Відбувся черговий тур Вищої ліги Київщини футбольної

Хлопці з Михайлівки-Рубежівки, як і в обох минулорічних фіналах, спромоглися дати справжній бій чемпіонській дружині зі Шпитьків. Але дати бій і виграти зустріч — поняття все-таки різні. «Сокіл» двічі наздоганяв опонента, зрівнюючи рахунок, однак на третю можливість відігратися часу йому не вистачило. До перерви відзначилися Байдачний ударом з повітря та Верхов, який спіймав м’яча на відскоці і невідпорно поцілив у кут воріт. «Сокіл» реалізував одинадцятиметровий, причому героєм епізоду став Окодува, який зробив усе сам. А на початку другого тайму молодий Коба знову продемонстрував уміння бути там, де найпотрібніше саме в цей момент і розстріляв ціль після передачі з флангу. Головні події припали вже на компенсований арбітром ігровий час. Маринчук вискочив сам на сам з голкіпером, прокинув м’яча повз нього, але впав після зіткнення зі стражем воріт. Арбітр Столяренко, судячи з усього, мав намір покарати найкращого футболіста Київщини буцімто за симуляцію, та до розбору польотів долучився помічник арбітра Дудка і все скінчилося пенальті, що його реалізував Щериця. Сам Сабатюк після свистка визнав: одинадцятиметровий був.

На жаль, центральний матч ігрового дня в Ставищі подією так і не став. «Авангард» професійно поставився до поєдинку, чого не скажеш про господарів поля. Вони довго збиралися, погано розім’ялися, надмірно нервували і цілком закономірно програли дебют, а з ним і зустріч у цілому. Скориставшись веремією поблизу воріт «Любомира» Таран зблизька добив м’яча в сітку. А Зелді до середини другого тайму оформив хет-трик.

Бойову та видовищну гру продемонстрували команди в Козині та Миронівці. «Моноліт», забивши вже на першій хвилині, не випустив птаху удачі зі своїх рук до фінального свистка, причому Віслевський відзначився вже четвертим голом у сезоні, а його одноклубники, зокрема і Костюшко, що повернувся з Чехії, — забили вперше. Оболонці, як і завжди, покладалися на Литченка, який вистрілив дуплетом, але тактично та в готовності до самовіддачі відчутно поступилися «Моноліту». Нові бомбардири знайшлися і в «Зорі». Сіренко двічі добивав шкіряного в сітку, до того ж у обох випадках з другої спроби. А Лідінфу, вийшовши на заміну, результативно замкнув простріл партнера. Цікаво, що ближчими до перемоги були гості, проте за рахунку 2:2 Чорний не влучив у рамку з одинадцятиметрової позначки.

А тим часом у Борисполі та Демидові арбітри зафіксували хет-тркии у виконанні господарів поля — Килипенка та Возного. Виняткова цікавинка з матчу на спорткомплексі «Прогрес» у Баришівці: співавторами обох результативних акцій, що відбулися до перерви, стали воротарі. Бурдейний з Козина, стрімголов повертаючись на своє місце, підставився під удар опонента і переправив шкіряного в сітку самострілом. А Скибенко, промахнувшись по м’ячу, дав змогу відзначитися прем’єрним голом у вищій обласній лізі граючому тренеру гостей Кобченку.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2017. 13 ТУР. 24 червня, субота

ПАТРІОТ (Баришівський район) — КРИСТАЛ (Козин) — 3:1 (Бурдейний, 15, у свої ворота, Купрій, 46, Онопченко, 70 — Кобченко, 43).

ЛЮБОМИР (Ставище) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:7 (Таран, 4, Кондратюк, 17, Зелді, 30, 63, пн, 65, Балацький, 34, Сомов, 45).

ЗОРЯ (Владиславка) — ФК БРОВАРИ — 3:2 (Сіренко, 45, 75, Лідінфу, 85 — Степаненко, 3, Герасименко, 58).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ФК ОБУХІВ — 6:0 (Колодяжний, 8, Возний, 47, пн, 65, 76, Труський, 48, Постоловський, 86).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 2:3 (Окодува, 42, пн, Коба, 53 — Байдачний, 36, Верхов, 45+1, Щериця, 90+2, пн). Вилучення: Резесідзе (Джуніорс, 70).

БОРИСПІЛЬ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — ПЕРЕЯСЛАВЩИНА (Переяслав-Хмельницький) — 5:1 (Килипенко, 9, 24, 40, Михайличенко, 54, Дорогань, 59 — Левченко, 12).

МОНОЛІТ (Київ) — ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — 4:2 (Кірієнко, 1, Бамба, 50, Віслевський, 55, Костюшко, 70 — Литченко, 63, 78).

15. ФК ОБУХІВ 12 1 0 11 14-37 3

Снайпери: Андрій Байдачний (Джуніорс), Сергій Зелді (Авангард) — по 10 м’ячів, Андрій Воробей (Десна), Петро Кондратюк (Авангард) — по 9, Владислав Коба (Сокіл) — 8.

Штрафники: Патрик Агбо (Десна), Іван Капішон (ФК Обухів), Олег Леонідов (Авангард), Герасіме Резесідзе (Джуніорс), Анатолій Фурсенко (Десна) — 28 червня, середа; Олег Сокирка (Зоря) — 1 липня, субота; Сергій Шишкін (Любомир) — 8 липня, субота.

Наступні матчі. 1 липня, субота: Авангард — Патріот, Кристал — Зоря, ФК Бровари — Межигір’я, Джуніорс — Десна, ФК Обухів — Переяславщина, Оболонь-Бровар-2 — Сокіл, Бориспіль-Фаворит — Моноліт.