Переяслав-Хмельницьке об’єднане УПФУ інформує

Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Адреса: 08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 28
тел.: (04567) 51418, факс: (04567) 51996
E-mail: 10385@ko.pfu.gov.ua
Начальник управління Шмигановський Василь Степанович

НОВИНИ

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

17 травня 2017 року заступник начальника Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Вікторія Кобенко провела виїзний прийом громадян в Панфильській сільській раді.
По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, відрахування з пенсії згідно виконавчого листа, виплата пенсії та донарахування стажу працюючим пенсіонерам,) звернулось 6 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Присутнім на прийомі також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ!

25 травня 2017 року в с. Циблі Переяслав – Хмельницького району Київської області розпочне роботу агентський пункт з прийому громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Прийом громадян буде проводитись щочетверга з 9.00 до 13.00.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 19.05.2017 року профінансовано 78,4 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 48 350,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 21 травня. Поштові відділення забезпечені коштами по 21 травня повністю, 22 травня  частково.

В ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ ПРОВЕДЕНО «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ»

День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції та об’єднати  українців.

Основною метою заходу, який 18.05.2017 року провели працівники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишита сорочка, виступаючи оберегом, символом краси і молодості, вкотре «проголошує», що в серцях кожного з нас міцно вкоренилася любов до Батьківщини, українських традицій та української історії.
Різноманітні орнаменти вишиванок радували не тільки самих працівників, а й відвідувачів управління в Переяславі – Хмельницькому, Яготині та Згурівці

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

17 травня 2017 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Оформлення і розгляд документів для призначення пенсії».
Начальники Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського відділів обслуговування громадян Світлана Перескокова, Віта Кононенко та Валентина Шишко розповіли присутнім, що днем звернення за призначенням пенсії вважається день, коли управління Пенсійного фонду за місцем проживання (реєстрації) прийняло відповідну заяву.
Відповідно до норм чинного законодавства пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за пенсією відбулося за місяць до досягнення пенсійного віку або протягом трьох місяців з дня досягнення цього віку. Якщо особа звернулася пізніше трьох місяців від досягнення пенсійного віку, пенсія призначається з дня подання заяви.
За наявності всіх належних для призначення пенсії документів управління Пенсійного фонду України у районах, містах, а також об’єднане управління Пенсійного фонду України не пізніше 10 днів розглядає подані документи й виносить рішення щодо призначення або відмову у призначенні пенсії.
У разі, якщо до заяви про призначення пенсії додані не всі необхідні документи, орган, що призначає пенсію, повідомляє заявника про те, які документи необхідно подати додатково. Час для їх надання – до 3-х місяців.

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

16 травня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Наталія Герман провела зустріч у трудовому колективі Яготинського відділення Броварської ОДПІ.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

На Переяславщині в госпіталі  проведено «День Пенсійного фонду»

12 травня 2017 року працівники Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Бугай Тетяна Олексіївна – перший заступник начальника управління,  Максимець Любов Василівна – заступник начальника управління,  Гресь Оксана Андріївна  – начальник  Переяслав-Хмельницького  відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  провели «День Пенсійного фонду» в Українському  державному медико-соціальному центрі ветеранів війни (УДМСЦВВ) в с.Циблі.

Проведена  зустріч з трудовим  колективом   УДМСЦВВ,  надані роз’яснення  основних положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»,  якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, в т.ч.  щодо порядку виплати пенсій працюючим  пенсіонерам. Особливу увагу  приділено збільшенню з 1 травня 2017 року прожиткового мінімуму для  осіб, які втратили працездатність.

Фахівці  ОУПФУ довели до відома присутніх  інформацію про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування, про легалізацію зайнятості  та заробітної плати.

В ході зустрічі  надані детальні роз’яснення  щодо використання  інформації   з  ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України. Так як працівники  госпіталю  100% (849 осіб) залучені до реєстрації на ВЕБ- порталі, під час зустрічі заяви на реєстрацію  написали 6 осіб, що прийняті на роботу протягом останніх місяців поточного року.

Фахівці  управління ПФУ відповіли на питання присутніх, надали індивідуальні консультації щодо пенсійного забезпечення.

Працівники управління відвідали  ветеранів, що  перебувають на лікуванні в терапевтичному відділенні  УДМСЦВВ, розповіли їм про зміни в пенсійному забезпеченні, пов’язані з перерахунком пенсій з 1 травня 2017 року у зв’язку  із зміною  прожиткового мінімуму осіб, що втратили працездатність,  про   підвищення (осучаснення) пенсій з жовтня  місяця, як обіцяє Кабінет Міністрів України. Фахівці управління  відповіли на запитання ветеранів щодо їх  пенсійного  забезпечення.

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12 травня 2017 року головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Олена Гріненко провела виїзний прийом громадян в селі Гайшин.

На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсії з 01.05.2017, зміна адреси проживання ) звернулось 9 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Цього ж дня Олена Гріненко провела зустріч у трудовому колективі Гайшинської сільської ради та опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

З 1 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ЗРОСЛА ПЕНСІЯ

З 1 травня 2017 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, зросте з 1 247 грн. до 1 312 грн.

У зв’язку з цим з 1 травня органи Пенсійного фонду проводять перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму, а саме:

 1. мінімальних розмірів пенсії за віком (за наявності повного стажу) та пенсії у зв’язку з втратою годувальника, призначених відповідно доЗакону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», надбавки до пенсій за понаднормовий стаж, що обчислені виходячи з розміру прожиткового мінімуму, – непрацюючим пенсіонерам;
 2. мінімальних пенсій за віком шахтарям, на яких поширюється чинність Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», – непрацюючим пенсіонерам;
 3. мінімальних пенсійних виплат інвалідам війни, учасникам бойових дій та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
 4. мінімальних розмірів пенсій, обчислених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;
 5. надбавок, підвищень та інших виплат, розмір яких обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму (підвищення до пенсії ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, надбавки до пенсії донорам, пенсії за особливі заслуги та ін.).

Також нагадаємо, що протягом 2017 року виплату пенсії працюючим пенсіонерам здійснюють в особливому порядку, зокрема: пенсії, розмір яких перевищує 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачуються в розмірі 85 % призначеного розміру, але не менше 150 % прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність:

з 01.01.2017 – 1 247,00 грн. х 150 % = 1 870,50 грн.;

з 01.05.2017 – 1 312,00 грн. х 150 % = 1 968,00 грн.

Перерахунок вищезазначених виплат проводиться в автоматизованому режимі та не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду.

Пенсіонери, які мають право на підвищення, пенсію в новому розмірі отримають у травні.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 05.05.2017 року профінансовано 28,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 17 368,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 травня. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 травня повністю, 11 травня  частково.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ

4 травня 2017 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Валентина Сябро провела виїзний прийом громадян в Лизогубово – Слобідській сільській раді.
По питаннях пенсійного законодавства (перерахунок пенсії з 01.05.2017 року, зарахування стажу, перехід на інший вид пенсії) звернулось 7 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Присутнім на прийомі також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

04 травня 2017 року начальник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Шмигановський В.С.  провів виїзний прийом громадян в селі Ковалин.
На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсії, перелік документів, необхідних для оформлення пенсії, призначення пенсії по інвалідності ) звернулось 10 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Цього ж дня головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Олена Гріненко провела зустріч у трудовому колективі Ковалинської сільської ради та опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин. Присутні також отримали буклети та інформаційні матеріали.

Зворотній зв’язок

Г Р А Ф І К прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

№№ Прізвище, імя, по-батькові Посада День прийому Години прийому
1. ШМИГАНОВСЬКИЙ

Василь

Степанович

Начальник управління Середа 8.00-17.00
2. БУГАЙ

Тетяна Олексіївна

Перший заступник начальника управління Вівторок 8.00-17.00
3. МАКСИМЕЦЬ

Любов Василівна

Заступник начальника управління Понеділок 8.00-17.00
4. ПЕРЕСКОКОВА

Світлана Григорівна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

5. КОНОНЕНКО

Віта Іванівна

Начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

6 ШИШКО

Валентина Борисівна

Начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Середа

 

8.00-17.00

 

7 ГРЕСЬ

Оксана Андріївна

Начальник Переяслав – Хмельницького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

8 ВЕЛИЧКО

Галина Віталіївна

Начальник Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

9 ВАЖКА

Світлана Миколаївна

Начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середа 8.00-17.00

 

10. ДЗЮБА

Валентина Миколаївна

Начальник фінансово – економічного відділу  – головний бухгалтер Понеділок 13.00-17.00
11 САМІЙЛЕНКО Оксана Вікторівна Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Вівторок 10.00-17.00
12 ОРЕЛ

Тетяна Олексіївна

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Четвер 8.00-12.00
13 ГЕЛЕВЕРА

 Вікторія Валеріївна

Начальник юридичного відділу Вівторок 8.00-12.00
14 ТІРБАХ

Юлія Юріївна

Начальник адміністративно – господарського відділу Четвер 8.00-12.00

Жінки, яким присвоєно звання “Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

3 травня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тетяна Скринник провела зустріч у трудовому колективі ВПЗ Згурівка – 1 Яготинського ЦПЗ № 8.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

 

 

Щодо надання інформації про результати конкурсу

ОГОЛОШЕННЯ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян с. Ковалин спеціалістами управління, який відбудеться 04.04.2017 року  о 10.00 год. в приміщенні Ковалинської сільської ради.

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

20 квітня 2017 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі Переяслав – Хмельницького виробничого управління комунального господарства.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 21.04.2017 року профінансовано 90,6 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 54 354,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 23 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 25 квітня повністю.

Пам’ятка для користувача Веб-порталу

ПРОВЕДЕННЯ  ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ 

18 квітня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управліннія Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Полікарпова  провела зустріч з трудовим колективом ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».         Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.

Г Р А Ф І К прийому громадян керівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

12 квітня 2017 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

Тема заняття: «Види пенсії, що призначаються на умовах Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Наталія Заболотня розповіла присутнім, що особи офіцерського складу, прапорщики і мічмани, військовослужбовці надстрокової служби та військової служби за контрактом, особи, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» при наявності встановленої Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.

Військовослужбовці, особи, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», які стали інвалідами за умов, передбачених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», набувають право на пенсію по інвалідності.

Члени сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», які загинули чи померли або пропали безвісти, мають право на пенсію в разі втрати годувальника.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 14.04.2017 року профінансовано 60,7 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 36 431,6 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 17 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 18 квітня повністю.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служи категорії «Б» –  начальника Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян  Переяслав-Хмельницького  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської обалсті від 12.04.2017 № 51

Посадові обов’язки  Забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення  ведення електронних реєстрів, підтримки адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем
Умови оплати праці  Визначаються, виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстрокове
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1.       Копія паспорта громадянина України.

2.       Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається рєзюме у довільній формі.

3.       Письмова заява, в якій повідомляють, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ „Про очищення влади”, та надають згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно них відповідно до зазначеного Закону або копію довідки про результати такої перевірки.

4.       Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.       Заповнену особову картку встановленого зразка.

6.       Декларацію осіб  уповноважених на виконання функцій держави за минулий рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня об’яви оголошення (до 26.04.2017 )

Дата, час і місце проведення конкурсу 27.04.2017, Переяслвав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, м. Переяслав-Хмельницький  вул.  Богдана Хмельницького,28
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Орел Тетяна Олексіївна

0959458096,

Е-mail:  10385@ ko.pfu..gov.ua

Загальні вимоги  
Освіта Вища освіта магістр
Досвід роботи Досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Володіння державною мовою Вільно
Спеціальні вимоги  
Освіта Економічна , юридична.
Знання законодавства Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”;

ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”, ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про очищення влади», ЗУ «Про запобігання корупції»

Професійні чи технічні знання Вільне володіння   ПК
 Спеціальний  досвід роботи
Знання  сучасних інформаційних технологій Уміння збирати  та опрацьовувати інформацію за допомогою сучасних засобів інформаційного обміну
Особисті якості Мобільність, комунікабельність, відповідальність,  порядність

 

ГРАФІК проведення  виїзних прийомів  керівництвом Переяслав – Хмельницького об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Київської області у населених пунктах Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського районів на ІІ квартал 2017 року

ГРАФІК проведення виступів у трудових колективах відповідальними працівниками Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області на ІІ квартал 2017 року

 

ПРОВЕДЕННЯ  ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

11 квітня 2017 року заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко провели виїзний прийом та зустріч у трудовому колективі Соснівської сільської ради.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті»дані з системи персоніфікованого обліку.
На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (призначення пенсії, виплата пенсій працюючим пенсіонерам, збільшення розміру пенсій, перерахунок пенсії, виплата пенсії по інвалідності) звернулось 9 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
   По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.
Звіт Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області про проведення зустрічі у трудовому колективі

 

ЗМІНА АДРЕСИ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про зміну адреси: м. Київ, вул. Терьохіна, 8А. (попередня адреса: м. Київ,  вул. Костянтинівська, 9).

Прийом проводиться кожного четверга з 8.00 до 17.00 год.

Контактні телефони:

начальник управління                        453-75-17

заступник начальника управління     453-75-15

факс                                                      453-75-50


Інформація про оглошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Яготинського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області
Додаток pdf

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

4 квітня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тамара Смолічева провела зустріч у трудовому колективі Згурівської селищної ради.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
5 квітня 2017 року головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяна Здор провела виїзний прийом в Згурівській селищній раді. На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсій, отримання допомоги на поховання, призначення пенсії по віку, по інвалідності, за вислугу років) звернулося 7 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 07.04.2017 року профінансовано 27,9 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 16 710,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 квітня. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 квітня повністю.

Відповідно  до   Постанови  Кабінету Міністрів  України від 21 грудня 2016 року   № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація  шляхом приєднання Яготинського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду до Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області.
3 квітня 2017 року начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов Василь Гайнулович представив колективу Переяслав – Хмельницького  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області нового керівника –  Шмигановського Василя Степановича,  який призначений наказом  Пенсійного фонду України  від 29 березня 2017 року № 251-0. Керівник  обласного управління ПФУ висловив впевненість, що всі завдання, які ставляться  перед колективом, будуть  виконані вчасно та в повному обсязі.
На представленні були присутні голова Переяслав – Хмельницької районної державної адміністрації Пряхін Андрій Володимирович, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Качкалда Петро Григорович та колектив об’єднаного управління. Запрошені гості позитивно висловились про колектив та роботу управління. Очільники району  привітали начальника управління, побажали успіхів та нових здобутків у нелегкій, але дуже потрібній людям справі.


БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА 

ШМИГАНОВСЬКИЙ Василь Степанович

Працює Начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з 31.03.2017
Громадянство України з 24.08.1991
Число, місяць і рік народження 05.09.1960
Місце народження Україна, Київська область,  Поліський район, с.Дубова 
Освіта повна вища, Українська  академія внутрішніх справ України, 1992, юрист
Науковий ступінь, вчене звання не має
Володіння мовами українською, російською  – вільно
Нагороди, почесні звання Грамота ГУ ПФУ у Київській області (2012), Подяка Головного управління Служби безпеки України у м.Києві та Київській області (2016)
Прийняття Присяги державного службовця 13.12.2010
Ранг державного службовця 4 (01.04.2016)
Категорія посади державної служби Б
Загальний стаж роботи 36 років 11 міс.
Стаж державної служби 36 років 11 міс.
Стягнення Не має
   
Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь:
з 10.1978  по  10.1980 служба в Збройних Силах;
з 01.1981  по  04.2010 служба в органах МВС;
з 12.2010  по  01.2011 помічник консультанта народного депутата України;
з 11.2011  по  03.2015 начальник управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської області;
з 03.2016  до 03.2017 начальник Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
З 03.2017 по цей час начальник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Додаткова інформація відсутня.
Начальник відділу персоналу
та організаційно-інформаційної роботи                       Т.О.Орел
24.01.2017


Інформація  Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області
Відповідно  до   Постанови  Кабінету Міністрів  України від 21 грудня 2016 року   № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбулася реорганізація  шляхом приєднання до Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду  Яготинського  об’єднаного  управління Пенсійного фонду.
    Наказом  Пенсійного фонду України  від 29 березня 2017 року
№ 251-0  начальником Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області призначено Шмигановського Василя Степановича.

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ  

30 березня 2017 року перший заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі ПП «Земля Переяславщини».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин.
Цього ж дня головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Ніна Бурчик провела виїзний прийом в с. Виповзки та опитування жителів села  щодо своєчасності та повноти отримання пенсій.  На прийом по питаннях пенсійного законодавства (збільшення розміру пенсій, перерахунок пенсії непрацюючому, призначення пенсії по віку, перерахунок стажу) звернулося 11 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.


ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ
Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області  повідомляє, що станом на 31.03.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця. У грошовому еквіваленті це становить 31 432,36 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.


ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 березня 2017 року перший заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі ТОВ «Агрошляхбуд».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа  має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

 


ПРОВЕДЕННЯ ФЛЕШМОБУ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 березня 2017 року представники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області взяли участь у профорієнтаційному заході, організованому Переяслав – Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району.
За участю старшокласників було проведено флешмоб – акцію на тему: «Молодь – за легальний заробіток» з метою  звернення уваги громадськості до проблем легалізації заробітної плати та неофіційного працевлаштування.      Учням було надано інформаційні буклети, роз’яснено переваги офіційного працевлаштування та поінформовано про можливості реєстрації в майбутньому на веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду з метою одержання інформації про нараховану зарплату та самостійного контролю за сплатою роботодавцем єдиного соціального внеску.
Сподіваємося, цей захід приверне увагу громадян до таких актуальних на сьогодні питань, як зарплата у «конверті», яка позбавляє працівника отримати зароблену пенсію в майбутньому.

Графік прийому громадян керівниками Міністерства соціальної політики України

   Посада, прізвище, ім’я, по батькові Адреса проведення прийому  День прийому      Часи прийому
Міністр

РЕВА

Андрій Олексійович

 

 

 

пров. Музейний, 12

четвертий

понеділок

парного  місяця

 

з 15.00

до 17.00

Перший заступник Міністра

КРЕНТОВСЬКА

Ольга Петрівна

 

вул. Еспланадна, 8/10  

третій четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Державний секретар

ІВАНКЕВИЧ

Віктор Вікторович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ФЕДОРОВИЧ

Наталія Володимирівна

 

вул. Еспланадна, 8/10  

четвертий четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 

Заступник Міністра

ШАМБІР

Микола Іванович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

другий четвер

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

 Заступник Міністра

ПРИВАЛОВ

Олександр Віталійович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший вівторок

кожного місяця

 

з 11.00

до 13.00

 Заступник Міністра

з питань європейської інтеграції

УСТИМЕНКО

Сергій Олександрович

 

вул. Еспланадна, 8/10  

перший понеділок

кожного місяця

 

з 15.00

до 17.00

Примітка. Попередній запис на особистий прийом до керівників Міністерства проводиться не пізніше ніж за 3 робочих дні до дати проведення особистого прийому:
з понеділка по четвер – з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;
у п’ятницю – з 09.30 до 13.00 та 14.00 до 15.30.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів

п/п

Дні тижня Прізвище, ім’я,
по батькові
Посада Години прийому
1. Понеділок Зарудний

Олексій Борисович

Голова правління 11.00-13.00
Усачова

Тетяна Миколаївна

Директор департаменту персоналу та адміністративного забезпечення 10.00-17.00
2.

 

Вівторок  

Машкін

Владислав Геннадійович

Заступник

Голови правління

10.00-13.00
 

Рябцева

Тетяна Борисівна

Директор юридичного департаменту 10.00-17.00
3. Середа  

Ковпашко

Ірина Василівна

Директор департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
Шуляк

Алла Павлівна

Директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю
4. Четвер Охріменко

Олена Валентинівна

Заступник директора департаменту – начальник управління контролю та розгляду звернень громадян департаменту пенсійного забезпечення 10.00-17.00
5. П’ятниця Король

Тетяна Іллівна

Директор фінансово-економічного департаменту 10.00-17.00
Малецький

Олександр Миколайович

Директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів
6. Субота Відповідно до графіку чергування   10.00-13.00

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ
Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 24.03.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця. У грошовому еквіваленті це становить 31 274,96 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі. 

ЛЕГАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА — ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО

Розмір пенсії залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачений єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (до 1 січня 2011 року — страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування) у розмірі не меншому за мінімальний страховий внесок. Використання роботодавцями праці найманих працівників без офіційного працевлаштування та виплата заробітної плати “в конверті” – важлива проблема, яка послаблює соціальний захист працівників та позбавляє їх страхового стажу, а отже і гідної пенсії в майбутньому. Значна частина роботодавців усвідомлюють її важливість і працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які намагаються отримати якомога більший прибуток, ухиляючись від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин. Тому звертаємось до найманих працівників про те, що отримуючи заробітну плату в конверті, ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім. Наполягайте на легалізації вашої заробітної плати — скористайтесь правом на гідну пенсію. Кожен має усвідомити, що заробітна плата — це не лише гарантія нинішнього безбідного існування, але й інвестиція в майбутнє, скажімо у власну пенсію. Відповідно до статті 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, застраховані особи мають право отримувати від страхувальника підтвердження про сплату страхових внесків і вимагати такої сплати, в тому числі у судовому порядку, а також вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. З 2012 року в Україні функціонує Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України — http://portal.pfu.gov.ua. Кожен працівник має змогу, зареєструвавшись на Веб-порталі, бачити і контролювати, як роботодавець сплачує за нього єдиний внесок. Для цього необхідно особисто відвідати управління Пенсійного фонду, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код, або за наявності електронного цифрового підпису самостійно зареєструватися на Веб-порталі. Вирішити проблему із легалізацією заробітної плати найманих працівників можна лише спільними зусиллями!
Додатково повідомляємо, що з 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати становить 3 200 гривень!

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

15 березня 2017 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Як розраховується розмір пенсії».
Начальник відділу обслуговування громадян Оксана Гресь розповіла присутнім, що на розмір пенсії в Україні впливають три показники:

 • тривалість страхового стажу пенсіонера;
 • індивідуальний коефіцієнт заробітної плани (відношення його заробітної плати в кожному місяці страхового стажу, що враховується для обчислення пенсії, до середньої заробітної плати по Україні в кожному з цих місяців);
 • середня зарплата в країні за останні три роки перед призначенням пенсії.

Розмір пенсії за віком визначається за формулою:
П = Зп * Кс, де:

П – розмір пенсії (у гривнях);
Зп – заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», з якої обчислюється пенсія (у гривнях);
Кс – коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». У разі виплати застрахованій особі довічної пенсії, передбаченої Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», мінімальний розмір пенсії за віком у солідарній системі зменшується на розмір зазначеної пенсії.
За кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», але не більш як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком.
Спочатку розраховується коефіцієнт страхового стажу за формулою:
Кс = (См * Рс) / (100 % * 12),де:
Кс – коефіцієнт страхового стажу;
См – сума місяців страхового стажу;
Рс – розмір оцінки одного страхового стажу за період участі в солідарній системі – 1,35 %.
Потім обчислюється розмір заробітної плати, який враховується для розрахунку пенсії.
Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу, починаючи з 01 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж, починаючи з 01 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.
Також за бажанням пенсіонера з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключаються періоди до 60 календарних місяців страхового стажу з урахуванням будь-яких періодів отримання допомоги по безробіттю незалежно від перерв та будь-якого страхового стажу підряд за умови, що такі періоди в сумі становлять не більше 10 % тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. Додатково на бажання особи може бути виключено період строкової служби, навчання, догляду за інвалідом I групи або дитиною-інвалідом у віці до 16 років, за пенсіонером, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Для розрахунків беруть лише ту заробітну плату, з якої було сплачені страхові внески до Пенсійного фонду України.
Заробітна плата для нарахування пенсії визначається за формулою:
Зп = Зс * (Ск / К),де:
Зп – заробітна плата для обчислення пенсії (у гривнях);
Зс – середня заробітна плата в середньому на одну застраховану особу загалом по Україні, за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії;
Ск – сума коефіцієнтів заробітної плати за кожний місяць страхового стажу, що враховується для обчислення пенсії (К1 + К2 + …);
К – кількість місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти.
Коефіцієнт заробітної плати за кожен місяць (К1, К2…) розраховується за формулою:
Кз = Зв / Зс,де:
Кз – коефіцієнт заробітної плати застрахованої особи;
Зв – сума заробітної плати застрахованої особи, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за місяць, за який розраховується коефіцієнт;
Зс – заробітна плата в середньому на одну застраховану особу загалом по Україні за місяць, за який розраховується коефіцієнт.
ПРИКЛАД: жінка оформляє пенсію у вересні 2016 року, має 40 років страхового стажу. Розмір пенсії обчислюється із заробітної плати за період з 01 липня 2000 року по 29 лютого 2016 року. На її бажання заробіток для обчислення пенсії було оптимізовано, тобто із заробітку виключено період, коли здійснювала догляд за інвалідом I групи (з липня 2006 року по липень 2009 року), що становить 36 місяців.

 1. Розраховуємо коефіцієнт страхового стажу:

Кс = (480 ((місяців)(40 *12)) * 1,35 % / 100 % * 12 (місяців) = 0,54.

 1. Розраховуємо індивідуальний коефіцієнт заробітної плати.

Він розраховується шляхом співставлення фактичного заробітку особи із середньою заробітною платою в Україні в тих місяцях, які враховувались під час розрахунку. У результаті ділення суми коефіцієнтів заробітку на страховий стаж, набутий в місяцях, що враховувались для обчислення пенсії, визначається середній коефіцієнт заробітку, а саме 518,4 (сума коефіцієнтів зарплати після оптимізації) / 162 (місяці страхового стажу) – індивідуальний коефіцієнт заробітної плати становить – 3,2.

 1. Розраховуємо середньомісячний заробіток для обчислення пенсії:
 • середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2013, 2014, 2015 роки (три роки, що передують року звернення) 2979,46 грн. + 3149,45 грн. + 3661,41 грн.) / 3 = 3263,44 грн.;
 • заробіток для призначення пенсії (Зп) – 3,2 * 3263,44 грн. = 10443,01 грн.
 1. Обчислюємо розмір пенсії за наведеними вище даними:

10443,04 грн. * 0,54 = 5639,22 грн.
Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.
Тимчасово, у період з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740,00 гривень.


ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця і станом на 10.03.2017 року профінансовано 43,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 13 607,0 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 12 березня. Поштові відділення забезпечені коштами по 13 березня повністю.

 

Коли і кому індексують пенсії

Індексація – це визначений законодавством механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодувати подорожчання споживчих товарів і послуг.

Нормативними документами, які регулюють питання індексації пенсії є Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» та Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 (далі – Порядок 1078).

Індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема пенсії або щомісячне довічне грошове утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною та інших доплат).

Перелік грошових доходів громадян, які не належать до об’єктів індексації, а тому не індексуються зазначені у пункті 3 Порядку 1078. Наприклад, не підлягають індексації соціальні виплати, які визначаються залежно від прожиткового мінімуму (пенсії, обчислені з урахуванням абзацу першого частини першої статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, додаткова пенсія, підвищення, компенсаційні виплати тощо).

Відповідно до Порядку 1078, якщо розмір підвищення грошового доходу не перевищує суму індексації, що склалась у місяці підвищення доходу, сума індексації в цьому місяці визначається з урахуванням розміру підвищення доходу і розраховується як різниця між сумою індексації та розміром підвищення доходу.

Тобто, якщо пенсія індексується або разом із пенсією виплачується сума індексації, обчислена відповідно до Порядку 1078, а розмір підвищення пенсії не перевищує розміру такої індексації, загальна сума пенсійної виплати не збільшується.

Збільшення розміру пенсійної виплати відбувається, коли розмір підвищення пенсії перевищує розмір індексації.

При цьому відповідно до положень Порядку 1078 індексація грошових доходів населення здійснюється в межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік.

Отже, індексація пенсій визначається індивідуально для кожної пенсії і здійснюється залежно від місяців підвищення розмірів пенсії, її складових, розмірів підвищення пенсії та інших обставин.

Інформація Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області