формулою:
П = Зп * Кс, де:

П – розмір пенсії (у гривнях);
Зп – заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», з якої обчислюється пенсія (у гривнях);
Кс – коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». У разі виплати застрахованій особі довічної пенсії, передбаченої Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», мінімальний розмір пенсії за віком у солідарній системі зменшується на розмір зазначеної пенсії.
За кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», але не більш як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком.
Спочатку розраховується коефіцієнт страхового стажу за формулою:
Кс = (См * Рс) / (100 % * 12),де:
Кс – коефіцієнт страхового стажу;
См – сума місяців страхового стажу;
Рс – розмір оцінки одного страхового стажу за період участі в солідарній системі – 1,35 %.
Потім обчислюється розмір заробітної плати, який враховується для розрахунку пенсії.
Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу, починаючи з 01 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж, починаючи з 01 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.
Також за бажанням пенсіонера з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключаються періоди до 60 календарних місяців страхового стажу з урахуванням будь-яких періодів отримання допомоги по безробіттю незалежно від перерв та будь-якого страхового стажу підряд за умови, що такі періоди в сумі становлять не більше 10 % тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. Додатково на бажання особи може бути виключено період строкової служби, навчання, догляду за інвалідом I групи або дитиною-інвалідом у віці до 16 років, за пенсіонером, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Для розрахунків беруть лише ту заробітну плату, з якої було сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України.
Заробітна плата для нарахування пенсії визначається за формулою:
Зп = Зс * (Ск / К),де:
Зп – заробітна плата для обчислення пенсії (у гривнях);
Зс – середня заробітна плата в середньому на одну застраховану особу загалом по Україні, за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії;
Ск – сума коефіцієнтів заробітної плати за кожний місяць страхового стажу, що враховується для обчислення пенсії (К1 + К2 + …);
К – кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти.
Коефіцієнт заробітної плати за кожен місяць (К1, К2…) розраховується за формулою:
Кз = Зв / Зс,де:
Кз – коефіцієнт заробітної плати застрахованої особи;
Зв – сума заробітної плати застрахованої особи, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за місяць, за який розраховується коефіцієнт;
Зс – заробітна плата в середньому на одну застраховану особу загалом по Україні за місяць, за який розраховується коефіцієнт.
ПРИКЛАД: жінка оформляє пенсію у вересні 2016 року, має 40 років страхового стажу. Розмір пенсії обчислюється із заробітної плати за період з 01 липня 2000 року по 29 лютого 2016 року. На її бажання заробіток для обчислення пенсії було оптимізовано, тобто із заробітку виключено період, коли здійснювала догляд за інвалідом I групи (з липня 2006 року по липень 2009 року), що становить 36 місяців.

 1. Розраховуємо коефіцієнт страхового стажу:

Кс = (480 ((місяців)(40 *12)) * 1,35 % / 100 % * 12 (місяців) = 0,54.

 1. Розраховуємо індивідуальний коефіцієнт заробітної плати.

Він розраховується шляхом співставлення фактичного заробітку особи із середньою заробітною платою в Україні в тих місяцях, які враховувались під час розрахунку. У результаті ділення суми коефіцієнтів заробітку на страховий стаж, набутий в місяцях, що враховувались для обчислення пенсії, визначається середній коефіцієнт заробітку, а саме 518,4 (сума коефіцієнтів зарплати після оптимізації) / 162 (місяці страхового стажу) – індивідуальний коефіцієнт заробітної плати становить – 3,2.

 1. Розраховуємо середньомісячний заробіток для обчислення пенсії:
 • середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2013, 2014, 2015 роки (три роки, що передують року звернення) 2979,46 грн. + 3149,45 грн. + 3661,41 грн.) / 3 = 3263,44 грн.;
 • заробіток для призначення пенсії (Зп) – 3,2 * 3263,44 грн. = 10443,01 грн.
 1. Обчислюємо розмір пенсії за наведеними вище даними:

10443,04 грн. * 0,54 = 5639,22 грн.
Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.
Тимчасово, у період з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740,00 гривень.


ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця і станом на 10.03.2017 року профінансовано 43,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 13 607,0 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 12 березня. Поштові відділення забезпечені коштами по 13 березня повністю.

 

Коли і кому індексують пенсії

Індексація – це визначений законодавством механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодувати подорожчання споживчих товарів і послуг.

Нормативними документами, які регулюють питання індексації пенсії є Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» та Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 (далі – Порядок 1078).

Індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема пенсії або щомісячне довічне грошове утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною та інших доплат).

Перелік грошових доходів громадян, які не належать до об’єктів індексації, а тому не індексуються зазначені у пункті 3 Порядку 1078. Наприклад, не підлягають індексації соціальні виплати, які визначаються залежно від прожиткового мінімуму (пенсії, обчислені з урахуванням абзацу першого частини першої статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, додаткова пенсія, підвищення, компенсаційні виплати тощо).

Відповідно до Порядку 1078, якщо розмір підвищення грошового доходу не перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу, сума індексації в цьому місяці визначається з урахуванням розміру підвищення доходу і розраховується як різниця між сумою індексації та розміром підвищення доходу.

Тобто, якщо пенсія індексується або разом із пенсією виплачується сума індексації, обчислена відповідно до Порядку 1078, а розмір підвищення пенсії не перевищує розміру такої індексації, загальна сума пенсійної виплати не збільшується.

Збільшення розміру пенсійної виплати відбувається, коли розмір підвищення пенсії перевищує розмір індексації.

При цьому відповідно до положень Порядку 1078 індексація грошових доходів населення здійснюється в межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік.

Отже, індексація пенсій визначається індивідуально для кожної пенсії і здійснюється залежно від місяців підвищення розмірів пенсії, її складових, розмірів підвищення пенсії та інших обставин.

Інформація Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області