Вихованці СК «Преслав» здобули 14 медалей у чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу

15 червня у спортивному комплексі Київського національного університету будівництва й архітектури відбувся відкритий чемпіонат з бразильського джиу-джитсу (no-gi). Організатор – Федерація бразильського джиу-джитсу України (UBJJF).

У змаганнях взяли участь 18 вихованців СК “Преслав”.

Тренер клубу Юрій Гамалійрозповів, що переяславські спортсмени вибороли 14 нагород: п’ять золотих, п’ять срібних і чотири бронзові. Переможцями у своїх групах стали Матвій ГаврюшенкоСергій ПрудіусЯрослав РодінТимофій Гребенщиков.  Також «золото» здобула Наталія Корж, для якої це були дебютні змагання.  Три складні поєдинки провів Костянтин Мазура, кандидат у майстри спорту України з джиу-джитсу. Поступився титулованому супернику, у підсумку здобув 3 місце.

За словами Юрія Гамалія, найбільша конкуренція була в категорії «дорослі», де виступали двоє переяславців.  Тому виступ Романа Тимченка, який провів п’ять складних боїв і посів 2 місце, вважає надзвичайно вдалим.

Завдяки спонсорській підтримці благодійного фонду «Пліч-о-пліч разом»» участь і поїздка для спортсменів була безкоштовною.

Як зазначив Юрій Гамалій, наразі у трьох вікових групах з джиу-джитсу, які він тренує, займається близько 80 осіб.

Юлія Строчинська (“Вісник Переяславщини “)

Додати коментар