У Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодші переяславці були серед кращих

26-27 серпня в Луцьку відбувся Чемпіонат України серед юнаків 2003 та молодші. У ньому взяли участь 4 спорстмени нашої спортшколи. Переможцем 100-метрівки став Станіслав Коноваленко з результатом 11.43. Стороженко Артем посів 4 місце з результатом 11.61, програвши третьому одну соту секунди. Потім Стас і Артем стали чемпіонами на естафеті 100+200+300+400, відповідно бігли 100 та 200 метрів. Також порадував Богдан Мамітько, який на 800-метрівці посів 7 місце з результатом 2.02.22. Це перший такий його успіх серед 66 учасників. Також Богдан  пробіг 400 м за 53.61, посівши 18 місце. Тищенко Каріна показала два накращих у цьому році результати, на 400-сотметрівці 1.06.10 і на 800 м 2.35.17, потрапивши в залікову зону. Також ще один вихованець нашої спортивної школи брав участь у чемпіонаті серед дорослих та молоді, який також проходив в Луцьку. На 100-метрівці він посів 4 місце серед молоді, показавши результат – 11.14. На жаль, мрію про майстра спорту довелося відкласти, так як в Луцьку, як і у випадку з юнаками про яких повідомлялося вище, був сильний зустрічний вітер, так у всіх спринтерів результати були невисокі. Але на 200 м йому вдалося бути трішки вище місцем, а саме 2 місце серед молоді з результатом 22,11. На жаль, в цьому сезоні недостатньо змагань, щоб показувати гідні результати.