Відбувся другий тур Чемпіонату області по баскетболу серед юнаків 2003 р.н.

26 жовтня в ЗОШ №7 пройшов другий тур Чемпіонату області по баскетболу серед юнаків 2003 р.н.

Перша гра з командою Київського спортивного ліцею-інтернату продержала в напрузі обидві команди. Коли рахунок коливався  то в один, то в другий бік. Першу чверть наші юнаки програли з розривом 26:29. Але наступна десятихвилинка виявилася провальною, багато втрат і неточні кидки привели до росту рахунку не в нашу користь. На перерву юнаки пішли, відстаючи від суперника на 21 пункт. Дві наступні чверті не були такими розгромними, але скоротити рахунок так і не вдалося. В підсумку програш 64:88.

Наступна гра з командою ДЮСШ-12 -5 Т.Е.А.М  (м. Київ) на перших же хвилинах дала можливість відірватися від суперника завдяки влучним дальнім кидкам, їх в першій чверті залетіло у наших юнаків 8 штук. І наша команда впевнено повела у рахунку 24:14.. Але кияни не збиралися здаватися, і в другій та третій чверті уже повели в рахунку +11. Самою драматичною виявилася 4 чверть. Ще за 2 хвилини до кінця наша команда програвала супернику 10 очок, але зібравшись психологічно і виявивши жагу до перемоги, наші хлопці змусили раз за разом помилитися суперника, і зробивши точні контратаки зрівняли рахунок. А потім за 10 сек. до кінця, зробивши підбирання на чужому кошику Антон Танащук поставив переможну крапку у цій грі, забивши такий потрібний м’яч. В підсумку перемога з рахунком 71:69.

Склад команди «ПЕРЕЯСЛАВ» (тренер Алла Бикова)  Микола Зайнчуківський  32 очка-21 підбирання – 5 перехоплень, Ярослав Кожушко 17-7-2, Валерій Вінс  4-1-2, Антон Танащук  16-21-4, Артем Андріяш -0-1-0, Назар Чупрун, Олександр Романик  37-4-4, Денис Канівець , Максим Гриценко 0-2-1, Олександр Дубогрій 11-25-3, Іван Орнацький  10-24-6