Два рекорди та три золоті медалі привезла зі Всеукраїнської спартакіади серед дітей з обмеженими можливостями “Повір у себе” переяславка Юлія Верезуб

З 14 по 17 травня у Миколаєві відбулись фінальні змагання 24 Всеукраїнської спартакіади серед дітей з обмеженими можливостями “Повір у себе”. Переяславщину в обласній команді представляла 12 річна учениця другої школи Юлія Верезуб. Дівчина взяла участь у трьох легкоатлетичних видах. У бігу вона встановила два рекорди спартакіад. Стометрівку вона подолала за 17 секунд, а шести десяти метрівку за 10,8 секунди. Третю золоту медаль наша землячка виборола в стрибках у довжину з розбігу, її результат 3 метри 45 сантиметрів.
Тренер з інваспорту Володимир Михайловський, 52 роки, розповів про свою вихованку:
– Три золоті медалі – це найкраще досягнення переяславських спортсменів з обмеженими можливостями. За Юлею спостерігав дуже давно й не раз пропонував її батьками долучити дівчину до занять із легкої атлетики. Батьки довго вагались, і лише минулого року вирішили спробувати.
Підводячи підсумки річних тренувань тренер зазначив, що за цей час дівчина вже виграла 4 обласні змагання, а виступ у Миколаєві підтвердив, що Юлю не даремно включили до складу збірної Київщини.
Володимир Набок (Міськрайонна газета “Вісник Переяславщини”)

Додати коментар