Інвестиційні пропозиції

Інформація Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів 

 1. Мета проведення робіт:визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах в місті Переяслав-Хмельницький Київської області.
 2. Дані про земельні ділянки:
  • Перелік земельних ділянок, державної чи комунальної власності та/або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами, що будуть затверджені міською радою впродовж 2017-2018 років, виконавець зобов’язаний підготувати та провести торги в передбачені законодавством строки.
 3. Умови конкурсу:
  • Переможець конкурсу забезпечує підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою технічної документації з нормативної грошової оцінки, експертної оцінки земельної ділянки, тощо) за свої кошти, з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до вимог абзацу другого пункту п’ятого статті 136 Земельного кодексу України, без залучення бюджетних коштів міської ради;
  • Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка: “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів”.
  • У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

–  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

–  Під час обрання переможця враховується можливість забезпечення підготовки лота, кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, відповідність, повнота та своєчасність подання конкурсної документації, та інші вимоги, встановлені порядком проведення конкурсу.

–  Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 1. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів;

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копія дозвільних документів виконавців робіт, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– інформація про продані за попередні 24 місяці лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно з стартовою ціною.

 1. Строк подання конкурсної документації:до 15 червня 2017 року.
 2. Поштова адреса, за якою подаються документи:08400 вул. Богдана Хмельницького, 27/25м. Переяслав-Хмельницький Київської області.     
 3. Інформація про проведення конкурсу:конкурс відбудеться 18 червня 2017 року о 09.00. Місце проведення: 08400 вул. Богдана Хмельницького, 27/25м. Переяслав-Хмельницький  Київської області  (зал засідань міської ради).
 4. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

08400 вул. Богдана Хмельницького,27/25, м. Переяслав-Хмельницький Київської області. 

контактні телефони: (04567) 51568.

контактна особа: Коваленко Вікторія Олексіївна.