Пройшов наступний тур Чемпіонату України серед дівчат 2006 р.н.

22-24 лютого в місті Хмельницькому пройшов наступний тур Чемпіонату України серед дівчат 2006 р.н.
Першого дня наша команда зустрілася з господарями майданчика. Перші три періоди гра між командами точилася на рівних, і тільки в четвертій чверті нашим дівчатам вдалося відірватися від суперників і закінчити гру перемогою з рахунком 73:50.
Наступного дня суперником наших дівчат була команда з міста Житомира. Ця гра склалася зовсім навпаки. Впевнено повівши в першій і другій чверті, переяславки пішли на велику перерву з хорошим відривом 42:10. І, мабуть, розслабившись від такого рахунку третю і четверту четверть провели менш вдало. Рахунок гри 75:43 на користь Переяслава.
Третього дня гра з командою Мамаївців(Чернівецька область) була самою важкою для дівчат. Далася взнаки втома (третій ігровий день) а також дві травми в гравців. Але, зібравшись, дівчата все ж таки довели гру до перемоги 80:53
Склад команди (тренер Алла Бикова, Ірина Бикова) Ярослава Антонова 81 очко -19 підбирань-19 перехоплень, Анна Герштун 10-3-0, Дарина Кукса 0-1-0, Вікторія Степанюк 16-6-8, Софія Івасюк 18-10-5, Олександра Герасименко 16-16-10, Каріна Кузьменко 0-1-0, Олександра Тимченко 41-27-9, Яна Герасименко 46-22-21, Каміла Гриценко 0-3-1.