Посилено соціальний захист населення в умовах карантину

24 березня представники управління соціального захисту населення Переяславської міської ради взяли участь у селекторній нараді під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка. Присутні обговорили проблемні питання, які виникають під час призначення та виплати соціальних допомог, субсидій та пільг в умовах карантину.

Уряд організовує безперебійну роботу програми житлових субсидій та додаткову компенсацію домогосподарствам, які отримують субсидії для оплати комунальних послуг, шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом, холодною та гарячою водою на період карантину. Кожна сім’я, яка має субсидії, отримає додаткову компенсацію за ці витрати. Також спрощується порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку із карантином та стали на облік як безробітні.

Крім того, заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко наголосив, що  Укрпошта відповідно до графіку здійснюватиме доставку соціальних допомог маломобільним  групам населення безпосередньо додому.

«Звертаємося до рідних пенсіонерів та осіб похилого віку, маломобільних груп населення з проханням, допомогти вашим бабусям, дідусям, татам і мамам розібратися з оплатою за житлово-комунальні послуги без відвідування закладів банків чи Укрпошти. Скористатися послугами мережі інтернет», – зазначив заступник Міністра.

Для самотніх громадян, які перебувають на соціальному обслуговуванні у територіальних центрах соціального обслуговування, допомогу із оплатою рахунків за житло нададуть соціальні працівники.

Завдання управлінь соціального захисту населення Київської області у цей складний для держави період полягає в тому, щоб виплата всіх соціальних допомог, субсидій та пільг здійснювалися вчасно, одержувачі соціальних допомог жодних змін не відчули. Кожен громадянин, який потребує додаткової уваги від держави буде забезпечений такою увагою.

Довідково.

У місті Переяславі отримують:

  • допомогу сім’ям з дітьми – 2131 сім’я на загальну суму 3748,4 тис. грн;
  • допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 401 тис осіб на загальну суму 846,6 тис. грн;
  • допомогу по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу 29 осіб на суму 66,7 тис.гривень;
  • житлову субсидію 3492 домогосподарств з яких 3395 отримують субсидію у готівковій формі, 97 у безготівковій.

Пільгами по сплаті житлово-комунальних послуг охоплено 1862 пільговиків.

Додати коментар