Відбувся 3 тур Чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2006 р.н.

28-30 січня в місті Дніпро відбувся 3 тур Чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2006 р.н.

Першого дня наші дівчата зустрілися з командою господарок. З перших хвилин команда Переяслава повела в рахунку і закінчила четверть перемогою 22:12. Але на початку другого періоду отримала п’ятий фол лідер команди Ярослава Антонова і дніпрянки почали скорочувати рахунок. В підсумку, наші дівчата так і не змогли утримати рахунок без лідера програвши з рахунком 43:55.

Наступного дня гра склалася ще драматичніше з командою Миколаєва. Всю гру точилася боротьба і в кінці гра звелася до овертайму, в якому, на жаль, наша команда поступилася 2 очки. В результаті поразка – 57:59

Склад команди: Ярослава Антонова 20 очок-11 підбирань-10 перехоплень, Анна Герштун 4-7-2, Вікторія Степанюк 2-2-5, Софія Івасюк 6-4-3, Олександра Герасименко 14-4-9, Каріна Кузьменко 2-4-4, Олександра Тимченко 9-12-4, Яна Герасименко 10-14-14.