Містобудівна документація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зонінг_Книга-1

1 квартал

2 квартал

3 квартал

4 квартал

Детальний план забудови_мікрорайон Підварки_поле

Детальний план забудови_мікрорайон Підварки_вул.Поліська

Пояснювання

Повідомлення про проведення громадських обговорень щодо розроблення детальних планів територій з метою розміщення житлової забудови з об`єктами громадського призначення, соціальної та інженерної інфраструктури

Переяслав-Хмельницька міська рада повідомляє про проведення громадських обговорень щодо розроблення детальних планів територій з метою розміщення житлової забудови з об`єктами громадського призначення, соціальної та інженерної інфраструктуриквартал І  – обмежений Новокиївським шосе, вулицями Петропавлівська, Ватутіна, Ярослава Потапенка, Бажана та рекреаційною зоною; квартал ІІІ – обмежений вулицями Пасічна, Лермонтова, Ярослава Мудрого, Кутузова; квартал ІV – обмежений вулицями Петропавлівська, Гаяринська та провулком Папаніна в місті Переяслав-Хмельницький Київської області.

Замовником проекту містобудівної документації є Виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області, а розробником – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ». Підстава розроблення – рішення Переяслав-Хмельницької міської ради №70-03 від 27 лютого 2018 р.

Обговорення відбудеться 22 лютого 2019 року о 14 годині в сесійній залі Переяслав-Хмельницької міської ради за адресою: Київська область, м. Переяслав-Хмельницький,  вул. Богдана Хмельницького, 27/25.

Анотований звіт КВАРТАЛ 1

Анотований звіт КВАРТАЛ 1_1

Анотований звіт КВАРТАЛ 1_2

Анотований звіт КВАРТАЛ 3

Анотований звіт КВАРТАЛ 3_1

Анотований звіт КВАРТАЛ 4

Анотований звіт КВАРТАЛ 4_1

Записка ДПТ Переяслав

Повідомляємо, про початок проведення процедури громадських слухань розроблення детального плану території обмеженого вулицями Київська, Покровська, Михайла Сікорського та міжквартальним проїздом між житловими багатоквартирними будинками по вул. Покровська, 47 та Покровська, 49

Повідомляємо, про початок проведення процедури громадських слухань розроблення детального плану території обмеженого вулицями Київська, Покровська, Михайла Сікорського та міжквартальним проїздом між житловими багатоквартирними будинками по вул. Покровська, 47 та Покровська, 49 з метою розміщення закладу торгівлі в м. Переяславі-Хмельницькому, які триватимуть з 05 лютого 2019 року по 06 березня 2019 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, буд. 27/25, м. Переяслав-Хмелдьницький, Київська область.

Детальний план території обмежений вулицями Київська, Покровська, Михайла Сікорського та міжквартальним проїздом між житловими багатоквартирними будинками по вул. Покровська, 47 та Покровська, 49 з метою розміщення закладу торгівлі в м. Переяславі-Хмельницькому розроблений ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» на замовлення та відповідно до рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області. Громадські обговорення відбудуться 01 березня 2019 року о 14 годині в сесійній залі Переяслав-Хмельницької міської ради, за адресою: вул. Богдана Хмельницького, буд. 27/25, м. Переяслав-Хмельницький, Київської обл. За детальною інформацією звертатися у відділ містобудування, архітектури та використання земель виконавчого комітету міської ради, за адресою: к. 221, вул. Богдана Хмельницького, буд. 36/29, м. Переяслав-Хмельницький, Київської обл. Прохання залишити пропозиції у визначений термін у журналі громадських слухань для їх врахування при подальшій розробці проекту.

За організацію розгляду пропозицій відповідальна головний архітектор міста Степаненко Анна Сергіївна.

 

ОГОЛОШЕННЯ конкурсу щодо відбору виконавця робіт по розробленню детального плану території з метою розміщення промислових підприємств мікрорайону “Підварки” 

  1. Мета проведення конкурсу:

визначення планувальної організації у відповідності до функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, частини території міста Переяслав-Хмельницького, призначених для комплексної забудови та/або реконструкції. 

  1. Відомості про території, що визначена для розробки ДПТ:

Зона для розміщення промислових підприємств мікрорайону “Підварки”:

обмежена: вул. Черняхівського – вул. Петропавлівською – пров. 2-ий Петропавлівський – територією садибної житлової забудови – вул. Суворова – Підварським кладовищем – територією ДСП “Головний селекційний центр України” – межею міста.

  1. Умови конкурсу:

3.1. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “до конкурсу з відбору виконавців робіт по розробленю детальних планів територій з метою розміщення житлової забудови ” із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

3.2. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

3.3. Обов’язкові вимоги до проектної документації конкурсу:

1) Детальний план території повинен бути розроблений спільно із проектом землеустрою щодо впорядкування цієї території для містобудівних потреб у системі координат УСК 2000 ;

2) Детальним планом передбачити:

– червоні лінії та лінії регулювання забудови;

– функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;

– уточнення містобудівних умов та обмежень згідно із планом зонування території;

– потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце їх розташування;

– доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;

– черговість та обсяги інженерної підготовки території;

– систему інженерних мереж;

– порядок організації транспортного і пішохідного руху;

– порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі.

  1. Перелік підтверджуючих документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг оцінки земель за встановленою формою;

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– згода на обробку персональних даних за встановленою формою (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копія(ї) ліцензії(й), кваліфікаційного сертифіката архітектора, що дає право на виконання містобудівної документації;

– копії кваліфікаційних документів землевпорядників претендента, яких буде залучено до проведення інвентаризації земель та виконання проекту землеустрою щодо впорядкування цієї території для містобудівних потреб;

– приклади робіт по розробленню подібних проектів містобудівної документації.

  1. Строк подання конкурсної документації: до 17 год. 22 березня 2019 року (включно).
  2. Поштова адреса, за якою подаються документи: виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради, вул. Богдана Хмельницького, 27/25, (каб.19), м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, 08400, тел. (04567) 3-76-08.
  3. Інформація про проведення конкурсу:конкурс звідбору виконавців детальних планів територій відбудеться 26 березня 2019 року о 14.00 год. в актовій залі виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради, вул. Богдана Хмельницького, 27/25, м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, 08400, тел. (04567) 3-76-08.