Відбулася комісія по заборгованості та засідання робочої групи з питань легалізації  виплати заробітної плати

19 квітня відбулося  засідання комісії  з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій та стипендій та засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті Переяславі-Хмельницькому.

Проводила засідання заступник міського голови Наталія Устич.    

На комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій та стипендій запрошено  35  суб’єктів господарювання  міста Переяслава-Хмельницького,   які мають заборгованість  зі сплати податків до міського бюджету та інших податків, за даними  Бориспільського відділення  ГУ ДФС у Київській області, станом на 01.04. 2019 року.  31 суб’єкт господарювання пояснив ситуацію,  яка склалась щодо виникнення заборгованості  та пообіцяли сплатити борг у зазначений термін або провести реструктуризацію боргу,  дехто з’ясував ситуацію з податковою та пенсійним фондом, бо  виникали  помилки  при  здачі  звітів.

 На засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті Переяславі-Хмельницькому запрошено та заслухано 12 суб’єктів  господарювання, які, за даними Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області у грудні 2018 року та у січні 2019 року нараховували заробітну плату працівникам нижче законодавчо встановленого  розміру мінімальної заробітної плати. Усі роботодавці пояснили причини  нарахування. Ті суб’єкти господарювання, хто не правильно нарахував податок на ЄСВ, пообіцяли виправити ситуацію у відповідності до чинного законодавства  України   у встановлені терміни.         

 По питанню  офіційного  працевлаштування   працівників  робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  міста разом із головним спеціалістом-інспектором праці відділу з питань охорони праці УСЗН  8 квітня було  проведено відвідування суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території міста.  За результатами  відвідування складено 52 актів опитування. 49 суб’єктів    господарювання     дотримуються   чинного законодавства  України  з  питань  праці, бо  з  працівниками, які на той час були на робочих місцях, укладені трудові договори і сплачуються податки. 

Три  суб’єкти  господарювання  не  уклали вчасно  трудові   угоди   із  працівниками, їм надано термін щодо укладення трудових  угод у відповідності  до  чинного  законодавства  України.    

Ольга Мусієнко, секретар комісії, начальник відділу з питань охорони праці УСЗН

Додати коментар