Переяслав-Хмельницьке об’єднане УПФУ інформує

Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Адреса: 08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 28
тел.: (04567) 51418, факс: (04567) 51996
E-mail: 10385@ko.pfu.gov.ua
Начальник управління Шмигановський Василь Степанович

НОВИНИ

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З УЧАСНИКАМИ АТО

21 червня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницькогно об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Степанівна Здор провела зустріч з бійцем 44-ї бригади шостого батальйону ,,Збруч” Коломійцем Василем Петровичем, який приймав участь у проведенні антитерористичної операції визволяючи місто Маріуполь Донецької області та місто Щастя Луганської області.
Головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян проінформувала Коломійця В.П. про норми чинного законодавства щодо призначення пенсії учасникам бойових дій.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області завершило фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу – Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 23.06.2017 року профінансовано 100 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 61 749,6 тис. грн.

Начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Шмигановський Василь Степанович привітав працівників управління з Днем державної служби.
За високий професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків вручені подяки Абдулі Олені, Гелевері Вікторії, Гомольській Ларисі, Гріненко Олені, Гресь Оксані, Керечанину Василю, Коваленко Ларисі, Сябро Валентині, Федусенко Маргариті, Харлашкіній Людмилі, Харченку Вадиму.

 Пенсійна реформа 2017 року стосується кожного

Основна мета пенсійної реформи – відновлення соціальної справедливості пенсійного забезпечення та диференціація пенсії в прямій залежності  від тривалості стажу та рівня заробітку людини.

Основні засади урядової пенсійної реформи:

 • обов’язкове осучаснення пенсій, тобто їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати.  Уряд пропонує з 01.10.2017 перерахувати раніше призначені пенсії з використанням показника середньої заробітної плати -3764,40 грн.;
 • з 1 жовтня, а не з 1 грудня , як передбачає бюджетний закон, розмір мінімальної пенсії зросте  до 1373 грн;
 • з 1 жовтня уряд пропонує скасувати 15% зниження пенсій працюючим пенсіонерам;
 • пенсію за віком призначатимуть у 60 років за наявності 25 років страхового стажу. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу збільшуватиметься на один рік, отже, у 2028 році аби  отримати пенсію у 60 років потрібно мати 35 років страхового стажу;
 • у 63 роки пенсію за віком призначатимуть у разі наявності страхового стажу від 15 до 25 років. Кожні 12 місяців вимога до кількості страхового стажу збільшуватиметься на один рік, отже, у 2028 році  25-35 років страхового стажу ;
 • починаючи з 01.01.2019 особам, в яких страховий стаж становитиме 15 років, пенсію за віком призначатимуть у 65 років. Особи, страховий стаж яких буде менше 15 років, матимуть право на призначення державної соціальної допомоги після досягнення 65 років за сукупним доходом сім”ї.

Якщо у майбутнього пенсіонера на момент призначення пенсії не буде необхідного страхового стажу, він матиме право обрати: допрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну  тривалість страхового стажу (але не більше 5 років).

З 1 січня 2018 року  планується скасувати право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров”я, соціального захисту та інших.  Пенсії за вислугу років призначатимуться лише військовослужбовцям.

Основна ідея  запропонованої реформи – відновити соціальну справедливість, як по відношенню до тих, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, так і до  майбутніх пенсіонерів. Якщо людина чесно працювала все життя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію.

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Прізвище, ім’я

по батькові

Посада

День прийому

Години прийому
1 ФАТХУТДІНОВ

Василь Гайнулович

Начальник

головного управління

Середа
08.00-12.00
2 ВЕРЕЩАК

Василь Миколайович

Перший заступник

начальника головного управління

Понеділок
13.00-17.00
3   Заступник начальника

головного управління

Середа
08.00-17.00
4

ЛЕВАНДОВСЬКИЙ

Андрій Юрійович

Начальник управління інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів
Понеділок
08.00-12.00
5 КРУТІЙ

Вадим Олександрович

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту
Вівторок
08.00-12.00
6 НАВРОЦЬКИЙ

Сергій Васильович

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи
Вівторок
13.00-17.00
7

ЗОРКА

Олена Юріївна

Начальник управління

пенсійного забезпечення

Середа
08.00-17.00
8

ВАСИЛЬЄВА

Алла Віталіївна

Начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян
Четвер
08.00-17.00
9 БУТОВИЧ

Світлана Сергіївна

Начальник

юридичного відділу

Четвер
08.00-17.00
10 ПРУДКА

Галина Володимирівна

Начальник бюджетно-фінансового управління
Понеділок
13.00-17.00
11 ЧОПИК Галина Степанівна Начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю

 

П’ятниця
08.00-12.00
12 БОРЕЦЬ

Юлія Тарасівна

Заступник начальника загального відділу та обробки звернень громадян

 

П’ятниця
13.00-16.00
13 Відповідно до графіка чергування  
Субота
09.00-12.00

 Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни,   Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

 ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 16.06.2017 року профінансовано 65,1 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 40 388,3 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 18 червня. Поштові відділення забезпечені коштами по 19 червня повністю, 20 червня  частково

До уваги фізичних осіб-підприємців!
Подбайте   про  майбутню  пенсію вже сьогодні

З 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок  за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску, що становить 352 грн. щомісяця ( 3200 х 22% х 0,5).

Звертаємо  увагу на те, що в разі сплати єдиного внеску в сумі 352 грн. за місяць, страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме півмісяця, що в подальшому  вплине на визначення права на пенсію за віком та її розмір.

Для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності  до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не  меншій, як мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

Пенсійна реформа, яку планується запровадити  з 01.10.2017 року, передбачає  залежність віку виходу на пенсію від  наявного страхового стажу.  Особам, в яких на момент призначення пенсії не буде необхідної кількості страхового стажу, прийдеться допрацьовувати або придбати необхідну кількість років ( але не більше п’яти).

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

13 червня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Жанна Нескорожена провела зустріч у трудовому колективі ТВБВ 10026-0594 АТ «Ощадбанк».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, зміни в пенсійному законодавстві, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати та трудових відносин, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

14 червня 2017 року начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Віта Кононенко провела виїзний прийом громадян в Супоївській сільській раді.

По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти) звернулось 2 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Затверджено стандарти надання адміністративних послуг Пенсійним фондом України

Відповідно до Положення  про  Пенсійний  фонд України, затвердженого  Указом  Президента  України від 06.04.2011р. N 384,   правлінням   Пенсійного   фонду України 29 листопада 2011року було прийнято постанову № 36-4 “Про затвердження стандартів надання  адміністративних  послуг, зареєстровану  в  Міністерстві юстиції України 20.12.2011р. за №1473/20211.

 Постановою затверджено:

– Стандарт надання  адміністративної  послуги   зі   здійснення видачі   свідоцтва   про  загальнообов’язкове  державне  соціальне страхування;

– Стандарт надання   адміністративної   послуги  зі  здійснення  видачі пенсійного посвідчення.

Таким чином, управлінням Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (далі – управління) надаються наступні адміністративні послуги:

 1. видача пенсійних посвідчень;
 2. видача свідоцтв на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .

Одержувачами адміністративної послуги (пенсійного посвідчення) є особи, які перебувають на обліку в управлінні як одержувачі пенсії (далі – пенсіонер).

Адміністративна послуга надається на підставі таких відомостей:

1) реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

2) прізвища, ім’я та по батькові;

3) дати народження;

4) статі;

5) номера особового рахунку;

6) виду пенсії: за віком, по інвалідності, у разі втрати годувальника, за вислугу років;

7) групи, причини інвалідності;

8) терміну дії посвідчення.

Відомості надаються управлінню відповідно до Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в Пенсійному фонді України та його органах, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.03.2004 N 4-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.04.2004 за N 427/9026 (далі – Порядок).

Управління після надходження зазначених відомостей від пенсіонера забезпечує виготовлення пенсійних посвідчень.

Термін виготовлення пенсійних посвідчень – один місяць.

Пенсійне посвідчення видається управлінням особисто пенсіонеру або іншій особі, яка представляє інтереси пенсіонера, на підставі нотаріально засвідченого доручення, а у разі, якщо пенсіонером є неповнолітня або недієздатна особа, – опікуну, піклувальнику, батькам при пред’явленні паспорта та відповідних підтверджувальних документів під підпис у журналі обліку пенсійних посвідчень.

У випадках неточного запису, виявлення помилки, у випадку смерті пенсіонера, якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості, та в інших випадках, передбачених законом, пенсійне посвідчення підлягає знищенню

У разі якщо пенсіонер виявив бажання отримувати інший вид пенсії, видається нове посвідчення, а у разі, якщо пенсійне посвідчення стало непридатним для користування або втрачено, за заявою особи, якій призначено пенсію, видається його дублікат.

У таких випадках робиться відповідна відмітка у пенсійній справі.

Старе пенсійне посвідчення або пенсійне посвідчення, яке стало непридатним для користування, підлягає знищенню.

Адміністративні послуги щодо видачі пенсійних посвідчень та страхових свідоцтв здійснюються безоплатно.

Вимоги до посадових осіб, які безпосередньо забезпечують надання адміністративних послуг, встановлені законодавством України про державну службу.

Надання адміністративних послуг здійснюється за адресами:

 1. Для жителів смт. Згурівки та Згурівського району: Київська обл., смт. Згурівка, вул. Українська, 19.
 2. Для жителів м. Яготина та Яготинського району: Київська область, м. Яготин, вул. Шевченка, 235.
 3. Для жителів м. Переяслава-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району: Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 28.

Одержувачі адміністративних послуг можуть отримати консультаційну допомогу з питань, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, за контактними телефонами:

 

 1. Для жителів смт. Згурівки та Згурівського району:                    04570-5-04-38, 04567-5-38-20
 2. Для жителів м. Яготина та Яготинського району: 04575-5-65-56,  04567-5-38-20
 3. Для жителів м. Переяслава-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району: 04567-5-38-20

Одержувачі адміністративної послуги можуть отримати консультаційну допомогу з питань, пов’язаних з наданням адміністративних послуг на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua.

Видача пенсійних посвідчень здійснюється відповідно до графіка роботи управління.

Послуги надаються у міру надходження відповідних документів у терміни, визначені законодавством.

Скарга на дії працівників органів Фонду щодо недотримання Стандарту розглядається управлінням, Пенсійним фондом України в установленому законодавством порядку.

У ЛЮБОМИРІВЦІ НА ЗГУРІВЩИНІ ВІДКРИВСЯ  ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління  Пенсійного фонду України Київської області продовжує відкривати  пункти обслуговування громадян, наближаючи надання послуг безпосередньо до отримувачів.

9 червня 2017 року в приміщенні Любомирівської сільської ради Згурівського району розпочав роботу   пункт обслуговування громадян, який відкрив начальник  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський та сільський голова Валентина Гуменюк за участю депутатів сільської ради та представників управління.

Пункт обслуговування працюватиме щовівторка.  Відвідувачам надаватимуть послуги:

 1. 1. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення.
 2. 2. Прийом замовлень на видачу довідок:

– про розмір пенсії;

– про перебування на обліку;

– про заробітну плату за формою ОК-5 (ОК-2, ОК-7).

 1. 3. Видача виготовлених довідок.
 2. 4. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
 3. 5. Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.
 4. Прийом заяв та документів щодо:

– переведення пенсії за новим місцем проживання;

– виплата пенсії за довіреністю;

– зміни способу виплати пенсії;

– поновлення виплати пенсії;

– перерахунку призначення пенсій;

– встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;

– виплати недоотриманої пенсії.

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

13 червня 2017 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулись зустрічі з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

Тема заняття: «Види пенсійних виплат і соціальних послуг».

Начальники Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського відділів обслуговування громадян Світлана Перескокова, Віта Кононенко та Валентина Шишко розповіли присутнім, що умови набуття права та порядок визначення розміру пенсійних виплат, пенсійний вік при досягненні якого особа має право на пенсію за віком, визначається Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що за рахунок коштів Пенсійного фонду України в солідарній системі призначаються такі пенсійні виплати:

 • пенсія за віком;
 • пенсія по інвалідності внаслідок загального захворювання (у тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства);
 • пенсія у зв’язку з втратою годувальника.

Особі, яка має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника), призначається один із цих видів пенсії за її вибором.

Особі, яка має право на довічну пенсію, призначається один з видів довічної пенсії за її вибором.

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби Кінцевий термін прийняття докуметів Основні вимоги до кандидатів Контактний телефон
1 2 3 4 5 6
Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань приз-начення, перерахунку та виплати пенсій

 

 Категорія – В

   12.06.2017 11.07.2017 Вища юридична

 

 

0959458096
           

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Переяслав-Хмельницького
об’єднаного управління
Пенсійного фонду України
Київської обалсті
від 12.06.2017 №78 

УМОВИ проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста Яготинського відділу з питань пизначення, перерахунку та виплати пенсій  

Переяслва-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 
Посадові обов’язки  Забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення  ведення, оформлення пенсійних справ, прийом документів на призначення та перерахунок пенсій.
Умови оплати праці  Визначаються, виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Строкова. (на період відпутки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років)
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1.       Копія паспорта громадянина України.

2.        Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається рєзюме у довільній формі.

3.       Письмова заява, в якій повідомляють, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ „Про очищення влади”, та надають згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно них відповідно до зазначеного Закону або копію довідки про результати такої перевірки.

4.        Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.        Заповнену особову картку встановленого зразка.

6.        Декларацію осіб  уповноважених на виконання функцій держави за минулий рік.

7.        Посвідчення атестації щодо вільного володіння державою мовою.

Строк подання документів: 30 календарних днів з дня об’яви оголошення (до 11.07.2017)

Дата, час і місце проведення конкурсу  14.07.2017, Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, м. Яготин вул.Шевченка буд.235
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Орел Тетяна Олексіївна

0959458096

Е-mail: 10245@ko.pfu.gov.ua 

                  10485@ ko.pfu..gov.ua

Загальні вимоги  
Освіта Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи Досвід роботи не обов’язковий
Володіння державною мовою Вільно
Спеціальні вимоги  
Освіта Юридична
Знання законодавства Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”;

ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про очищення влади», ЗУ «Про запобігання корупції»

Професійні чи технічні знання Вільне володіння   ПК
 Спеціальний  досвід роботи
Знання  сучасних інформаційних технологій Уміння збирати  та опрацьовувати інформацію за допомогою сучасних засобів інформаційного обміну
Особисті якості Мобільність, комунікабельність, відповідальність,  порядність

 

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 09.06.2017 року профінансовано 34,4 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 23 164,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 11 червня. Поштові відділення забезпечені коштами по 11 червня повністю, 12 червня  частково.

У ДВІРКІВЩИНІ ВІДКРИВСЯ  ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672 – р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року» з метою покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду України шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача, 9 червня 2017 року в приміщенні Двірківщинської сільської ради розпочав роботу  пункт обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Відкрили пункт обслуговування громадян начальник  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський та  секретар Двірківщинської сільської ради Наталія Мудракова .

Пункт обслуговування працюватиме щочетверга. Відвідувачам нададуть консультацію, довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК – 5 (ОК – 2, ОК – 7), приймуть документи для призначення та перерахунку пенсії, видадуть пенсійні посвідчення, а за потреби, з’ясують питання із соціальними партнерами.

Після  відкриття пункту начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Галина Величко провела прийом громадян.

Робоче місце працівника, який обслуговує громадян, створене за принципом відкритості та прозорості, обладнане оргтехнікою. Необхідна інформація та матеріали розміщені на інформаційному стенді.

Мовчан Євгеній  продемонстрував свій талант гри в шахи відстоюючи Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду

Майже 30 учасників від учнів молодших класів до «поважних» одинадцятикласників із різних куточків Київщини зібрав V Турнір із шахів і шашок серед дітей працівників управлінь Пенсійного фонду у Київській області, що відбувся 1 червня в м. Бровари. Турнір було приурочено до Міжнародного дня захисту дітей.

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області в шашковому турнірі представляв учень 6 класу ЗОШ №2 Мовчан Євгеній, який продемонстрував свій талант та волю до перемоги.

Почесну грамоту та грошову винагороду учаснику турніру вручив начальник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Василь Шмигановський, який  побажав  Євгенію успіхів у навчанні та майбутніх спортивних звитяг.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

30 травня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Світлана Кондратенко провела зустріч у трудовому колективі дитячого навчального закладу «Веселка».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

31 травня 2017 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Валентина Сябро провела виїзний прийом громадян в Любомирівській сільській раді.

По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, перерахунки пенсій з більшого заробітку) звернулось 4 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 26.05.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському,  Згурівському районах.  У грошовому еквіваленті це становить 61 379,9 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.

Застосування типу нарахування «13» при перехідних лікарняних

Відповідно до листа Державної фіскальної служби України від 02.02.17 №1925/6/09-99-13-02-01-15 щодо застосування норм частини 5 статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-УІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 2464) відносини, що виникають під час провадження діяльності, пов’язаної зі збором та веденням обліку єдиного внеску, регулюються виключно Законом № 2464.

Статтею 4 Закону № 2464 визначено вичерпний перелік платників єдиного внеску.

Порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску визначено статтями 7 — 9 розділу III Закону № 2464.

Для працівника (за основним місцем роботи), який відпрацював частину місяця, а іншу частину перебував на лікарняному, якщо загальна сума нарахованого доходу (сума заробітної плати за відпрацьований час та лікарняного) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску (стаття 8 Закону № 2464), тобто виникає необхідність донарахування до мінімальної заробітної плати.

Для працівника (за основним місцем роботи), у якого початок та закінчення лікарняного припадають на різні місяці, єдиний внесок, у місяці початку лікарняного, нараховується за фактично відпрацьований час, оскільки загальна сума доходу ще не є відомою (сума лікарняних буде визначена після надання листка непрацездатності).

Якщо після надання листка непрацездатності після розподілу лікарняного (суми допомоги з тимчасової непрацездатності відносяться до того місяця, за який вони нараховані) загальний дохід за місяць становить менше мінімального розміру, питання необхідності донарахування сум єдиного внеску має розглядатись одночасно з нарахуванням сум допомоги з тимчасової втрати працездатності.

Зазначені донарахування необхідно відобразити у Звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів згідно з додатком 4 (дані — Звіт).

Загальні правила формування та подання звіту з єдиного внеску встановлено розділом II Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04,2015 р. № 435 (далі — Порядок).

Обчислення єдиного внеску здійснюється на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до цього Закону нараховується єдиний внесок (частина друга статті 9 Закону № 2464).

Отже, нарахування лікарняних відображаються у Звіті за місяць, у якому проведено таке нарахування.

Таблиця 6 Звіту призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.

У таблиці 6 Звіту передбачено реквізит 10 «Тип нарахувань», у якому зазначається код типу нарахувань «13» (сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати (доходу) та фактично нарахованою заробітною платою (доходом) за звітний місяць).

Код типу нарахування «13» застосовується для сум різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою (доходом), які здійснені в поточному звітному місяці, у тому числі — за попередні, якщо сума заробітної плати менша ніж розмір мінімальної заробітної плати, установленої законом за місяць, за який нараховується заробітна плата.

Суму різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою (доходом) у випадку перехідних лікарняних зазначаємо в реквізиті «19», окремим рядком, код категорії застрахованої особи — «29», код типу нарахувань — «13».

У випадку перехідних лікарняних тип нарахувань «2» не застосовується, оскільки нарахування за фактично відпрацьований час, коли загальна сума доходу ще не є відомою (сума лікарняних буде визначена після надання листка непрацездатності), не можна розцінювати як несвоєчасне нарахування додаткової бази єдиного внеску.

Надання Пенсійним фондом консультацій та роз’яснень щодо єдиного соціального внеску

Відповідно до спільного листа Міністерства доходів і зборів України від 27.12.2013 №21052/5/99-99/17-03-01-16,  Пенсійного фонду України від 27.12.2013 №36398/05-10 та відповідно до ст.12, п.3 ч.1 ст. 131 ст.20 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (із змінами) Міністерство доходів і зборів України та Пенсійний фонд України повідомляють що консультації з питань ведення Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, включаючи питання заповнення таблиць 5-9 додатку 4, всіх таблиць додатку 5, додатку 6 та додатку 7 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України 09.09.2013 №454 «Про затвердження порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2013 за №1628/24160, надають органи Пенсійного фонду України.

Консультації щодо заповнення інших таблиць звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надаються органами доходів і зборів.

У ЦИБЛЯХ ВІДКРИВСЯ  ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672 – р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року» з метою покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду України шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача, 25 травня 2017 року в приміщенні Циблівської сільської ради розпочав роботу  пункт обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Відкрили пункт обслуговування громадян начальник та перший заступник начальника  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський та Тетяна Бугай за участю заступника голови Переяслав – Хмельницької районної державної адміністрації Любові Онопрієнко та секретаря Циблівської сільської ради Антоніни Єфіменко.

Пункт обслуговування працюватиме щочетверга. Відвідувачам нададуть консультацію, довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК – 5 (ОК – 2, ОК – 7), приймуть документи для призначення та перерахунку пенсії, видадуть пенсійні посвідчення, а за потреби, з’ясують питання із соціальними партнерами.

Після  відкриття пункту головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Олена Гріненко провела прийом громадян. По питаннях пенсійного забезпечення  звернулося 8 жителів села, на які надано вичерпні відповіді та  консультації.

Робоче місце працівника, який обслуговує громадян, створене за принципом відкритості та прозорості, обладнане оргтехнікою. Необхідна інформація та матеріали розміщені на інформаційному стенді.

Можливості веб-порталу електронних послуг

Заява на призначення пенсії

Для зручності засобами Веб-порталу надається можливість громадянам подати заяву на призначення пенсії. Сервіс надається для користувачів, які увійшли на ВЕБ-портал за ЕЦП.

Користувачу, що зареєструвався на Порталі ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису, надається можливість заповнити заяву на призначення пенсії, підписати її ЕЦП та надіслати її до органу ПФУ.

За результатами опрацювання даного звернення спеціалістами ПФУ користувач на ВЕБ-порталі отримує інформацію щодо стану обробки звернення та рішення щодо призначення пенсії за зверненням.

Для використання послуги необхідно зайти на Веб-портал ПФУ за посиланням«Вхід»

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

23 травня 2017 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко та головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Олена Гріненко провели зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницької тепломережі.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

Спеціалісти управління відповіли на численні запитання працівників тепломережі.

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

17 травня 2017 року заступник начальника Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Вікторія Кобенко провела виїзний прийом громадян в Панфильській сільській раді.
По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, відрахування з пенсії згідно виконавчого листа, виплата пенсії та донарахування стажу працюючим пенсіонерам,) звернулось 6 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Присутнім на прийомі також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ!

25 травня 2017 року в с. Циблі Переяслав – Хмельницького району Київської області розпочне роботу агентський пункт з прийому громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Прийом громадян буде проводитись щочетверга з 9.00 до 13.00.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 19.05.2017 року профінансовано 78,4 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 48 350,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 21 травня. Поштові відділення забезпечені коштами по 21 травня повністю, 22 травня  частково.

В ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ ПРОВЕДЕНО «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ»

День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції та об’єднати  українців.

Основною метою заходу, який 18.05.2017 року провели працівники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишита сорочка, виступаючи оберегом, символом краси і молодості, вкотре «проголошує», що в серцях кожного з нас міцно вкоренилася любов до Батьківщини, українських традицій та української історії.
Різноманітні орнаменти вишиванок радували не тільки самих працівників, а й відвідувачів управління в Переяславі – Хмельницькому, Яготині та Згурівці

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

17 травня 2017 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Оформлення і розгляд документів для призначення пенсії».
Начальники Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського відділів обслуговування громадян Світлана Перескокова, Віта Кононенко та Валентина Шишко розповіли присутнім, що днем звернення за призначенням пенсії вважається день, коли управління Пенсійного фонду за місцем проживання (реєстрації) прийняло відповідну заяву.
Відповідно до норм чинного законодавства пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за пенсією відбулося за місяць до досягнення пенсійного віку або протягом трьох місяців з дня досягнення цього віку. Якщо особа звернулася пізніше трьох місяців від досягнення пенсійного віку, пенсія призначається з дня подання заяви.
За наявності всіх належних для призначення пенсії документів управління Пенсійного фонду України у районах, містах, а також об’єднане управління Пенсійного фонду України не пізніше 10 днів розглядає подані документи й виносить рішення щодо призначення або відмову у призначенні пенсії.
У разі, якщо до заяви про призначення пенсії додані не всі необхідні документи, орган, що призначає пенсію, повідомляє заявника про те, які документи необхідно подати додатково. Час для їх надання – до 3-х місяців.

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

16 травня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Наталія Герман провела зустріч у трудовому колективі Яготинського відділення Броварської ОДПІ.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

На Переяславщині в госпіталі  проведено «День Пенсійного фонду»

12 травня 2017 року працівники Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Бугай Тетяна Олексіївна – перший заступник начальника управління,  Максимець Любов Василівна – заступник начальника управління,  Гресь Оксана Андріївна  – начальник  Переяслав-Хмельницького  відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  провели «День Пенсійного фонду» в Українському  державному медико-соціальному центрі ветеранів війни (УДМСЦВВ) в с.Циблі.

Проведена  зустріч з трудовим  колективом   УДМСЦВВ,  надані роз’яснення  основних положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»,  якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, в т.ч.  щодо порядку виплати пенсій працюючим  пенсіонерам. Особливу увагу  приділено збільшенню з 1 травня 2017 року прожиткового мінімуму для  осіб, які втратили працездатність.

Фахівці  ОУПФУ довели до відома присутніх  інформацію про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування, про легалізацію зайнятості  та заробітної плати.

В ході зустрічі  надані детальні роз’яснення  щодо використання  інформації   з  ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України. Так як працівники  госпіталю  100% (849 осіб) залучені до реєстрації на ВЕБ- порталі, під час зустрічі заяви на реєстрацію  написали 6 осіб, що прийняті на роботу протягом останніх місяців поточного року.

Фахівці  управління ПФУ відповіли на питання присутніх, надали індивідуальні консультації щодо пенсійного забезпечення.

Працівники управління відвідали  ветеранів, що  перебувають на лікуванні в терапевтичному відділенні  УДМСЦВВ, розповіли їм про зміни в пенсійному забезпеченні, пов’язані з перерахунком пенсій з 1 травня 2017 року у зв’язку  із зміною  прожиткового мінімуму осіб, що втратили працездатність,  про   підвищення (осучаснення) пенсій з жовтня  місяця, як обіцяє Кабінет Міністрів України. Фахівці управління  відповіли на запитання ветеранів щодо їх  пенсійного  забезпечення.

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12 травня 2017 року головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Олена Гріненко провела виїзний прийом громадян в селі Гайшин.

На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсії з 01.05.2017, зміна адреси проживання ) звернулось 9 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Цього ж дня Олена Гріненко провела зустріч у трудовому колективі Гайшинської сільської ради та опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

З 1 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ЗРОСЛА ПЕНСІЯ

З 1 травня 2017 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, зросте з 1 247 грн. до 1 312 грн.

У зв’язку з цим з 1 травня органи Пенсійного фонду проводять перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму, а саме:

 1. мінімальних розмірів пенсії за віком (за наявності повного стажу) та пенсії у зв’язку з втратою годувальника, призначених відповідно доЗакону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», надбавки до пенсій за понаднормовий стаж, що обчислені виходячи з розміру прожиткового мінімуму, – непрацюючим пенсіонерам;
 2. мінімальних пенсій за віком шахтарям, на яких поширюється чинність Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», – непрацюючим пенсіонерам;
 3. мінімальних пенсійних виплат інвалідам війни, учасникам бойових дій та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
 4. мінімальних розмірів пенсій, обчислених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;
 5. надбавок, підвищень та інших виплат, розмір яких обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму (підвищення до пенсії ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, надбавки до пенсії донорам, пенсії за особливі заслуги та ін.).

Також нагадаємо, що протягом 2017 року виплату пенсії працюючим пенсіонерам здійснюють в особливому порядку, зокрема: пенсії, розмір яких перевищує 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачуються в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність:

з 01.01.2017 – 1 247,00 грн. х 150 % = 1 870,50 грн.;

з 01.05.2017 – 1 312,00 грн. х 150 % = 1 968,00 грн.

Перерахунок вищезазначених виплат проводиться в автоматизованому режимі та не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду.

Пенсіонери, які мають право на підвищення, пенсію в новому розмірі отримають у травні.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 05.05.2017 року профінансовано 28,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 17 368,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 травня. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 травня повністю, 11 травня  частково.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

4 травня 2017 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Валентина Сябро провела виїзний прийом громадян в Лизогубово – Слобідській сільській раді.
По питаннях пенсійного законодавства (перерахунок пенсії з 01.05.2017 року, зарахування стажу, перехід на інший вид пенсії) звернулось 7 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Присутнім на прийомі також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

04 травня 2017 року начальник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Шмигановський В.С.  провів виїзний прийом громадян в селі Ковалин.
На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсії, перелік документів, необхідних для оформлення пенсії, призначення пенсії по інвалідності ) звернулось 10 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Цього ж дня головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Олена Гріненко провела зустріч у трудовому колективі Ковалинської сільської ради та опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

Зворотній зв’язок

Г Р А Ф І К прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

№№ Прізвище, імя, по-батькові Посада День прийому Години прийому
1. ШМИГАНОВСЬКИЙ

Василь

Степанович

Начальник управління Середа 8.00-17.00
2. БУГАЙ

Тетяна Олексіївна

Перший заступник начальника управління Вівторок 8.00-17.00
3. МАКСИМЕЦЬ

Любов Василівна

Заступник начальника управління Понеділок 8.00-17.00
4. ПЕРЕСКОКОВА

Світлана Григорівна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

5. КОНОНЕНКО

Віта Іванівна

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

6 ШИШКО

Валентина Борисівна

Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

7 ГРЕСЬ

Оксана Андріївна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

8 ВЕЛИЧКО

Галина Віталіївна

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

9 ВАЖКА

Світлана Миколаївна

Начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

10. ДЗЮБА

Валентина Миколаївна

Начальник фінансово – економічного відділу  – головний бухгалтер Понеділок 13.00-17.00
11 САМІЙЛЕНКО Оксана Вікторівна Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Вівторок 10.00-17.00
12 ОРЕЛ

Тетяна Олексіївна

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Четвер 8.00-12.00
13 ГЕЛЕВЕРА

 Вікторія Валеріївна

Начальник юридичного відділу Вівторок 8.00-12.00
14 ТІРБАХ

Юлія Юріївна

Начальник адміністративно – господарського відділу Четвер 8.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

3 травня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тетяна Скринник провела зустріч у трудовому колективі ВПЗ Згурівка – 1 Яготинського ЦПЗ № 8.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

 

 

Щодо надання інформації про результати конкурсу

ОГОЛОШЕННЯ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян с. Ковалин спеціалістами управління, який відбудеться 04.04.2017 року  о 10.00 год. в приміщенні Ковалинської сільської ради.

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

20 квітня 2017 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницького виробничого управління комунального господарства.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 21.04.2017 року профінансовано 90,6 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 54 354,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 23 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 25 квітня повністю.

Пам’ятка для користувача Веб-порталу

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

18 квітня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управліннія Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Полікарпова  провела зустріч з трудовим колективом ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».         Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.

Г Р А Ф І К прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

12 квітня 2017 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

Тема заняття: «Види пенсії, що призначаються на умовах Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Наталія Заболотня розповіла присутнім, що особи офіцерського складу, прапорщики і мічмани, військовослужбовці надстрокової служби та військової служби за контрактом, особи, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» при наявності встановленої Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.

Військовослужбовці, особи, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», які стали інвалідами за умов, передбачених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», набувають право на пенсію по інвалідності.

Члени сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», які загинули чи померли або пропали безвісти, мають право на пенсію в разі втрати годувальника.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 14.04.2017 року профінансовано 60,7 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 36 431,6 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 17 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 18 квітня повністю.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служи категорії «Б» –  начальника Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян  Переяслав-Хмельницького  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської обалсті від 12.04.2017 № 51

Посадові обов’язки  Забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення  ведення електронних реєстрів, підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем
Умови оплати праці  Визначаються, виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстрокове
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1.       Копія паспорта громадянина України.

2.       Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається рєзюме у довільній формі.

3.       Письмова заява, в якій повідомляють, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ „Про очищення влади”, та надають згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно них відповідно до зазначеного Закону або копію довідки про результати такої перевірки.

4.       Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.       Заповнену особову картку встановленого зразка.

6.       Декларацію осіб  уповноважених на виконання функцій держави за минулий рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня об’яви оголошення (до 26.04.2017 )

Дата, час і місце проведення конкурсу 27.04.2017, Переяслвав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, м. Переяслав-Хмельницький  вул.  Богдана Хмельницького,28
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Орел Тетяна Олексіївна

0959458096,

Е-mail:  10385@ ko.pfu..gov.ua

Загальні вимоги  
Освіта Вища освіта магістр
Досвід роботи Досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Володіння державною мовою Вільно
Спеціальні вимоги  
Освіта Економічна , юридична.
Знання законодавства Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”;

ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”, ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про очищення влади», ЗУ «Про запобігання корупції»

Професійні чи технічні знання Вільне володіння   ПК
 Спеціальний  досвід роботи
Знання  сучасних інформаційних технологій Уміння збирати  та опрацьовувати інформацію за допомогою сучасних засобів інформаційного обміну
Особисті якості Мобільність, комунікабельність, відповідальність,  порядність

 

ГРАФІК проведення  виїзних прийомів  керівництвом Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області у населених пунктах Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського районів на ІІ квартал 2017 року

ГРАФІК проведення виступів у трудових колективах відповідальними працівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області на ІІ квартал 2017 року

 

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

11 квітня 2017 року заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко провели виїзний прийом та зустріч у трудовому колективі Соснівської сільської ради.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (призначення пенсії, виплата пенсій працюючим пенсіонерам, збільшення розміру пенсій, перерахунок пенсії, виплата пенсії по інвалідності) звернулось 9 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
   По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.
Звіт Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про проведення зустрічі у трудовому колективі

 

ЗМІНА АДРЕСИ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про зміну адреси: м. Київ, вул. Терьохіна, 8А. (попередня адреса: м. Київ,  вул. Костянтинівська, 9).

Прийом проводиться кожного четверга з 8.00 до 17.00 год.

Контактні телефони:

начальник управління                        453-75-17

заступник начальника управління     453-75-15

факс                                                      453-75-50


Інформація про оглошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Яготинського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області
Додаток pdf

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

4 квітня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тамара Смолічева провела зустріч у трудовому колективі Згурівської селищної ради.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
5 квітня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяна Здор провела виїзний прийом в Згурівській селищній раді. На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсій, отримання допомоги на поховання, призначення пенсії по віку, по інвалідності, за вислугу років) звернулося 7 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 07.04.2017 року профінансовано 27,9 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 16 710,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 квітня повністю.

Відповідно  до   Постанови  Кабінету Міністрів  України від 21 грудня 2016 року   № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація  шляхом приєднання Яготинського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду до Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області.
3 квітня 2017 року начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов Василь Гайнулович представив колективу Переяслав – Хмельницького  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області нового керівника –  Шмигановського Василя Степановича,  який призначений наказом  Пенсійного фонду України  від 29 березня 2017 року № 251-0. Керівник  обласного управління ПФУ висловив впевненість, що всі завдання, які ставляться  перед колективом, будуть  виконані вчасно та в повному обсязі.
На представленні були присутні голова Переяслав – Хмельницької районної державної адміністрації Пряхін Андрій Володимирович, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Качкалда Петро Григорович та колектив об’єднаного управління. Запрошені гості позитивно висловились про колектив та роботу управління. Очільники району  привітали начальника управління, побажали успіхів та нових здобутків у нелегкій, але дуже потрібній людям справі.


БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА 

ШМИГАНОВСЬКИЙ Василь Степанович

Працює Начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з 31.03.2017
Громадянство України з 24.08.1991
Число, місяць і рік народження 05.09.1960
Місце народження Україна, Київська область,  Поліський район, с.Дубова 
Освіта повна вища, Українська  академія внутрішніх справ України, 1992, юрист
Науковий ступінь, вчене звання не має
Володіння мовами українською, російською  – вільно
Нагороди, почесні звання Грамота ГУ ПФУ у Київській області (2012), Подяка Головного управління Служби безпеки України у м.Києві та Київській області (2016)
Прийняття Присяги державного службовця 13.12.2010
Ранг державного службовця 4 (01.04.2016)
Категорія посади державної служби Б
Загальний стаж роботи 36 років 11 міс.
Стаж державної служби 36 років 11 міс.
Стягнення Не має
   
Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь:
з 10.1978  по  10.1980 служба в Збройних Силах;
з 01.1981  по  04.2010 служба в органах МВС;
з 12.2010  по  01.2011 помічник консультанта народного депутата України;
з 11.2011  по  03.2015 начальник управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області;
з 03.2016  до 03.2017 начальник Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
З 03.2017 по цей час начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Додаткова інформація відсутня.
Начальник відділу персоналу
та організаційно-інформаційної роботи                       Т.О.Орел
24.01.2017


Інформація  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області
Відповідно  до   Постанови  Кабінету Міністрів  України від 21 грудня 2016 року   № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація  шляхом приєднання до Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду  Яготинського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду.
    Наказом  Пенсійного фонду України  від 29 березня 2017 року
№ 251-0  начальником Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області призначено Шмигановського Василя Степановича.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

30 березня 2017 року перший заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі ПП «Земля Переяславщини».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.
Цього ж дня головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Ніна Бурчик провела виїзний прийом в с. Виповзки та опитування жителів села  щодо своєчасності та повноти отримання пенсій.  На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсій, перерахунок пенсії непрацюючому, призначення пенсії по віку, перерахунок стажу) звернулося 11 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.


ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ
Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 31.03.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця. У грошовому еквіваленті це становить 31 432,36 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.


ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 березня 2017 року перший заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі ТОВ «Агрошляхбуд».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа  має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

 


ПРОВЕДЕННЯ ФЛЕШМОБУ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 березня 2017 року представники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області взяли участь у профорієнтаційному заході, організованому Переяслав – Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району.
За участю старшокласників було проведено флешмоб – акцію на тему: «Молодь – за легальний заробіток» з метою  звернення уваги громадськості до проблем легалізації заробітної плати та неофіційного працевлаштування.      Учням було надано інформаційні буклети, роз’яснено переваги офіційного працевлаштування та поінформовано про можливості реєстрації в майбутньому на веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду з метою одержання інформації про нараховану зарплату та самостійного контролю за сплатою роботодавцем єдиного соціального внеску.
Сподіваємося, цей захід приверне увагу громадян до таких актуальних на сьогодні питань, як зарплата у «конверті», яка позбавляє працівника отримати зароблену пенсію в майбутньому.

Графік прийому громадян керівниками Міністерства соціальної політики України

   Посада, прізвище, ім’я, по батькові Адреса проведення прийому  День прийому      Часи прийому
Міністр

РЕВА

Андрій Олексійович

 

 

 

пров. Музейний, 12

четвертий

понеділок

парного  місяця

 

з 15.00

до 17.00

Перший заступник Міністра

КРЕНТОВСЬКА

Ольга Петрівна

 

вул. Еспланадна, 8/10  

третій четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Державний секретар

ІВАНКЕВИЧ

Віктор Вікторович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ФЕДОРОВИЧ

Наталія Володимирівна

 

вул. Еспланадна, 8/10  

четвертий четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 

Заступник Міністра

ШАМБІР

Микола Іванович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

другий четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ПРИВАЛОВ

Олександр Віталійович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший вівторок

кожного місяця

 

з 11.00

до 13.00

 Заступник Міністра

з питань європейської інтеграції

УСТИМЕНКО

Сергій Олександрович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший понеділок

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

Примітка. Попередній запис на особистий прийом до керівників Міністерства проводиться не пізніше ніж за 3 робочих дні до дати проведення особистого прийому:
з понеділка по четвер – з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;
у п’ятницю – з 09.30 до 13.00 та 14.00 до 15.30.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів

п/п

Дні тижня Прізвище, ім’я,
по батькові
Посада Години прийому
1. Понеділок Зарудний

Олексій Борисович

Голова правління 11.00-13.00
Усачова

Тетяна Миколаївна

Директор департаменту персоналу та адміністративного забезпечення 10.00-17.00
2.

 

Вівторок  

Машкін

Владислав Геннадійович

Заступник

Голови правління

10.00-13.00
 

Рябцева

Тетяна Борисівна

Директор юридичного департаменту 10.00-17.00
3. Середа  

Ковпашко

Ірина Василівна

Директор департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
Шуляк

Алла Павлівна

Директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю
4. Четвер Охріменко

Олена Валентинівна

Заступник директора департаменту – начальник управління контролю та розгляду звернень громадян департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
5. П’ятниця Король

Тетяна Іллівна

Директор фінансово-економічного департаменту 10.00-17.00
Малецький

Олександр Миколайович

Директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів
6. Субота Відповідно до графіку чергування   10.00-13.00

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ
Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 24.03.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця. У грошовому еквіваленті це становить 31 274,96 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі. 

ЛЕГАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА — ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО

Розмір пенсії залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачений єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (до 1 січня 2011 року — страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування) у розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок. Використання роботодавцями праці найманих працівників без офіційного працевлаштування та виплата заробітної плати “в конверті” – важлива проблема, яка послаблює соціальний захист працівників та позбавляє їх страхового стажу, а отже і гідної пенсії в майбутньому. Значна частина роботодавців усвідомлюють її важливість і працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які намагаються отримати якомога більший прибуток, ухиляючись від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин. Тому звертаємось до найманих працівників про те, що отримуючи заробітну плату в конверті, ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім. Наполягайте на легалізації вашої заробітної плати — скористайтесь правом на гідну пенсію. Кожен має усвідомити, що заробітна плата — це не лише гарантія нинішнього безбідного існування, але й інвестиція в майбутнє, скажімо у власну пенсію. Відповідно до статті 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, застраховані особи мають право отримувати від страхувальника підтвердження про сплату страхових внесків і вимагати такої сплати, в тому числі у судовому порядку, а також вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. З 2012 року в Україні функціонує Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України — http://portal.pfu.gov.ua. Кожен працівник має змогу, зареєструвавшись на Веб-порталі, бачити і контролювати, як роботодавець сплачує за нього єдиний внесок. Для цього необхідно особисто відвідати управління Пенсійного фонду, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код, або за наявності електронного цифрового підпису самостійно зареєструватися на Веб-порталі. Вирішити проблему із легалізацією заробітної плати найманих працівників можна лише спільними зусиллями!
Додатково повідомляємо, що з 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати становить 3 200 гривень!

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

15 березня 2017 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Як розраховується розмір пенсії».
Начальник відділу обслуговування громадян Оксана Гресь розповіла присутнім, що на розмір пенсії в Україні впливають три показники:

 • тривалість страхового стажу пенсіонера;
 • індивідуальний коефіцієнт заробітної плани (відношення його заробітної плати в кожному місяці страхового стажу, що враховується для обчислення пенсії, до середньої заробітної плати по Україні в кожному з цих місяців);
 • середня зарплата в країні за останні три роки перед призначенням пенсії.

Розмір пенсії за віком визначається за формулою:
П = Зп * Кс, де:

П – розмір пенсії (у гривнях);
Зп – заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», з якої обчислюється пенсія (у гривнях);
Кс – коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». У разі виплати застрахованій особі довічної пенсії, передбаченої Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», мінімальний розмір пенсії за віком у солідарній системі зменшується на розмір зазначеної пенсії.
За кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», але не більш як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком.
Спочатку розраховується коефіцієнт страхового стажу за формулою:
Кс = (См * Рс) / (100 % * 12),де:
Кс – коефіцієнт страхового стажу;
См – сума місяців страхового стажу;
Рс – розмір оцінки одного страхового стажу за період участі в солідарній системі – 1,35 %.
Потім обчислюється розмір заробітної плати, який враховується для розрахунку пенсії.
Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу, починаючи з 01 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж, починаючи з 01 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.
Також за бажанням пенсіонера з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключаються періоди до 60 календарних місяців страхового стажу з урахуванням будь-яких періодів отримання допомоги по безробіттю незалежно від перерв та будь-якого страхового стажу підряд за умови, що такі періоди в сумі становлять не більше 10 % тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. Додатково на бажання особи може бути виключено період строкової служби, навчання, догляду за інвалідом I групи або дитиною-інвалідом у віці до 16 років, за пенсіонером, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Для розрахунків беруть лише ту заробітну плату, з якої було сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України.
Заробітна плата для нарахування пенсії визначається за формулою:
Зп = Зс * (Ск / К),де:
Зп – заробітна плата для обчислення пенсії (у гривнях);
Зс – середня заробітна плата в середньому на одну застраховану особу загалом по Україні, за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії;
Ск – сума коефіцієнтів заробітної плати за кожний місяць страхового стажу, що враховується для обчислення пенсії (К1 + К2 + …);
К – кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти.
Коефіцієнт заробітної плати за кожен місяць (К1, К2…) розраховується за формулою:
Кз = Зв / Зс,де:
Кз – коефіцієнт заробітної плати застрахованої особи;
Зв – сума заробітної плати застрахованої особи, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за місяць, за який розраховується коефіцієнт;
Зс – заробітна плата в середньому на одну застраховану особу загалом по Україні за місяць, за який розраховується коефіцієнт.
ПРИКЛАД: жінка оформляє пенсію у вересні 2016 року, має 40 років страхового стажу. Розмір пенсії обчислюється із заробітної плати за період з 01 липня 2000 року по 29 лютого 2016 року. На її бажання заробіток для обчислення пенсії було оптимізовано, тобто із заробітку виключено період, коли здійснювала догляд за інвалідом I групи (з липня 2006 року по липень 2009 року), що становить 36 місяців.

 1. Розраховуємо коефіцієнт страхового стажу:

Кс = (480 ((місяців)(40 *12)) * 1,35 % / 100 % * 12 (місяців) = 0,54.

 1. Розраховуємо індивідуальний коефіцієнт заробітної плати.

Він розраховується шляхом співставлення фактичного заробітку особи із середньою заробітною платою в Україні в тих місяцях, які враховувались під час розрахунку. У результаті ділення суми коефіцієнтів заробітку на страховий стаж, набутий в місяцях, що враховувались для обчислення пенсії, визначається середній коефіцієнт заробітку, а саме 518,4 (сума коефіцієнтів зарплати після оптимізації) / 162 (місяці страхового стажу) – індивідуальний коефіцієнт заробітної плати становить – 3,2.

 1. Розраховуємо середньомісячний заробіток для обчислення пенсії:
 • середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2013, 2014, 2015 роки (три роки, що передують року звернення) 2979,46 грн. + 3149,45 грн. + 3661,41 грн.) / 3 = 3263,44 грн.;
 • заробіток для призначення пенсії (Зп) – 3,2 * 3263,44 грн. = 10443,01 грн.
 1. Обчислюємо розмір пенсії за наведеними вище даними:

10443,04 грн. * 0,54 = 5639,22 грн.
Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.
Тимчасово, у період з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740,00 гривень.


ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця і станом на 10.03.2017 року профінансовано 43,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 13 607,0 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 12 березня. Поштові відділення забезпечені коштами по 13 березня повністю.

 

Коли і кому індексують пенсії

Індексація – це визначений законодавством механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодувати подорожчання споживчих товарів і послуг.

Нормативними документами, які регулюють питання індексації пенсії є Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» та Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 (далі – Порядок 1078).

Індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема пенсії або щомісячне довічне грошове утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною та інших доплат).

Перелік грошових доходів громадян, які не належать до об’єктів індексації, а тому не індексуються зазначені у пункті 3 Порядку 1078. Наприклад, не підлягають індексації соціальні виплати, які визначаються залежно від прожиткового мінімуму (пенсії, обчислені з урахуванням абзацу першого частини першої статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, додаткова пенсія, підвищення, компенсаційні виплати тощо).

Відповідно до Порядку 1078, якщо розмір підвищення грошового доходу не перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу, сума індексації в цьому місяці визначається з урахуванням розміру підвищення доходу і розраховується як різниця між сумою індексації та розміром підвищення доходу.

Тобто, якщо пенсія індексується або разом із пенсією виплачується сума індексації, обчислена відповідно до Порядку 1078, а розмір підвищення пенсії не перевищує розміру такої індексації, загальна сума пенсійної виплати не збільшується.

Збільшення розміру пенсійної виплати відбувається, коли розмір підвищення пенсії перевищує розмір індексації.

При цьому відповідно до положень Порядку 1078 індексація грошових доходів населення здійснюється в межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік.

Отже, індексація пенсій визначається індивідуально для кожної пенсії і здійснюється залежно від місяців підвищення розмірів пенсії, її складових, розмірів підвищення пенсії та інших обставин.

Інформація Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області