П’яті роковини загибелі учасника АТО Андрія Моругого. Пам’ятаємо…

Уже п’ятий рік поспіль ми не можемо спати спокійно: гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які, не задумуючись, пішли боронити кордони держави.

На жаль, не судилося повернутися живим і нашому земляку – Андрію Миколайовичу Моругому, якому сьогодні минають п’яті роковини з дня загибелі.

Загинув лейтенантом, заступником командира роти по роботі з особовим складом 72-ої окремої механізованої  бригади 14 липня 2014 року у зоні проведення АТО, с. Григорівка, Амвросіївський район, Донецька область. Смерть наступила близько 7 години ранку під час артилерійського обстрілу машин супроводження конвою військової частини .

Указом Президента України № 747/2014 від 29 вересня 2014 року, “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

 Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта.

Герої не вмирають…

Додати коментар