Київщина енергоефективна

Звіт Програма енергомоніторингу та енергомеджменту

Впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах міста Переяслава – Хмельницького

 Актуальним питанням сьогодення є енергоефективність та енергозбереження. Запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах – це та основа, яка необхідна для ефективної реалізації заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

         З метою забезпечення сталого енергетичного розвитку міста, скорочення споживання традиційних видів енергоресурсів, збільшення використання альтернативних джерел енергії та зменшення викидів парникових газів в місті Переяславі – Хмельницькому активно впроваджується система енергетичного менеджменту.

         На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження плану заходів із впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах” № 732 від 26.04.2017 року та доручення першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації, Савченка О.І. “Щодо роботи обласної системи енергомоніторингу” у нашому місті розпочато впровадження системи енергомоніторингу “Київщина енергоефективна” в бюджетних установах міста Переяслава – Хмельницького.

З метою впровадження системи енергомоніторингу “Київщина енергоефсктивна”, 15 листопада 2017 року, о 14:00 в залі засідань міської ради відбулась робоча нарада, за участю заступника   міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (соціально – економічного напрямку) В.В. Губенко, Синецької Людмили Русланівни – директора відокремленого підрозділу «Київський обласний експертний центр енергоефективності» ДП «Київоблбудінвест», головних розпорядників коштів, керівників закладів освіти, культури, спорту, відповідальних за внесення даних в систему, та ін.